|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vodene koze
4.4.2007 17:26:32   
Bela
Tamalemu so se danes pojavile vodene koze, za enkrat ni še hudo.Star je skoraj tri leta.

Če ima katera izkušnje, bi prosila kako ukrepat pri tej bolezni.
Zanima me tudi, če lahko gre mal vn na zrak pred hišo, če nima vročine, glede na to da je zunaj toplo.




_____________________________

** Življenje je prekratko, da bi bilo malenkostno **
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vodene koze
4.4.2007 21:45:14   
čaki
naš je bol tud tri leta, dobil je sirup, zunaj je pa tud hodil ker je bil maj in ni imel vročine.

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vodene koze
4.4.2007 21:55:56   
karmy
moj je mel čisto malo vročine, pa rekl so da ta bolezen pride v treh valih...moj tamau ni dobil drugega ne tretjega vala, sem ga pa tudi po 3-4 na dan pod hladno vodo tuširala... da sem mu oblažila praskanje.. in to konstatno 5 dni.. po petih dneh so se začele slušiti... aja.. sem omenila da ponoč skoraj nisem nič spala ker sem mu vsake par minut preprečevala da se je prasku? user posted image trenutno še zravn mene spi k ne moreva drugače...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vodene koze
5.4.2007 7:45:38   
c7
Mi smo jih imeli lani maja. Zunaj smo bili, ne pa ravno na vročem soncu (takega zdaj tako ni).

Mazali jih nismo, ker smo videli, da je le huje, le kapljice Fenistil smo dajali.

Sem pa nekje zasledila, da je dobro namakanje (kopanje) v vodi s pecilnim ali sodo bikarbono. To smo nekajkrat tudi naredili.

Si pa malčka res nista praskala, ampak od tistih velikih so vseeno luknjice. Tega ne moreš preprečiti.


(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vodene koze
5.4.2007 8:41:53   
Bela
Pol se pravi da smo lahko mal vni.
Danes je drugi dan, vročine nima, pikic je zelo malo. Kaj lahko pričakujem izbruh, al bi ta že mogu bituser posted image


_____________________________

** Življenje je prekratko, da bi bilo malenkostno **

(odgovor članu c7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vodene koze
5.4.2007 8:58:17   
Anonimen
a ne dajo zdravil...da ne srbi??!!

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vodene koze
5.4.2007 9:01:15   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

a ne dajo zdravil...da ne srbi??!!


Ja, Fenistil.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vodene koze
6.4.2007 22:27:39   
Sofi
Mislim, da jih je tudi moj poba dobil. Vročino ima močno (39 -40), jo zbijava, a vedno pride nazajuser posted image . Prvo je imel pikico na čelu - danes zjutraj, zdaj pa mislim, da se je že voda not nabrala, pikice so pa tudi na vratu 3, na trebuščku 4, na hrbtu 5 in na nogici 2, vendar samo rdeče pikice, kot mozoljčki. A je to lahko to? Ker v vrtcu sta bila že dva primera.
V dvomih sem zato, ker so pikice majhne, sem pa slišala, da bi naj bile velike za pol nohtauser posted image
Najbrž bo treba počakati do jutri in takrat bo že bolj jasno.  Vročina me ubijauser posted image .

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vodene koze
7.4.2007 22:51:46   
karmy
ja to so vodeni mehurčki ki otroka zelo srbijo... otrokom ponavadi zelo odleže če ga kopaš z hladno vodo večkrat na dan da mu oblaziš srbenje ter tisti sirup... moj tamau ni dobil drugega in tretjega vala.. hvala bogu...user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?