|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Subvencije letovanj v MOL
24.9.2010 12:41:03   
Kerensa*
Ko sem danes svojega Mladiča zjutraj pripeljala v vrtec, sem bila prijetno presenečena nad obvestilom, ki je viselo na oglasni deski pred igralnico - namreč, da v letošnjem šolskem letu MOL vsem otrokom v starosti 5 in 6 let (rojenim leta 2005) subvencionira poletno in zimsko letovanje (vsako po 5 dni) s subvencijo v višini 75€ (kar je cca. 50% cene letovanja) in to ne glede na finančno stanje družine.

Zanima me, ali ste to opazile tudi v vaših vrtcih in ali je to Jankovićevo "maslo"?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Subvencije letovanj v MOL
24.9.2010 12:42:31   
Katy78
Predvolilni bonbončki? user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Subvencije letovanj v MOL
24.9.2010 12:44:51   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78
Predvolilni bonbončki? user posted image

Kar se mene tiče, naj kar bodo, dokler so moji denarnici in Mladičevemu počutju v korist. user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Subvencije letovanj v MOL
24.9.2010 12:58:13   
ana b
To je že vsa leta. Moraš pa izbrati ali za letovanje ali za zimovanje. Torej samo 75 eur ti šenkajouser posted image . Vseeno boljš kot nič.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Subvencije letovanj v MOL
24.9.2010 13:01:52   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ana b
To je že vsa leta.

Moj Mladič je v vrtcu od januarja 2007 in sedaj to vidim prvič, poleg tega pa je na obvestilu posebej pripisano, da je to letos. Edino subvencioniranje, katerega sem do sedaj zasledila, je bilo, ko si moral posebej oddati prošnjo upravi vrtca, ki je potem subvencionirala iz lastnega sklada.
Moraš pa izbrati ali za letovanje ali za zimovanje. Torej samo 75 eur ti šenkajouser posted image . Vseeno boljš kot nič.

Na našem obvestilu ne piše "letovanje ali zimovanje", temveč "letovanje in zimovanje".

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Subvencije letovanj v MOL
24.9.2010 13:51:50   
ana b
MI smo dali to lani čez (zadnje leto v vrtcu) in smo mogli izbrati ali za zimovanje ali za letovanje. Če je oboje še boljš. Kolikor se spomnim pogovorov staršev, pa je bilo že prej, roke pa ne dam v ogenj za svojo trditev.

Mogoče je letos prvič subvencija za letovanje in zimovanje.user posted image Kdo bi vedel?

< Sporočilo je popravil ana b -- 24.9.2010 13:53:44 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Subvencije letovanj v MOL
24.9.2010 22:49:47   
KT
Tudi pri nas je ali ali. Mogoče so se v tajništvu zatipkale. A na roditeljskem si bila? Niso nič omenili na to temo?  

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Subvencije letovanj v MOL
27.9.2010 12:21:28   
ninocka
To je zdaj ze nekaj casa, prej je pa bl se nek zdravniski tolar (nekaj podobnega).
Pripada ti 75 EUR in jih lahko porabis ali za zimsko ali letno letovanje, za oboje pa ne.




_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Subvencije letovanj v MOL
28.9.2010 12:49:36   
BarbaraE
To je bilo že prej. Mogoče da pa sama prej nisi opazila, ker tvoj otrok ni bil še te starosti, ki ji pripada letovanje oz. zimovanje. Je pa baje res tako, da je ali zimovanje ali letovanje. Kar je, je OK. user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?