|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtec in socialna pomoč
15.2.2007 22:48:02   
spacey
Ali ste vedele, da če od CSD prejmete denarno socilano pomoč, da ste za tiste mesece upravičeni do plačila vrtca?

Citiram iz odločbe:
V primeru, da družina prejme denarno socialno pomoč po predpisih o socialnem varstvu, je vlagatel(ica) za čas prejemanja
d.s.p. oproščen(a) plačila vrtca. Občinski upravi občine (vaše) vlagatelj(ica) dosatvi odločbo CSD o prejemu denarne pomoči.
In to je to.

Vsaj nekaj. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrtec in socialna pomoč
15.2.2007 23:07:07   
lelaval
Kako pa to v praksi dejansko deluje?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrtec in socialna pomoč
15.2.2007 23:28:37   
spacey
Ne vem. Ti bom povedala naslednji mesec, če dobimo d.s.p.. 

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrtec in socialna pomoč
16.2.2007 0:31:18   
lelaval
Zmenjeno.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrtec in socialna pomoč
16.2.2007 0:32:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval
Kako pa to v praksi dejansko deluje?

Preprosto. Odločbo o DSP-ju oddaš v vrtcu in dokler je veljavna, ni položnice. user posted image
Velja pa to samo pod pogojem, da sta oba starša brezposelna. Če je eden zaposlen, istočasno pa še v obliki DSP prejemata razliko do minimalnega dohodka za družino, potem položnica za vrtec vseeno je.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrtec in socialna pomoč
16.2.2007 8:41:49   
bajsek
Čao!

Ja pri nas tudi v praksi to deluje. Jaz ta mesec sploh nisem dobila položnice. na občino sem nesla potrdilo da imam za tri mesece urejeno dsp in so oni vse posredovali naprej, tko da tud nisem mela neki velik opravkov. Še celo vzgojiteljica mi je rekla,: vi imate pa verjetno sedaj preko trajnika ker ni vaše položnice (sm samo prikimala, ker je mogoče bolje da vzgojitelji ne vedo za takšne podatke).
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vrtec in socialna pomoč
16.2.2007 9:02:26   
total
ja majo zastonj vrtec,ker prejema DSP.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?