|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   chicco ct.02
19.2.2007 19:41:51   
mala zirafa
Ima katera tak voziček?Brez lupinice.Ga je možno upor. od  rojstva dalje?(6wd tech smo že imeli ampak je bil pretežak in ogromenuser posted image .)
Mi ga katera svetuje??
Izkušnje na plan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: chicco ct.02
20.2.2007 20:37:02   
Blekica
kakšen pa je ta voziček? jaz imam chicco S3, sem z njim zelo zadovoljna, je pa res da je kar velik in težak. za marelo sem pa kupila enega mclarna (trgovina buši) in je super.lahek, zloži se čist na majhno, pa naslon se da skoraj čist poležat (sem ga že uporabljala ko je bila moja pikica stara 4 mesece). vse chiicotove marele pa zavzamejo ogromno prostora in se mi zdijo zelo nepraktične...

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: chicco ct.02
21.2.2007 16:07:43   
mala zirafa
Ct.02 je voziček z enim ročajem (knjiga), težak 9,9 kg in zložen meri 100x54x41cm.Meni je zelo všeč, stane pa prek spleta 174 evrov.kaj menite o tem.je zelo velik?Nisem ga še videla v živo, cena pa je kar mikavna.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: chicco ct.02
21.2.2007 16:08:18   
mala zirafa
Pa upor. se ga lahk že od rojstva, ker se ležišče spusti do konca.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: chicco ct.02
21.2.2007 16:30:06   
April
Kje pa si najdla ta voziček? Sem zdaj mal okol gledala, pa ne najdem. Daj kakšen link.user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: chicco ct.02
22.2.2007 8:50:20   
mala zirafa
Babyland in e-baby posksi vtipkat.Sicer je v italijanščini, e-baby pa v več jezikih.meni je ta chicco zelo všeč, nisem ga pa še videla, tako da ne vem kako izgleda podrobno.
Drugače najdeš tudi chicco.ct02 duo, kjer dobiš zraven še stolček od 0-13kg, stane pa okoli 260 evrov vse skupaj.Mi stolček že imamo od prej.pa poglej v slike na splet. Seti bo odprlo več slik.najbolj mi je pri srcu brava manhattan.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: chicco ct.02
22.2.2007 8:56:29   
soncece24
user posted image

to je to ne? Meni ni nič kaj posebnega.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: chicco ct.02
23.2.2007 19:29:48   
mala zirafa
Brihtna glava.jaz ne znam linkov nastavljat.Ne vem, meni je všeč.Mogoče ker sva že pri prvem imela chicco-ta, pa sem še malo navezanauser posted image .
Katerega mi svetuješ podobnega temu, mislim.Vem za PP centro, ki se enako zlaga.Iščem takega na en ročaj in da ni prevelik in pretežak, ter od rojstva dalje.


(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: chicco ct.02
23.2.2007 19:57:29   
April
Ja soncece ti si tak ekspert za vozičke, katerega predlagaš?user posted image

Jaz bom najbrž tud pri tadrugem pri chicco wd 6 ostala, čeprav se nisem nč navezala nanj. Itak so me pa sam oči...

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?