|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Termometer
3.1.2007 13:34:25   
Maleal
Kakšni termometer uporabljate za vaše user posted image  ?Gledala sem od brauna v baby centru ušesni za 13 tisoč,enga za na čelo ali v uho za 11 tisoč,potem v dm-u tudi braunovega ušesnega za nekaj čez 10 tisoč.Potem pa še grem v lekarno vprašat in mi reče,da ušesnih več nimajo ker baje niso točni.user posted image  Zdaj pa pojma nimam kaj naj kupim 13 tisoč mi je dosti,če ni točn,ne?Kaki termometer priporočate,da je hiter in praktičen hkrati?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Termometer
3.1.2007 13:42:20   
*metuljčica*
Mi imamo Braunovega (za ušesa) in smo zadovoljni, res pa je, da mi je zdravnica rekla, da se mora 0,3 do 0,4 stopinje odbiti, ker je šele takrat realna temperatura.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Termometer
3.1.2007 13:43:28   
*metuljčica*
Aja pa še to, kupili smo ga leta 2004 in za njega plačali točno 15.000 tolarjev v Baby Centru.

(odgovor članu *metuljčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Termometer
3.1.2007 14:09:02   
dskubin
ja, meni so tudi v lekarni rekli tako, pa smo nabavili kar tanajbolj navadnega. Ampak ne kaže točno, če slabo nastaviš ali nekaj takega, če pa znaš prav nastavit, naj bi bili točni. Ker ravnob poceni pa niso, ne.

(odgovor članu *metuljčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Termometer
3.1.2007 14:12:21   
MH0
Zdaj meri verjetno že točno, vprašanje je le, če je izmerjena vrednost zanesljiva. V navodilih pa itak piše koliko bo v primerjavi s klasičnim (ne vem kje merjeno) pri kateri starosti pokazal.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Termometer
5.1.2007 14:16:00   
honey
Mi uporabljamo ušesnega mislim da Omron ali nekaj podobnega, se ga kupi v lekarni. Pred skoraj 2 leti je bil nekje 12 tisoč (SIT), pri zdravniku pa itak vedno povem, da je bila vročina merjena v ušesu. Tako da ne vem, zdi se mi kar realna temp. Je pa res hiter (4 sec) in praktičen, pa tudi higienski, ker imaš posebej nastavke, ki se menjajo.

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Termometer
5.1.2007 14:44:50   
Felicity
mi prisegamo kar na standardnega z živim srebrom,
Mi je še P rekla da je od vseh najbolj zanesljiv.
Imeli smo tudi elektronskega. In ko smo primerjali temp. je bila razlika tudi do 0,5°C razlike.user posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Termometer
8.1.2007 15:34:26   
MH0
Hja, saj pravim. Včasih je vseeno dobro navodila prebrati. :)

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?