|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Končanje zveze
9.2.2007 10:21:44   
Taula
Nekaj dni nazaj je kolegica končno končala zvezo z njenim tipom. Vsi smo ji govorili da ni dober za njo, in sama je končno doumela to. Konec ni bil preveč lep, saj ga je ''zasledovala'' (in jaz seveda z njo, ker je sama nisem upala pustiti) da bi ga ujela pri varanju.
Sedaj se že par dni prepirata po telefonu, tipo ji grozi z tožbami, ona njemu nazaj..v glavnem oba sta otročja in imata ranjen ego.
Ko se jaz spomnem kako so se končale moje zveze se mi zdi da je bilo vse malo lepše, bolj človeško. Ne vem zakaj nimajo nekateri več poguma da bi lepo končali zvezo, brez laganja, širjenje nekih govoric. Slišala sem že, da se zveze končajo kar preko SMS-a. (in to ne samo med najstniki)
Če si že začel zvezo z nekom, se mi zdi da si zasluži ta oseba tudi da jo končaš kot se spodobi.
Malo filozofiram vem, samo ni mi jasno čemu tak umazani odnos.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Končanje zveze
9.2.2007 10:33:57   
Anonimen
Glede na to kar pišeš, bi rekla da je ta tip egoist, ki se boji razveze, zato take grožnje....hvala bogu da ga je pustila.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Končanje zveze
9.2.2007 10:41:51   
Taula
Glede na to kar pišeš, bi rekla da je ta tip egoist, ki se boji razveze, zato take grožnje....hvala bogu da ga je pustila.


Sej sem ponosna na njo da se ga je končno znebila.user posted image

Samo ni mi jasno kako je človek lahko taki egoist?user posted image Sem preveč naivna kot kaže.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Končanje zveze
9.2.2007 10:45:40   
Anonimen
Veš, samo tako ti bom rekla. Pustila ga je, zdaj pa si ji lahko samo še v oporo, da to lažje preboli. Vse drugo tebe nima več kaj brigat. Pa brez zamere.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Končanje zveze
9.2.2007 11:07:20   
Taula
Sej me ne briga on osebno....zame je on končano poglavje že nekaj mesecev.
Zanima me samo zakaj smo taka družba kjer podpiramo tako končanje zveze in kdo ustvari take ljudi. Matere z njihovo vzgojo? Značaj osebe? Slabe izkušnje?


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Končanje zveze
9.2.2007 11:22:06   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Malo filozofiram vem, samo ni mi jasno čemu tak umazani odnos.

Ne vem, no...meni se pa taka in podobna zasledovanja zdijo vse prej kot normalno obnašanje... Konec je verjetno zato tako umazan, ker je bilo njuno razmerje prav takšno - umazano, zlagano in gnilo...Hvala bogu, da sta šla narazen. Zanima me pa...zakaj jo bo pa tožil? In obratno?

< Sporočilo je popravil ZARA -- 9.2.2007 11:32:47 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Končanje zveze
9.2.2007 11:22:37   
VERONICA
Vzgoja brez priučene odgovornosti (pa ne samo s strani matere), malo tudi karakter... Življenje mislim da ne, saj egoiste ponavadi ne nagradi??!
Za tvojo prijatelico je bolj pomembno uprašanje kaj in kako lahko spremeni na sebi da jo ne bojo več privlekli taki tipi...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Končanje zveze
9.2.2007 11:33:16   
srki
No, končno ji je uspelo, samo otročja sta pa res oba. Kaj za vraga si imata za grozit? Če pač ne gre, ne gre, to je pa res tako enostavno.

Ah, enkrat jo bo še sram, ko se bo spominjala, kako otročje je ravnala in ji bo hudo za vsa tista leta (ali mesece), ko je bila s tem tipom.

In ja, sovražim veze, v katerih nekaj škripa, npr. pomanjkanje sexa,.....pol pa varat, namesto da se to partnerju pove v oči in se problem poskuša rešit. Pa so še druge reči, ne samo sex, ampak prej je treba varat pa drugega spoznat, pol pa narazen it (smajlikizočmizavija)-smajliji mi še vedno ne delajo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Končanje zveze
9.2.2007 11:59:21   
plenicka
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Zanima me samo zakaj smo taka družba kjer podpiramo tako končanje zveze in kdo ustvari take ljudi. Matere z njihovo vzgojo? Značaj osebe? Slabe izkušnje?



Ja, to pa zanima tudi mene. Imam podobno izkušnjo. Res pa, da ga nisem zasledovala, da bi ga na lastne oči dobila, da me vara. Tudi pri nama je dosti hudega. Še vedno. Je tukaj še dojenček. Pa so stalno ene grožnje in neupoštevanja prisotna, pa še vedno laži. Vse je zelo grdo. In vsakdan se sprašujem, zakaj se ni moralo končati normalno, če se je že moralo? Zakaj tako? Nikogar nočem obtoževati, ampak vzgoja ima tukaj kar precej vmes, pa vzorci od doma...Bog ali ne vem, kdo naj mi pomaga, da bom mojega sina vzgojila v dobrega, poštenega, normalnega človeka! 

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Končanje zveze
9.2.2007 12:08:13   
Anonimen
v katerih nekaj škripa, npr. pomanjkanje sexa,.....pol pa varat, namesto da se to partnerju pove v oči in se problem poskuša rešit.


pri nama tudi škripa kaj se sexa tiče, ker je on malo zaspal. Pa sva se že 100000000x pogovorila , pa sem dobila pod nos ne vem kaj vse, od njegove utrujenosti,... pa ga ne varam, edino včasih ko sem zares jezna, si mislim, pa ni hudič, da si nebi enega ljubimca dobila ,....  no pa ne morem , čeprav mogoče potem ne bi bila tako zagrenjena,...user posted image  in žalostna user posted image

(odgovor članu plenicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Končanje zveze
9.2.2007 12:20:55   
Taula
Ne vem, no...meni se pa taka in podobna zasledovanja zdijo vse prej kot normalno obnašanje... Konec je verjetno zato tako umazan, ker je bilo njuno razmerje prav takšno - umazano, zlagano in gnilo...Hvala bogu, da sta šla narazen. Zanima me pa...zakaj jo bo pa tožil? In obratno?


Sej nisem rekla da je nekoga zasledovati normalno, samo želela je preveriti govorice. Tožil naj bi jo prav zato ker ga je zasledovala in ga ozmerjala v javnosti pred vsemi ko ga je zalotila (varal jo je z bivšo) Sej vem da je ne bo tožil niti je ne more tožiti, samo njegov ego trpi ker je v družbi priljubljen, to da so pa vsi videli da vara pa škoduje njegovem ugledu.
Kar nekaj.user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Končanje zveze
9.2.2007 12:23:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Slišala sem že, da se zveze končajo kar preko SMS-a. (in to ne samo med najstniki)
Če si že začel zvezo z nekom, se mi zdi da si zasluži ta oseba tudi da jo končaš kot se spodobi.


A ne da.. ?! To bi res blo leps mal bolj osebno...

... tko v kaksnem motelcku.. ob sveckah.. eroticnem perilu.. z velik ljubezni.. povezanosti... sorodnosti dusic..

... mogoc nardita kaksno tantro.. al pa... kar pač... sta rada delala.. na stare dobre case...

... btw si se izmenjata kar si mata za izmenjat.. kaksno darilce.. al pa kej presnameta... al pa kar koli..  

... in potem ko gres.. se lahko fuuul objames.. za vse nazaj.. in za vse naprej... reces.. miss u ... love u... soriii... teenks... se mogoce mal user posted image ... in z lahkoto nardis en breik.. za nekaj casa.. ce je to res nujno... ker nikol ne ves.. kaj bo cez pol leta.. eno leto.. 5 let... Mogoce se bosta spet rada mela.. user posted image  oziroma rada se lahko skos mata.. ceprav ne bosta vec tolk skupi..

Vcasih je kej v zvezdah zapisano.. (zacetki... konci... in to..) in v primeru, da bi en pogledal v te zvezde.. zvedu kaj pise tm.. in bi bilo vse lepo.. razen en stavk, ki govori o breiku.. bi bil scenarij verjetno taksen.. Zbisu bi tist stavk in poslal vse skupaj drugmu.. mislec, da se pa ne bo tist breik zgodil, ce drug ne bo vedu za to.. BEDAK!
Pa ceprav bi pisalo.. nekako v tem smislu.. da je ta breik samo za neko obdobje.. da bo to obdobje malo drugacno... ko ne bosta toliko skupaj..

Tko da.. prav imas Taula.. potrebno je paziti, da ti potem... ko se morda zopet srecas... ni bad... ampak lahko nardis tko... kot pri koncevanju.. se fuul objames.. reces.. miss u.. love u.. sori.. user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Končanje zveze
9.2.2007 12:42:03   
plenicka
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

 Tožil naj bi jo prav zato ker ga je zasledovala in ga ozmerjala v javnosti pred vsemi ko ga je zalotila (varal jo je z bivšo) Se,  vem da je ne bo tožil niti je ne more tožiti, samo njegov ego trpi ker je v družbi priljubljen, to da so pa vsi videli da vara pa škoduje njegovem ugledu.
Kar nekaj.user posted image



Ja, takšne pa poznam. Tudi moj bivši je takšen. Edina skrb, ki jo ima je to, kaj si bodo drugi mislili o njemu...pa ima toliko pomembnejših zadev za rešiti...konec koncev, ko bo tvoja prijateljica lahko razmišljala razumsko in ne več s čustvi, bo prišla do ugotovitve, da takšnega deca ob sebi ne potrebuje. Sedaj pa govorijo iz nje le čustva. Kar je normalno.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Končanje zveze
9.2.2007 13:08:38   
Anonimen
 
Tožil?! user posted image

(odgovor članu plenicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Končanje zveze
9.2.2007 14:22:27   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Tožil?! user posted image

Tožba zaradi razžalitve, ter časti njegovega dobrega imena.
Mogoče se bo oprl na kaj takega.  Na svoj ego se ne more.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Končanje zveze
9.2.2007 15:26:24   
Anonimen
aha...

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?