|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   quinny
1.4.2007 12:45:35   
jerneja
pozdravljeni,

nameravam kupiti voziček  quinny... odločam se med modeloma buzz ter speedi... prosim za vaše izkušnje... katere imate takšen voziček...

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: quinny
1.4.2007 15:19:55   
cofek
ojla!

mi mamo sicer speedyja, sam če bi še 1x kupovala, bi najbrž izbrala buzza, ker ima oporo za rokice, kamor lahko naštimaš igračke, ko user posted image še ne zanima toliko svet okoli njega. Za "off road" sta pa oba ok. Pa baje se za buzza lahko dokupi adapter za marelo, ker pri speedyju ni mogoče, pol pa kombiniraš s peg peregovimi marelami, ki za silo sicer pašejo gor, kake hude koristi pa nimaš od tega. Pa buzz se mi zdi da se lažje sestavi - vsaj kolikor sem ravno včeraj vidla v trgovini, ko je trgovka kazala eni stranki. Je pa res, da ima speedy malo večjo košaro za nakupe - buzz je niti nima. Je pa speedy ful lepo vodljiv, za buzza pa ne vem.
Upam, da sem kaj pomagala,

lp

< Sporočilo je popravil cofek -- 1.4.2007 15:20:00 >

(odgovor članu jerneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
1.4.2007 15:38:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cofek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: quinny
1.4.2007 15:55:51   
yennika
Mi imamo pa speedija in sem-smo zelo zadovoljni.Sicer sma ga kupila šele pred dobrim mesecem, dete je staro že pol leta-pa mi je žal, da ga nismo že a priorij, da bi lahko še jajčko izkoristili za ta namen-imamo namreč maxi cosi.
Se pa zelo strinjam z sončico, da je buzz res boljši zaradi tega, ker lahko obračaš malega in pa ima sprednje varovalo-sicer še nimam izkušenj zaradi tega, zaenkrat je mali zelooo zadovoljen.Jaz pa tudi, da o ateku sploh ne govorim!user posted image
Me pa moti sprednje majhno kolo pri buuzu-smo bolj za športno vozičkanje, počasi z rolerjiuser posted image  in pa čisto pošteno,razlika v ceni.Ta pride 100 tisoč, speedi pa 63 tisoč.user posted image
Aja pa še nekaj, sicer ne vem kako ima to narejeno buzz, je še kar nerodno dvigovati naslon, sploh če je dete že v vozičku, ker bi včasih rabil tri rokeuser posted image .
Zloži se zelo enostavno samo s pritiskom na gumb, 70*60*102.

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: quinny
2.4.2007 12:02:55   
L & L
Mi imamo Frestayla pa je tut zakon sam če bi še enkrat kupovala bi pa BAZZA, sploh ta ta nou mi je tok dobr da bi ga kr zdej kupla user posted image .
Dobro se odloči in lepo vozičkaj, lp.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: quinny
2.4.2007 15:08:48   
Nika v službi
Mi smo se pred letom in pol odločali med buzz, speedi in comfortom. Izbrala comfort in ni mi žal. Bi enako naredila še enkrat, pa imam izkušnje tudi z buzzom. Ampak moj odgovor ti ne pomaga preveč, a ne? user posted image


(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: quinny
2.4.2007 15:25:42   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: cofek

buzz je niti nima. Je pa speedy ful lepo vodljiv, za buzza pa ne vem.
Upam, da sem kaj pomagala,

lp


ja, pa jo ima - posebej za dokupit user posted image
marela pa komot paše od Bebe comfort z Quinny adapterjem user posted image

mi imamo Buzza in Zappa - z obema sem zadovoljna user posted image

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: quinny
2.4.2007 21:41:10   
Valeri
Navijam za buzz-a.user posted image
Mi ga imamo, s košaro in marelo in smo super zadovoljni.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: quinny
2.4.2007 21:42:09   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Mi smo se pred letom in pol odločali med buzz, speedi in comfortom. Izbrala comfort in ni mi žal. Bi enako naredila še enkrat, pa imam izkušnje tudi z buzzom. Ampak moj odgovor ti ne pomaga preveč, a ne? user posted image




enako.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?