|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bele pikice na bradavici - full boli
22.2.2007 11:53:21   
alja01
Danes zjutraj sem opazila na bradavici belo pikico (tiste brbončice so bele) in ko je našauser posted image  vlekla je ful bolelo, sedaj pa že na otip boli. Tipam se po prsih če imamkakšne zatrdline pa ni nič, me je pa kr mal strah, kr naslednje dojenje mava spet na tej, ta boleči. Namazala sem si z bepantenom. Ma katera še kakšen nasvet?Hvala.

< Sporočilo je popravil Mič -- 22.2.2007 20:05:58 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Full boli
22.2.2007 12:08:22   
fricka
A ni tako, da moraš preveriti ali ima tudi bele pikice po ustih in jih mazati z nekim mazilom?

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Full boli
22.2.2007 12:11:12   
romta
če res ni soor kot meni fricka probaj še lanolin od Multimum. Meni je ful pomogal pri bolečih bradavicah.user posted image

_____________________________

Kjer je volja je pot!

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Full boli
22.2.2007 13:01:25   
dskubin
ja, poglej, če ima tudi mala v ustih take pikice, potem je soor in boš mogla tudi njej mazat

(odgovor članu romta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Full boli
22.2.2007 13:19:55   
Ezi
Ko je bilo meni fejst hudo, sem uporabila nastavke.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Full boli
22.2.2007 15:17:00   
Baucka
Če ima mala sor si kupi kremo Garmastan, dobi se v avstiji. Je proti glivicam. S tem ko si ti bradavice namažeš, dobi tudi user posted image v usta in je tudi kot preventiva proti soru. Meni je ta krema pomagala pri ragadah, katere so se celile zelo počasi.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Full boli
22.2.2007 22:45:39   
pika30
Alja01 jaz sem imele isto kot ti,pa je definitivno sor,tak da se maži z daktarinom po bradavici 3-4 na dan.Meni se je stanje že drugi dan izboljšalo in res pomaga.Če pa ima še tvoja user posted image  pele pikice v ustah,na nebu pa še njej namaži z daktarinom.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Full boli
22.2.2007 22:53:21   
al1*
Če so glivice se morata z Daktrinom (oralni gel) mazati ti in tvoj dojenček.

_____________________________

lp


(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Full boli
23.2.2007 18:04:03   
alja01
Zgleda da ni sor, sm našiuser posted image pogledala po ustih pa nima nič, pol sm si pa mal toplih obkladkov dajala na levo stran kr me je bolelo, pa stiskala sm s pumpco, pol smo pa še dvakrat dojile na tej strani pa je zdej OK, pikica se manša boli pa tud ne večuser posted image user posted image user posted image . Mislim, da se je kej mal zamašilouser posted image pol se je pa k sreči odmašilo. Hvala za vaša mnenja.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Full boli
25.2.2007 19:52:40   
kapesanta
Alija01, super da ni nič.
Naj pa ti povem, da je mene en mesec bolelo pri dojenju, pa bele pike so se pojavile, pa kar neke ranice so se mi po kolobarju delale, kljub mazanju z bepantenom. Ginekologinja je rekla da je samo vneto in dala kremo za vnetje. Malemu je pogledala usta pa so bila lepa. Pediatrinja pa je po enem mesecu našla pri malem v ustkih male obloge soora (ga še ni imel dolgo) - baje ga lahko imaš tudi samo ti in se šele kasneje prenese na otroka...

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?