|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spermiogram
15.1.2007 18:25:42   
DaisyE
Lep pozdrav!

Na vas se obračam, ker nujno rabim informacijo koliko stane spermiogram pri dr. Rešu.

Hvala lepa za vse odgovore že vnaprej.

LP Daisy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spermiogram
15.1.2007 19:57:31   
hokejistka
Približno 9000 sit. Če te pa še kaj zanima pa kar vprašaj. Imam dokaj sveže informacije.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spermiogram
16.1.2007 7:27:41   
DaisyE
Hvala lepa za odgovor. Trenutno me ne zanima nic drugega, se bom pa z veseljem obrnila nate, ko bom imela kaj novega. Hvala za pripravljenost.

Lep dan, Daisy

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spermiogram
20.1.2007 0:19:33   
lumpika25
Spermiogram pri Dr.Rešu stane 40 eurov, če pa ima fant napotnico od osebnega zdravnika pa je brezplačno....user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spermiogram
30.1.2007 15:27:05   
Fargesia
Živijo! Imam eno vprašanje. Jem klomifen in ker moj G še ni nič omenil spermiograma, sva se midva z mojim odločila da greva preverit če je z njim vse ok. Zanima me kam lahko pokličem in kako to poteka? Grem lahko z njim? Koliko časa čakaš na izvide? Ti jih tam obrazložijo?

Sem preveč firbčna, a ne?!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lumpika25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spermiogram
30.1.2007 18:25:20   
hokejistka
Maša: Jaz ti lahko povem, kako to poteka pri Rešu. Midva sva se odločila in prinesla seme s seboj. Pri sprejemni sestri sva povedala, da ga imava s seboj in nato sva šla skupaj v ordinacijo, kjer je Reš plavalčke vrgel pod mikroskop in komentiral izvide. Izvidov še vedno nisva dobila, pa je preteklo že mesec dni od pregleda in naj nama bi jih poslali po pošti user posted image . Vse skupaj je bilo hitro opravljeno.
Seveda greš lahko z njim- tako v ordinacijo kot tudi v sobico, kjer mu pomagaš pri user posted image user posted image user posted image , če se ne odločita, da bosta prinesela seme s seboj. Je pa fino, če prej vprašaš sestro, če lahko prineseta s seboj, ker mora biti kar se le da sveže.Aja, pa še to. Midva sva šla samoplačniško.
Lahko se pa tudi ti odločiš, da greš na pregled k Rešu in lahko vse opravita skupaj na isti dan.

lp

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spermiogram
30.1.2007 18:44:10   
Milamay
hokeistka - torej vidva sta se odločila, da gresta k dr. Rešu samoplačniško. Ali lahko greš tudi z napotnico? Si potem tudi v programu za vse možne preiskave ali pa jih moraš plačati? Jaz imam sicer 1. termin na ambulanti za neplodnost maja, a je do takrat še taakooo daleč, pa tudi vem, da bo vse skupaj trajalo še vsaj leto ali dve, da opravijo vse preisave, pa posege ... Tako si želim, da bi se stvari malo prej uredile. Leta mi namreč kar bežijo.

LP
Milamay 

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spermiogram
30.1.2007 19:14:20   
hokejistka
Milamay: Seveda greš lahko k Rešu z napotnico, samo čakalna doba je nekoliko daljša. Je pa odvisno, ali je napotnica nate ali na tvojega dragega. Če je na moža, potem ti nisi v postopku, ampak samo on- samo njemu pregleda seme. Tako da je najbolje, da za napotnico zaprosita oba. Imela boš prvi pregled in tam ti bo povedal ugotovitve (ali imaš pregradi, policistične jajčnike ali kaj drugega).
Če imaš napotnico, potem si v postopku. Če pa greš samoplačniško, moraš tudi vse plačat- tudi krvne preizkave in podobno. Mislim, da pred mesecem majem tudi pri Rešu z napotnico ne boš na vrsti, tako da bi ti priporočala, da počakaš na maj. Lahko pa greš na samoplačniški pregled k Rešu- to bom naredila jaz in si tako pridobila še drugo mnenje ginekologa in se malo pogovorila.
lp

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spermiogram
30.1.2007 20:29:37   
Fargesia
Živijo! A ima katera telefonsko številko dr. Reša?

Hvala


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spermiogram
30.1.2007 20:34:38   
tatijana
Moj dragi je bil pri Rešu na spermiogramu lani septembra. Ker rezultati niso bili preveč dobri smo se dogovorili, da se v začetku leta naročim na pregled še jaz in da začnemo z postopki(če do takrat ne bo nič ratalo).
Naročila sem se prejšnji teden in bom v drugi polovici februarja na vrsti (z napotnico). Tako, da je čakalna doba čisto odvisna...

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spermiogram
30.1.2007 20:36:24   
tatijana
Dr. Reš  01 510 68 00
mislim, da delajo večinoma popoldan

(odgovor članu tatijana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spermiogram
30.1.2007 22:39:35   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: tatijana

Dr. Reš  01 510 68 00
mislim, da delajo večinoma popoldan


Hvala, hvala, hvala!!!!user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu tatijana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spermiogram
31.1.2007 22:52:25   
tatijana
MALENKOST
Pa čimprejšnjo user posted image želim.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spermiogram
8.2.2007 16:42:25   
Fargesia
Punce živijo! Danes me je moj dragi vprašal kako lahko pomaga pri izboljšavi njegovih plavalčkov...Jaz ne vem...pa iščem pa RR, pa ne najdem...vem pa da sem enkrat mimogrede to zasledila...kaj mora jesti, početi? Mi lahko katera pomaga?

Hvala!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu tatijana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spermiogram
8.2.2007 16:53:05   
upica
Veliko vitamina C (ta najbolj pomaga za vitalnost), pa mislim da tudi cink in selen. Pa seveda zdravo življenje, dovolj gibanja (športno udejstvovanje, vendar ne pretiravanje), zdrava prehrana, dovolj spanca.... Pomaga tudi pitje čaja Krvomočnice (za oba), pa še kaj bi se našlo.user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spermiogram
8.2.2007 22:16:12   
Fargesia
Hvala! a krvomočnica se dobi v lekarni?

a ste že slišale da čaj PLAHTICA pomaga pri zanositvi?!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu upica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spermiogram
14.2.2007 20:43:21   
DaisyE
sem malo pozna, ampak mogoče bo kaj pomagalo. Moj je bil na napotnico pri rešu, pa je bil ful hitro na vrsti. prvič v ene dveh tednih, drugic pa v enmu mesecu. cena me je pa zanimala tako za vsak slučaj. Mislim, da se splača probat, če še nista poklicala.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spermiogram
15.2.2007 8:40:01   
Fargesia
Živijo! Sva že poklicala in ga ima 22.2. je una sestra rekla da je isto čakalno obdobje za samoplačnike in za tiste z napotnico...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spermiogram
15.2.2007 23:21:07   
jadrnica
Hojla,
midva sva tudi sedaj pri dr.Resu in sva dobila termin v treh tednih.
jaz imam napotnico od moje G, moj partner pa bo kar placal.

Nekaj me pa bega pri vsej stvari: sestra v njegovi ambulanti mi je rekla, da bodo seme takoj pogledali in videli, ce je z njim vse Ok.
Ali potem ni tako? ker sem prebrala zgoraj, da po enem mesecu se ni izvida!??!!
hvala za odgovor.

ali katera ve, ce gres potem na IVF, ker mi je tudi to napisala na napotnico moja G, koliko casa potem cakas, da prides na vrsto? midva bi cim prej user posted image
sem iz ljubljane.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: spermiogram
16.2.2007 7:37:53   
Smrekica
Jadrnica,
Ustno takoj pove rezultat spermiograma. Samo moraš obvezno reči, da rabiš tudi dokument, ki to potrjuje. Mojemu je samo rekel, da je OK in je prišel domov brez papirja.Če že dela mož pregled naj ima vsaj papir, nikoli ne veš kdaj ti pride prav.
LP

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: spermiogram
18.2.2007 17:11:08   
jadrnica
hvala smrekica za info.

(odgovor članu Smrekica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So prihodnost »tamagoči« oziroma virtualni...
Bi lahko bila prihodnost starševstva v virtualnih, t.i. »tamagoči« otrocih, ki bi obstajali samo v metaverzumu? Kako odp...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?