|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Seks med vožnjo
16.12.2006 10:51:42   
Sita
Ko sem prebirala temo Tel. pogovori med seksom, mi je prišlo na misel še nekaj.
Kaj počnete pari, ko ste sami v avtu med vožnjo - dolgo relacijo? Se pogovarjate, poslušate glasbo, se kregate, ali morda celo seksate? Seveda mislim na oralno ali ročno zadovoljevanje šoferja.
Počnete kdaj kaj takega?


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 10:57:23   
Marogica
Ne. Ponavadi so na dolgih relacijah otroci poelg. Na kratikih pa počakava do domauser posted image

SE mi zdli malo nevarni špas. Predvsem za druge udeležence v prometu...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 11:05:07   
baguSka
Noup. Zal sofer predalec sedi..user posted image  Tko da pride u postev samo bozanje in rajcanje.. Predigra pac..

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 11:20:39   
Anonimen
Me je preveč strah same vožnje,da bi si upala kaj takega.Kako bi zgledalo,da se zaletiva
s polnimi usti?user posted image  user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 11:31:02   
ona
Midva sva enkrat provala,samo smo morala potem ustevit avto proti koncuuser posted image
Je pa blo prav fajnuser posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 11:43:58   
Taula
Se mi zdi preveč neodgovorno do drugih udeležencev. Kakšno božanje že pride v poštev...če so pa želje večje se pa še vedno lahko odpeljeva kam na samoto.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 11:49:55   
Sita
Mislim na avtocesti, kjer ni treba skoraj nič delat. Ne na kakšni zahtevni cesti ali mestni vožnji.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 12:06:41   
ronja
V glavnem poslušava glasbo in se pogovarjava. Včasih se tudi kaj draživa (v glavnem samo božava, večinoma čez obleko, parkrat tudi pod njo, oralno sva sicer probala, ampak ne do konca, ker to ne gre prav dolgo, ker potem se ne moreš več nič koncentrirat na vožnjo in sva rajši nehala, vsakič je bil šofer tisti, ki je bil dovolj pameten, pa katerikoli je že vozil...).
Tako da prav do orgazma si pa še nisva upala, se mi zdi, da takrat pa nekak volan ne bi bil lih v mislih šoferja... Kar pa ni najbolj pametno, niti fer do drugih v prometu, pa tudi midva si nekak ne želiva še zgubit glave - dobesedno, seveda, drugače žeuser posted image Predvsem je problem to, da ponavadi, ko greva kam dalj, cilj ni primeren za seks (recimo obisk pri kom...) in tako niti ni "pametno", da bi se ful zrajcala, potem pa morala čakat do večera, da bova mela mir...user posted image

Kako nežno lupčkanje kakega dela pa se da izvest tudi na krajših "mestnih" vožnjah, samo ne ravno v konici prometa ali ko se voziš mimo policije, hihiuser posted image Mislim, da je bilo ravno prvič, ko sva kaj takega počela, pa se je slučajno pripeljal ravno policijski avto mimo, hehe. Na srečo naju niso ustavili, niti niso nič posumili, sicer je pa fant na srečo hiter v oblačenju, leta športa in preoblačenja naredijo svojeuser posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 12:14:58   
Anonimen
Smo tudi to že probali.user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 13:28:13   
LARIKA
Ne. Se mi zdi skrajno neodgovorno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 13:53:03   
Anonimen
jas si sploh ne predstavljam kako bi se zravn spravla????

Kaj bi ga sredi ceste do nazga slekla ( v spodnjem štuku ), al kakouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LARIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 14:27:25   
baguSka
user posted image user posted image user posted image user posted image  Odpres slic in fertik del.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 17:24:26   
pikica123
Halo?! Men je to čist neodgovorno! Ko maš enkrat tokl negativnih izkušenj na cesti, kot jst, ti kej tazga ne pride na misel!



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 18:13:31   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Mislim na avtocesti, kjer ni treba skoraj nič delat. Ne na kakšni zahtevni cesti ali mestni vožnji.

user posted image user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 18:23:09   
Anonimen
Ko sem prebirala temo Tel. pogovori med seksom, mi je prišlo na misel še nekaj.
Kaj počnete pari, ko ste sami v avtu med vožnjo - dolgo relacijo? Se pogovarjate, poslušate glasbo, se kregate, ali morda celo seksate? Seveda mislim na oralno ali ročno zadovoljevanje šoferja.
Počnete kdaj kaj takega?


Kaj pa počneta vidva? Pa prosim, ne me razočarat, ker te imam za pametno in razsodno punco.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 20:31:54   
srki
Sita, midva sva vse to počneva, se pogovarjava, sva tiho, se prepirava, poslušava glasbo,.... oralci pa so sicer redki, predvsem takrat, ko se dalj časa ne vidiva in je najino prvo srečanje pač v avtu. Pa se mi ne zdi oralno zadovojevanje nič nevarno za druge udeležence. Nekaterim pač uspeva ohranjat zbranost kljub temu. Sicer pa, tudi če ne počneš nič, si lahko totalno nezbran pri vožnji.  

No, čakam napad, kako sva neodgovorna in kako ogrožava druge in sebe v  prometu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 21:06:56   
Taula
Sita, midva sva vse to počneva, se pogovarjava, sva tiho, se prepirava, poslušava glasbo,.... oralci pa so sicer redki, predvsem takrat, ko se dalj časa ne vidiva in je najino prvo srečanje pač v avtu. Pa se mi ne zdi oralno zadovojevanje nič nevarno za druge udeležence. Nekaterim pač uspeva ohranjat zbranost kljub temu. Sicer pa, tudi če ne počneš nič, si lahko totalno nezbran pri vožnji.

No, čakam napad, kako sva neodgovorna in kako ogrožava druge in sebe v prometu.


Če je vajino prvo srečanje v avtu se pač zapeljita nekam na samo in seksajta. Toliko časa medna lahko zdržita, če pa ne moreta pa se dol dajta sredi parkirišča. Pravljice da pa si lahko pri oralcu oz. orgazmu dovolj zbran za vožnjo pa ne prodajati. Če sta imela toliko sreče da še nikoli nista imela nesreče zaradi tega ne pomeni, da je ne bo zmanjkalo. Na živce mi gredo ljudje, ki mislijo da so v avto vsemogočni, da imajo blazno veliko izkušenj, da lahko med vožnjo delajo karkoli, da se njim itak ne bo nič zgodilo. Zame je to popolnoma neodgovorno in žalostno. Tudi tisti ki so popolnoma zbrani lahko nekoga ubijejo, poškodujejo...tisti ki pa niso 100% zbrani imajo pa še večjo možnost.

Pa že z tem ko čakaš na napad nekako veš da vajino ravnanje ni odgovorno.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 21:13:38   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Kaj pa počneta vidva? 


Midva poslušava glasbo in se pogovarjava, veliko pogovarjava in včasih ga za kratek čas primem za roko ali on mene poboža po roki.

To vprašanje sem postavila zato, ker mi je nekdo povedal, da to počneta z ženo in me je zanimalo, če je tega precej ali malo oziroma, če to še kdo počne. Saj veste, da odkrivam človeške navade in psihologijo ljudi. Gre izključno zato, ker me vse te navade ljudi zanimajo. Sama pa imam nevtralno mnenje, torej ne obsojam nikogar in nič.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 21:43:08   
Anonimen
še na misel mi ne pride!!!! mam pa svoje življenje preveč rada. moj deč še šofirat pa telefonirat ne more obenem kaj pele da bi mu blow job zravn dajala??!! kr neki!

pa še to, ravno na avtocesti je potrebna vsa zbranost in pozornost ne pa mislenje na tiča!

ja pa še to..kaj pa če se mimo pripelje kak avtobus in vas opazuje cel bus folka, po možnosti otrok??!!
al pa kak šofer tovornjaka pa si ga še on zravn mal podrajsa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 23:14:51   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: srki

tudi če ne počneš nič, si lahko totalno nezbran pri vožnji.  



Ja, to se strinjam. Kreganje je zagotovo nevarno. Najbrž je nevarno vsako razburjenje in živčnost - mislim, da se takrat ljudje avtomatično začnejo živčno obnašati, izsiljevati druge, prehitevati tudi na nepreglednih ovinkih .... Meni osebno se zdi to bolj nevarno kot če je šofer malo v ekstazi - vendar je to teorija, vem pa ne. Mogoče bi tudi to držalo: 300 ljudi 300 čudi.

Kar se tiče mobitela, ko je nekdo nekaj napisal, pa pravi moj, da ga nič ne moti - on veliko pogovorov opravi v avtu. Pravi, da ga moti, kadar išče številko, če ga kdo kliče, pa ne.
Sem se pa že peljala z nekom v avtu (ko sem še kot študentka štopala), ki je iskal kasete spredaj in celo večnost ni pogledal na cesto - smo bili že povsem na drugem pasu, a k sreči ni bilo koga naproti. Ja, pa žal ljudje  tudi to počnejo. 

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Seks med vožnjo
16.12.2006 23:23:09   
til
al pa kak šofer tovornjaka pa si ga še on zravn mal podrajsa


Ma dej no Lara user posted image user posted image user posted image !! Tudi jst nisem za takšne stvari! Sej ni problema da se daš v avtu dol se odpelješ na en bolj skrit kotiček in opraviš ampak da se pa voziš pa tam prakticiraš zato pa nisem. Pa da povzročiš nesrečo in ostaneš nezavesten po možnosti pa še koga ubiješ in te najdejo nacga v avtu pol se pa po celi Sloveniji govori da si nekoga ubil med tem ko si descu delal blow jobuser posted image . Najprej poskrbi za varnost ljudi ki so na cesti, pol pa za svoje spolne igrice.

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Seks med vožnjo
17.12.2006 0:02:36   
lelaval
V glavnem poslušava glasbo in se pogovarjava. Včasih se tudi kaj draživa (v glavnem samo božava, večinoma čez obleko, parkrat tudi pod njo, oralno sva sicer probala, ampak ne do konca, ker to ne gre prav dolgo, ker potem se ne moreš več nič koncentrirat na vožnjo in sva rajši nehala,
Ja, je bilo res prav fino. user posted image user posted image

Pri nama je bilo  tudi tako  - ampak, ko še nisva imela otrok. Zdaj pa so itak otroci vedno zraven (ali pa le en sam)

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Seks med vožnjo
17.12.2006 10:36:20   
Anonimen
Saj še niste pozabile verjetno par let nazaj, ko je fant, ki je vozil tovornjak in bil nepozoren samo trenutek ( ne vem, ali si je po nosu vrtal ali iskal kaseto ali CD) skratka trenutek nepozornosti, v nesreči ubli osem ljudi, osem mater, ki so se vračale z dela je zgorelo v avtomobilu. Nič krive in nič dolžne. Že tako je hudo, če nosiš na vesti človeško življenje, da pa bi ga zato, ker sei se med vožnjo onegavljal, je pa verjetno adijo pamet.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Seks med vožnjo
17.12.2006 12:29:33   
srki
Nisem rekla, da se imava za vsegomogčnega pri vožnji. In ne misli, da se to dogaja med celo vožnjo oz. da stvar izpeljeva do konca. Razlog, da pride do nesreče, ni samo nezbranost, kako nekdo "uživa". Tovornjak ali avtobus ali kombi, ki te lahko vidi, se vidi že od daleč. Takrat pač prenehaš. Sem že napisala, da to ne počneva do konca, še pa se mu posvetim mimuto, ne vidim tragike. Na cesti itak nisi nikoli dovolj previden. Taula, sedaj pa mi povej, ali res nikoli ne telefoniraš v avtu, ali res nikoli ne poslušal muzike na glas, ali se res niti za trenutek ne "odklopiš" med vožnjo in sicer nehote, ali res gledaš na cesto samo kot "fjakarski konj"?

Aja, sicer pa to redkost počneva že proti domu, ko gre na vsake pol ure kakšen avto, ko moraš voziti dovolj počasi zaradi ovinkaste ceste, skratka ni prometa.

Nesreča pa se lahko zgodi tudi najbolj zbranim pri vožnji in tudi tisti, ki nikoli ne telefonirajo, se pogovarjajo, bog ne daj, delajo kaj takšnega. Do nesreče lahko pride tudi, če se pogovarjaš ali pa enostavno ne delaš nič.

In v življenju počnemo še marsikaj neodgovornega. Verjetno ni noben svetnik.....

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Seks med vožnjo
17.12.2006 12:51:16   
Sita
No, za nesrečo je včasih dovolj, da z mislimi odplavaš nekam in nisi pozoren - pri nekaterih. Pri drugih spet pa refleksi sami od sebe pravilno delujejo, četudi mislijo na tisoč drugih reči ali celo na pol spijo. To je zanimivo - da prihaja do takšnih razlik. Vsak sam bi se moral zavedati, kakšen je.
Eni med vožnjo jedo, telefonirajo, mahajo z rokami med govorjenjem in so še vedno pozorni. In sedijo sproščeno. Nekateri celo meditirajo - seveda z odprtimi očmi.
Drugi imajo tako rekoč nos na šipi in so napeti.
No, sama bolj zaupam sproščenim ljudem kot napetim.
Tule bi lahko naredili anketo in naredili študije in vse to povezali z značaji oseb. Vendar moj namen ni bil diskutirati o varnosti ali nevarnosti, kamor je tema zašla. Bolj me zanima samo vedenje ljudi - kot je bila prej tema, da nekateri radi seksajo med telefonskim pogovorom oziroma počnejo nekaj v tej smeri, nekateri mogoče kakajo ali lulajo zraven na WC-ju.

Ljudje se kažejo povsem drugače kot so v resnici - in zato me to zanima. Takšnih stvari se sosedov ne sprašuje. Naš ugleden sosed, na direktorskem položaju, na primer, je lahko povsem drugačen, kot je videti navzven. Morda seksa po internetu ali je celo odvisen od razvad, o katerih se nam še sanja ne. Zato je lahko marsikdo razočaran - seveda tisti, ki ljudi ne sprejemajo v celoti, ampak imajo le neko predstavo o njih. Kajti mislim, da je vsak človek tako večplastno bitje, da se niti sam ne pozna, kaj šele da bi ga drugi. V vsaki vlogi je drugačen. In včasih je ranljiv, drugič močan kot hrast ali celo surov.
In mi tukaj - jaz izredno cenim iskrenost in tule jo vsak lahko pokaže, če hoče, ker je skrit pod nekim nikom in tako neznan. Zato tudi sama včasih napišem stvari, ki si jih definitivno upam, osebno jih pa raje ne bi razlagala naokoli, ker bi bila to lahko velika neumnost, predvsem zato, ker ljudje ne razumejo - si takoj ustvarijo neko svoje mnenje, ki ni objektivno. Samo tukaj je toliko odkritosti oziroma odprtosti, se mi zdi, da marsikaj lahko dam iz sebe, čeprav vidim, da lahko dobim odgovor nazaj kot veliko obsojanje in obtoževanje, ki je pa povsem neopravičeno, ker v resnici pišem stvari iz enega pogleda, kar ne pomeni, da to tudi počnem ali želim početi. Mišljenje je tako kompleksna stvar, da zmeraj, ko nekoga obsojamo, tistemu delamo krivico.
Ker tu sta dve stvari:
- vsak si sam ustvari svojo predestavo o nekom in če je skladna z njegovimi moralnimi in drugimi načeli, osebo ceni, če ne, pa je zanj nevredna ali slaba
- tisti, ki nekaj napiše, lahko v resničnem življenju povsem drugače reagira in mogoče je celo to, da je tukaj na forumu zelo odprt in svobodomiseln, drugače pa je sramežljiv ali celo asketski, lahko pa tudi obratno.
Tudi pri tej temi, vidim, je prišlo do nekega nesporazuma. Nekateri napišejo, da so že počeli takšne stvari, drugi jih pa napadejo, kako so neodgovorni. Zakaj napad, saj tisti, ki so to že počeli, vsekakor niso šli tako daleč, da bi jim prišlo in bi izgubili nadzor nad dogajanjem v prometu. Če je bilo hudo, so ustavili. Seveda, če bi izgubili gornjo glavo (no, če spodnjo, bi bil pa že itak kreš), bi pa bilo neodgovorno, to pa res (samo mislim, da je vsakemu njegovo življenje preveč drago, da bi izgubil glavo - katerokoli zaradi tega).

No, mogoče ste gledali, je bilo po TV, da nekateri celo ustavijo v tunelih, kjer je razsvetljeno in so kamere in to počnejo. Tisti, ki nadzirajo, se pa smejijo in sedaj so že kazni za to, če te dobijo  ....

Mislim pa, da razlogi številnih prometnih nesreč niso v tem, da bi ljudje počenjali takšne stvari, ampak povsem drugi .....

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?