|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stanovanjski kredit
5.1.2007 21:24:22   
mimikimi
lp!
Punce tiste, ki gradite oz. boste v bližnji prihodnosti, zanima me a ste pri jemanju kredita zastavle svojo nepremičnimo ali so starši zastavli svojo hišo/stanovanje za vas?
Če se odločiš, da boš gradil pa nimaš nobene nepremičnine a potem ne moreš dati hišo, ki jo gradiš na hipoteko?user posted image

Glede teh kreditov mi ni nič jasno, se mi zdi, da če nimaš nobene nepremičnine prej potem sploh ne moreš sanjat o kakem kreditu.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stanovanjski kredit
5.1.2007 22:01:30   
nora
Zivjo!
Ce hoces vzet hipotekarni kredit, lahko das zemljo pod hipoteko, ker hiša ni se zgrajena (vsaj je meni tako logično). Vem pa da lahko das pod hipoteko stanovanje/hiso ki ga/jo kupujes in vzames kredit. Vprasaj referentko na banki.
LP,
Nora

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stanovanjski kredit
6.1.2007 14:03:12   
mika
midva sva dobila kredit brez hipoteke na 15 let pri Hypo banki. takrat so za naju bili nabolj ugodni. maš pa možnost, da te kreditirajo sproti. dvigneš kredit na podlagi parcele in zgradiš klet in vrednost naraste, potem spet vzameš kredit za naslednjo etažo itn. ne spomnim se več na kateri banki je to bilo. najbolje da obiščeš vse banke v tvoji okolici in ti bodo svetovali.

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stanovanjski kredit
6.1.2007 15:44:04   
mimikimi
Mika a to sta dobila kredit samo  glede na velikost plače?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stanovanjski kredit
6.1.2007 15:45:52   
mimikimi
Samo npr. 15 mil. ti pa verjetno ne dajo brez hipoteke, razen če maš milojonsko plačo?user posted image

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stanovanjski kredit
6.1.2007 16:04:56   
Anonimen
Obstaja tudi to,če si življensko zavarovan,da tvojo polico vzame banka namesto garanta.

(odgovor članu mimikimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stanovanjski kredit
6.1.2007 21:55:03   
mika
Mika a to sta dobila kredit samo glede na velikost plače?


ja. kredit je vzel moj mož in ker jaz nisem zaposlena je solidarnostni porok moja mama. ko pa se bom zaposlila, pa bom porok jaz. na svoji spletni strani imajo izračun. vtipkajta koliko sta sposobna plačevati mesečno anuiteto in bosta dobila izračun kredita v 15letih. če se ne motim, kredit do 15let ne rabi bit zavarovan s hipoteko, ne glede na vstoto.
mož je kredit zavaroval. v primeru njegove smrti, kredit izplača zavarovalnica. mesečno znese par tisoč tolarjev.

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?