|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Agencija-Tunizija!
4.2.2007 18:09:28   
Sulfinija
Pozdravljene!

Kot mnoge tudi midva razmišljava da se letošnjo poletje odpraviti v Tunizijo.Zanima me katera agencija ima najbolj ugodne ponudbe?In še to kateri mesec je najbolj goden za takole potovanje?In last minute varijante je že katera letovala tkole?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Agencija-Tunizija!
4.2.2007 19:47:02   
Urša
Absolutno last minute, sigurno se bo kaj našlo. Jaz sem bila v Tuniziji 3x in poleti je bilo precej ubijalsko, bolj priporočam pomlad ali jesen.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Agencija-Tunizija!
4.2.2007 21:02:07   
Blejka26
jaz sem bila junija in je bilo tud full vroče.šla sva pa z Intelekto in sva bila zadovoljna z ponudbo.Sam jaz otrok tja ne bi peljala zaradi hrane

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Agencija-Tunizija!
5.2.2007 7:49:38   
andrej77
tudi jaz ti predlagam, da gresta jeseni ali spomladi... septembra je še okoli 33 stopinj

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Agencija-Tunizija!
5.2.2007 7:51:09   
CUKRČEK
Midva sva šla 5 let nazaj s kompasom ....sva pa šla sredi avgusta in takrat je bilo valda najbolj vroče. hudooo
Baje je jeseni al pa spomladi glede temperatur najbolj ugodno.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Agencija-Tunizija!
5.2.2007 8:33:21   
Sulfinija
Domennataljia!

Midva boma šla dva odrasla,kajti otrok še zaenkrat nimava.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Agencija-Tunizija!
5.2.2007 8:40:02   
Olivija
Mi smo šli lani junija s Kompasom, plačala sva pa za AI okoli 95.000 (vključeno je bilo pa res vse, tudi alkohol in brisače na plaži). Hrana je bila odlična, Julija (takrat stara 9 mes. in velik požeruhuser posted image ) se je prav režala, ko je gledala tiste kupe hrane. Prebavnih motenj ni imel noben od nas.

Edino kar je bilo moteče je bila morska trava.
Ker je pa naša Julija zelo živahna punca, smo pristali tudi na urgenci, kjer so ji strokovno zašili ustnico, tako da se ji nič ne pozna.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Agencija-Tunizija!
5.2.2007 8:48:13   
Sulfinija
Olivija!

Kdaj pa ste tole šli?In v katerem hotelu ste bili?Ste se morda odpravili na kakšen izlet?Kam pa se tamle podati zvečer?Je kaka zanima pot kjer greš lahko peš v naravo?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Agencija-Tunizija!
5.2.2007 9:11:26   
Olivija
Ojla,

šli smo tretji teden v juniju in imeli smo zelo lepo vreme (Djerba), moja sestra je šla pa en teden kasnej v Hammamet, pa ji je tudi bilo všeč.

Hotel sva preverila na holidaycheck.de, ker so Nemci zelo zahtevni user posted image  in ni nama bilo žal, bila sva pa v hotelu Iberostar-Mehari, ki ima sicer 3 zvezdice in pol, kar pa v tem primeru ne pomeni nič slabega. Hotel je obnovljen in hrana je res dobra.
Šli smo nekajkrat v glavno mesto, krokodiljo farmo pogledat in na krajše sprehode. Organizirajo pa tudi različne izlete. Za relaksirat je zelo fajn, nevem pa kolk so izleti zanimivi. Animacija v hotelu je zelo dobra, tako da smo včasih zvečer ostali v hotelu in gledal njihov program.

LP
O.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Agencija-Tunizija!
5.2.2007 9:58:23   
Urša
Če sta brez otrok, se vama res splača it na safari za 2-3 dni-fantastično, samo, če gresta res poleti...user posted image raje ne.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Agencija-Tunizija!
5.2.2007 10:44:02   
pearl
Se pridružujem Urši. Safari je zakon. Mi smo bili v začetku julija, kljub vročini je bila špica. Super aranžma organizira Atlas. Majo ful dobrega vodiča, ki je z dušo v Tuniziji in večino leta živi tam, pozna vsak kotiček.
Če res nimate malih otrok, toplo priporočam.
Mi bomo ponovili, ko bo naš štrudelček malo večji.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Agencija-Tunizija!
5.2.2007 10:45:19   
pearl
Aja, pa ne pozabat na borovničevec ali viski, brez tega se zna zgoditi, da večji del dopusta preživite na WC-ju.

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Agencija-Tunizija!
5.2.2007 21:06:34   
Blejka26
jaz pa ti priporočam tablete Linex-jaz sem jih tam krvavo potrebovala,ker sem jedla njihovo solato in me je pošteno štrafalo.bolelo je ko hudič-kot da bi mi anakonda lezla po trebuhu,kar trgalo me je od bolečine.zato ne pozabi teh tablet in seveda nekaj žgane pijače!to ti toplo priporočam

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Agencija-Tunizija!
6.2.2007 9:20:45   
Sulfinija
Hvala vsem za informacije.Samo žgane pijače nest na letalo?Jer tole sploh dovoljeno?Solato jedla in kaj ti je pol bilo no'Joj ne vem malo sem začela oklevati naj me tam kaj doleti mam malo občutljiv želodec no,sem imela v srednji šoli vnetje želodčne sluznico in če mi še sedaj kaj ne paš eme začne basati no vendar redkost no.Kakšna pa je tam kaj hrana?Ja linex bomo že nabavili no v lekarni tkole da ni problema.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Agencija-Tunizija!
6.2.2007 9:37:55   
pearl
Daš v PET plastenko in v potovalko, pa nič ne komplicirajo, le v ročni prtljagi ne smeš imeti, izjema so samo tiste tekočine, ki jih kupiš  na letališču, vendar moraš hranit račun.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Agencija-Tunizija!
6.2.2007 9:38:43   
Olivija
ne skrbi zaradi hrane, če te bo pa slučajno kaj zagrabilo, je pa itak najbolje, da greš v kakšno njihovo lekarno, ker imajo oni sami najboljša zdravila za svoje bakterije. Preverjeno. Meni je v Egiptu njihovo zdravilo takoj prijelo, naše oglje ali pa Linex pa čisto nič. Samo tisto je bilo drugače, ker smo res jedli povsod.

Želim ti pa en lep dopust!

Mi

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Agencija-Tunizija!
6.2.2007 9:39:36   
CUKRČEK
Midva sva imela litrco vislija v potovalki pa ni nihče kompliciral.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Agencija-Tunizija!
6.2.2007 13:45:32   
Anonimen
Midva sva tudi imela zeliščni liker - Jagermeister za preventivo pred in po obroku majhen požirček, pa nič tabletk in nobenih težav. Sicer je pa hrana ful raznolika in zeloooo velika izbira, tako da sva midva izbirala bolj evropsko hrano. SUPER!!!! Še bi ponovila.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Agencija-Tunizija!
6.2.2007 13:49:16   
Sulfinija
Punce!

Sedaj pa se odločam med ABIR hotel in Sisi slim klub kaj menite?Vam je kateri od teh dveh kaj poznani!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Agencija-Tunizija!
6.2.2007 21:49:19   
Blejka26
ja midva sva bila v sidi slimu,toda sedaj je nekaj prenovljeno.ne vem ali je še,toda takrat je bil to hotel z 3zvezdicami.sedaj pa ne vem ali je še.Punca res ti svetujem,da je za v take kraje najboljše vzeti hotel z 4*ali 5*,kajti tam je manj vrjetnosti za zastrupitev z hrano.imajo malo boljše pogoje.obvezno pa vzemita tist"ol inkluziv"-brez zamere ker je po domače napisano-kajti hrana izven hotelov ni najbolj zdrava in nikoli ne veš kaj ti ponudijo.
Tudi jaz sem imela v prvem letniku šole težave z želodčno sluznico.
žgano pijačo lahko neseš na letalo-mislim da liter na osebo.Pijta vsakič pred obrokom in po obroku in to velik požirek.jaz  žganih pijač ne prenesem dobro,zato sem delala čisto majhne požirke in to me je kaznovalo.Na srečo sem zbolela predzadni dan,tko da ni bil ves dopust v ...na dopustu se marsikdo zredi,jaz pa sem izgubila 3kile,ravno zaradi zastrupitve.
bilo je pa hudo-cel dan in celo noč nisem smela dati ničesar v usta ker,če sem pojedla samo drobtinico kruha,me je trgalo po črevesju.na koncu nisem vedela kaj naj dam na školjko rit ali glavo...v glavnem predstavljaj si tako bolečini kot da bi te nekdo močno rezal v trebuhu.
ja jedla sem solato-radič in to me je kaznovalo.solata je oprana z njihovo vodo,voda pa ni pitna...tko da res se pazita in linex nujno vzeti s seboj. nočem vaju strašiti,toda bolje je da sta pripravljena in da slišita tudi slabe strani.Sicer na sploh je bilo pa v redu.Pojdita na čimveč izletov,ker so res zanimivi in ne bo vama žal.Želim vama prijetno potovanje


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Agencija-Tunizija!
7.2.2007 11:30:06   
Pajaca
Tele zastrupitve so tako, lahko jih preprečiš če merkaš. Torej, le ustekleničena voda, nikoli pijače z ledom, nikoli naročiti pijače ki ni zaprta, pa še to ti morajo odpreti pred tabo.

Kar se tiče sadja, jej le sadje ki ga olupiš... pomaranče, banane... raje se izogibaj jagod, hrušk, jabolk... karkoli podobnega.

Isto je s zelenjavo. Solata je sranje (dobesedno). Zelenjava mora biti kuhana!

Meso mora biti čimbolj zapečeno, torej surovih stvari ne.

Potem lahko ješ tudi stvari z ulice, ker še taka svinjarija se na ornk ognju uniči in nimaš nobenih problemov z njo.

Pa ja no kakšnim školjkam se raje odpovej.

Pol pa gre brez problemov, vsaj pri meni je bilo tako, pa sem se klatla po res veliki svinjariji po svetu.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Agencija-Tunizija!
7.2.2007 12:23:50   
modrooka
Midva sva na Djerbo šla z njimi:

http://www.intelekta.si/si/poletje/djerba/index.htm.

Pohvale!!!!

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Agencija-Tunizija!
11.2.2007 7:18:42   
marcela
Mi smo letos bili z Relaxom na Djerbi, letos gremo z njimi pa na potovanje po Tuniziji. Cenovno zelo ugodno, V ceno je vštet safari za 2 dni, ogled Tunisa, amfiteatra# dni lahko lenariš v Hamammetu, 1 dan pa v Sousse. Poglej na njhovo spletno stran.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Agencija-Tunizija!
12.2.2007 15:58:50   
lampica
Mislim, da ima Intelekta največ ponudbe za Tunizijo in mogoče Relax. Midva sva bila na Djerbi z Intelekto. Sva ibla zadovoljna. pridružujem se puncam, ki pravijo da je treba pazit pri hrani. Midva sva imela samo brinjevec in Linex tablete. Pred jedjo sva vedno šluknala malo brinjevca in ni bilo nobene zastrupitve. Drugače so pa imeli na Djerbi tudi evropsko hrano, tak da ni samo njihova.

Midva sva bila na Djerbi v začetku avgusta in je bilo full vroče. Mislim, da je pomlad in jesen boljša izbira.

Pa še to, vsekakor se vama splača vzeti Allexkluzive, posebej če ne bosta dosti optovala okrog. Pijača je vsaj na Djerbi kar dosti draga.

< Sporočilo je popravil lampica -- 12.2.2007 16:00:40 >

(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Agencija-Tunizija!
16.2.2007 8:33:25   
modrooka
Mojca,

ko sva bila midva na Djerbi sva bila v hotelu http://www.intelekta.si/si/poletje/djerba/hotel-vincci-djerba-resort.htm. Zelo sva bila zadovoljna. Medtem, ko eni gostje hotela Abir hotel z njim niso bili zadovoljni. Jaz osebno ti ne priporočam hotela, ki ima manj kot 4 zvezdice.
V hotelih z več kot 4 zvezdicami je namreč dosti boljša higiena in tudi glede hrane se ni za bat. Je pa res, da midva nisva v hotelu nikoli jedla solate, sadja, opranega z njihovo vodo (razen tistega,, ki ga lahko olupiš)...
Drugače pa sva v trgovini vedno preverila ali je plastenka vode originalno zaprta, ker se zgodi, da oni prazne steklenice napolnijo z lokalno vodo in potem je pa res kriza, če to piješ.
Midva sva bila na Djerbi meseca maja. Poletni meseci so zelo vroči. Septembra je pa potem že spet bolje.
Šla sva tudi na nekaj izletov (priporočam ti izlet v puščavo)
In pa ja, obvezno s sabo nekaj za razkuževat želodec user posted image . Midva sva vzela liter Jagermaistra in sva ga žluknila pred vsakim obrokom. Prvi dan sva bila kar malo preveč velikopotezna, tako, da sva potem večino dneva preležal v senci user posted image user posted image ...

Je pa Djerba krasna stvar in ti jo toplo priporočam.



_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?