|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedeži 15-36
2.2.2007 11:09:38   
Maxica
Sorry, Viv, saj vem, da ti ob takih naslovih gredo kar kocine pokonciuser posted image user posted image , sam nekaj moram vprašati. Odločamo se za nakup Römerjevega Kid plusa za našega ta velikega fantina, ki sicer trenutno tehta šele 14 kg, ampak z bundo vred ga je nemogoče pripeti v njegov sedanji avtosedež 9-36 kg. Pa bi v tega dali Lana, Maxu pa bi kupili omenjeni avtosedež. Me pa nekaj zanima, ker se z možem ne strinjava pri sledeči stvari - kako se ta avtosedež pripne v avto? Kaj se kar s pasovi, ki so v avtomobilu? Kaj pa otroka, tudi z istim pasom al kako? Pa ko gre otrok ven iz avtosedeža, moraš sedež spet pripeti nazaj al kako to gre?
Hvala za pomoč.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedeži 15-36
2.2.2007 11:18:00   
April
Otrok je v tem sedežu pripet z avtomobilskim pasom. Sam sedež pa ni z ničimer pripet na avto sedež.
Če otroka med vožnjo ni v sedežu pa je bolje, da tudi avtosedcež kljub temu pripneš, da se med vožnjo ne premika.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedeži 15-36
1.3.2007 14:33:56   
Maxica
Sedaj smo končno le nabavili avtosedež, kar za Cybexovega smo se odločili, vendar pa ne vem, prav nič zadovoljna nisem s prvo testno vožnjo. Otroka mi je namreč v ovinkih vozilo skupaj z avtosedežem levo in desno.user posted image  To po moje pa ni ravno varno in prav, al kako?! Kako je pri vas, tistih, ki imate otroka že v teh ta večjih avtosedežih? So avtosedeži čisto fiksirani s pasom in se nič ne premikajo med vožnjo ali so ravno tako fleksibilni? Ker tako po moje pa res ne more biti, mu bo še slabo ratalo. Kaj bi morali narediti?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedeži 15-36
1.3.2007 19:32:24   
viv_
Maxica - vidiš, k ne bereš mojih nasvetov user posted image  Kupiš roemerja kidfix, kjer je otrok pripet z navadnim varnostnim pasom, sedež ima pa isofix sistem, tako da ga ne "nosi" po avtu user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedeži 15-36
1.3.2007 23:00:20   
Maxica
Ma to sva pa še gledala z možem, ampak to mora pa verjetno imeti avto že tudi original zraven al kako, pa ne vem, zakaj naš nima?!user posted image  Pa še prodajalka nam zatrdno pove, da ti ta veliki stolčki 15-36 kg nimajo isofix sistema. Ah, sranje, no. Kaj naj zdaj???

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedeži 15-36
1.3.2007 23:04:59   
viv_
Maxica, avto mora imet isofix.
http://www.eveiletjeux.com/photo/PDF/Isofix_veh-compat.pdf - seznam avtov z isofixom. Skoraj vsi novejši avtomobili, tam od leta 2000 naprej to imajo.

Prodajalke pa ne vejo kaj prodajajo. Jaz sem ga kupila preko e-baya, pri nas ga ima pa Sonček.


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedeži 15-36
2.3.2007 9:12:11   
Maxica
Ja, sem pogledala na tisti seznam, pa vidim, da serijsko nima isofixa, se ga pa lahko naknadno pritrdi. (ford focus c-max)
A zdaj to pomeni, da se mi bo otrok vozil v tem avtosedežu levo in desno al se pa mogoče lahko isofix tudi naknadno pritrdi na te stolčke?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtosedeži 15-36
5.3.2007 8:09:53   
viv_
Maxica - c-max je tok nov avto, da ima 100% isofix. Pošlatej zadej med sedalom in naslonjalom, roko dej not v režo, če boš zatipala kakšne kljuke, ali pa na servis pokliči. More met isofix.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?