|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rjav izcedek
11.3.2007 18:28:05   
nemrak
user posted image
Noseča sem 6 tednov, pa se mi je danes zjutraj pojavil močan čokoladno rjav izcedek. Bilo ga je res veliko. Čez dan je bilo v redu, sedaj sem pa zopet opazila rjavkasto sluz.
Dobraston sem dobilal pred 10 dnevi, zaradi ss konec novembra lani.
Saj vem, da to nič dobrega, vendar ali mislite, da se lahko dobro konča?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rjav izcedek
11.3.2007 18:29:38   
DOLAR
Meni se je zgodilo enako.Svetujem da pokličete zdravnika če se še vmes pojavlja bolečina v sp. delu trebuha.


_____________________________

Razumen človek je tu in tam prisiljen napiti se,da lahko preživi z norci

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rjav izcedek
11.3.2007 18:30:35   
Pingvinčica
Jaz bi se šla na tvojem mestu TAKOJ do najbližjega ginekologa. Držim pesti da bo vse ok.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rjav izcedek
11.3.2007 18:51:24   
nemrak
user posted image
Ne, za enkrat nimam nič bolečin in krčev.
Se mi je pa isto zgodilo prejšnjič, pa me ni dal niti malo na bolniško in me ni hotel niti pregledati, ker naj bi bilo še prehitro.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rjav izcedek
11.3.2007 18:51:36   
Marogica
TAKOJ pojdi k zdravniku. Bolje, da je lažen preplah, kot pa da bi si  očitala...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rjav izcedek
12.3.2007 11:27:06   
naja2
takoj k zdravniku. predlagam, da greš zvečer na ginek. urgenco.

Jaz sem bla v cca 5-6 tednu zaradi rjavih izcedkov 2x pri G (v leonišču in na urgenci) pa niso videli IMN (je bla že 2,5 cm velika) sem kar malo jezna na njih. Če pa jaz ne bi šla bi bila pa jezna nase.
Upam, da je vse ok in ni IMN in je le lažni preplah, vendar če bi slučajno bila IMN pa je lahko nevarno.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rjav izcedek
12.3.2007 12:06:25   
andreja2000
Nemrak,tudi meni se je v user posted image  okoli 5-6 tedna pojavil tak izcedek,ki je trajal nekje štiri dni.Morala sem v bolnišnico,saj sem pred tem imela 3ss,no potem je bilo vse vredu in moja deklica ima že skoraj11 let.Iz sra upam,da se tudi tvoja user posted image  konča srečno.

Drži se in zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rjav izcedek
12.3.2007 20:52:36   
SIBI
Ti svetujem, da greš takoj k zdravniku

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rjav izcedek
13.3.2007 9:13:59   
nemrak
user posted image user posted image
Sem bila pri G včeraj zvečer. Najprej me je pregledal, potem pa naredil 2 UZ z različnima aparatoma. Nosečnost je potrjena, vrečka se vidi, tudi že mali plod ki malenkost utripa.
Krvavitve včeraj ni videl, prav tako ni bila nič krvava "paličica " od UZ. user posted image
Sem jo pa danes zopet opazila zjutraj. Upam, da je od včerajšnjega pregleda. No, saj ni prava krvavitev ampak temno rjav izcedek.
Rekel pa mi je G, da če hočem sem lahko doma. jaz pa sem se odločila za 4 urno bolniško. Tako vsaj lahko grem malo od domauser posted image

Hvala za skrb!

andreja2000, te spremljam na drugih forumih in ti močno držim pesti. Zate in za tvojega bivšega!!!user posted image

(odgovor članu SIBI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rjav izcedek
13.3.2007 20:08:26   
naja2
super Nemrak user posted image  user posted image  user posted image . Tole je pa zares vesela novica. Glede bolniške si se pa dobro znašla, saj boš tako lahko malo naokol user posted image .

Super !! pa malo pobožaj trebušček in se razvajaj!

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rjav izcedek
15.3.2007 12:13:14   
lana38
nemrak, tokrat bo vse OK.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rjav izcedek
15.3.2007 12:20:52   
nemrak
user posted image user posted image
lana38, hvala!!

Punce, še vedno vas spremljam, samo javljam se manj.
Ampak pesti pa tako močno držim za vse vas, da ni user posted image , da vam vsem ne bo uspelo.
user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rjav izcedek
16.3.2007 13:30:31   
TimTim
user posted image user posted image

Bravo!! Že nekaj časa me ni bilo na forumu, ker sva z malim popolnoma zaposlena zdej, ko je malo več sončka. Sem pa malce prebrala, kaj se kaj dogaja.
Nemrak, želim ti najlepšo user posted image , veliko razvajanja in da bi tvoj user posted image  rastel in rastel in se zdrav rodil in potem spet rastel in zrastel v čudovito bitje. Čestitke!

_____________________________

Amor Omnia Vincit

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?