|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5 članska družina- kam?
30.1.2007 14:32:50   
nas5
Živjo! Vsi samo nekam grejo, smučanje, zimske počitnice, prvomajske bojo, pa pol letne. Kam naj gremo mi, ki glih tuk, da pridemo čez mesec?(s pomočjo mojih staršev) Pasal bi vsaj en vikend, da daš skrbi stran in si 100% z otroki.Kar gledam, je vse takoo drago. Svetujte mi, ma kdo kakšne izkušnje, je kakšna cenejša varianta??? Nasvet!!! Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5 članska družina- kam?
30.1.2007 14:53:25   
Slončica
Poleti kampiranje, plačaš kamp, kamping oprema je za dolgo tko da se splača dobro kupit in to je to.Pozimi pa sprehodi po planincah, delanje snežakov in ob večerih skodelica vročega kakava in kak dober film.Sej ni treba it kam daleč, lep dan si lahko naredite na domačem dvorišču ali v gozdu, na bližnjem travniku...pa kako znamenitost grete pogledat...se da zabit cajt

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5 članska družina- kam?
30.1.2007 19:04:04   
viv_
Slončica, kamp oprema je tudi draga. Za 5 oseb rabiš že primerno velik šotor. Potem pa blazine za ležat, stoli, miza, štedilnik, spalne vreče... Se kar nabere. Poleg tega rabiš pri 5 skoraj zihet še trugo za na streho, da vse to spraviš not. Kampi, če dobiš poceni, te pridejo vsaj 20 Eur na noč, pa raje več. Ni to tak poceni špas, kot se sliši...

Je pa precej ceneje, če greš denimo kampirat v Italijo, kot pa na sosednjo Hrvaško.

Poceni počitnic žal ni user posted image . Verjetno je še najceneje, da nekje najdeš kakšen fajn apartma in greš tja.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5 članska družina- kam?
31.1.2007 23:35:10   
madela
Poleti se lahko za kak vikend odpravite na morje na Debeli rtič. Tam ima policija svoj kamp,lahko pa tam počitnice preživljate tudi vi. Cena je bila 7 tisoč sit za polpenzion za en dan.Otroci pa imajo polovično ceno.
Drugače  v tem letnem času pa se otroke pelje na kakšen hribček,da se malo naužijejo snega in je to tudi lepo. Upam,da boste našli kaj primernega za vašo družino.

Lp.

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5 članska družina- kam?
31.1.2007 23:49:22   
Anonimen
Ne vem sicer, kako obvladljivi so vajini otroci....ampak jaz bi poskušala z nekom narediti neke vrste "zamenjavo".

A imate kakšne prijatelje kje v Sloveniji ali bližnji tujini? Ko bodo šli oni na počitnice, vi stanujete v njihovi hiši ali stanovanju, poskrbite za rože in kakšno muco, če je treba, oni so pa veseli, da nekdo pazi na njihov dom?

Mi na tak način "oddamo" stanovanje v Splitu. Smo mirni, ker ni prazno dolgo časa, nikogar ne obremenjujemo, da bi moral ekstra hodit po pošto in rože zalivat, obiskovalci so pa tudi zadovoljni.

(odgovor članu nas5)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5 članska družina- kam?
5.2.2007 18:44:48   
Mojca20
Kakšen sindikalni apartma?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5 članska družina- kam?
22.2.2007 1:12:43   
KODA
V Relaxovem kataolgu(hoteli),sem gledala,da imajo tudi ponudbe,kjer so 3 otroci brezplačno.Povprašaj.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?