|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Med spanjem hlipa
11.4.2007 16:22:48   
pety78
Joj, zmešalo se mi bo!!! Otroka sem dala včeraj do konca tedna k tašči, da se pozdravi do konca, saj moram jaz v službo. Danes pa me kliče in pove, da je med spanjem ful hlipal, pa kot da bi hotel zrak zajemat, potem pa je zajokal. To ni bilo samo enkrat, zato dvomim, da je kaj sanjal. Razen, če je imel celo noč hude sanje? user posted image
Ja, kaj naj?! Po službi direkt v Tržič! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čeprav je čez dan super razpoložen, priden, nič ne joka, prav zadovoljen. Tak je že nekaj dni, odkar se je pozdravil. Ampak to hlipanje med spanjem me je pa sedaj vrglo s tira. Mi gre kar na jok, pa še tak daleč stran je. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Med spanjem hlipa
11.4.2007 19:22:39   
Anonimen
Saj je tudi naš,pa še kakšen drugi tudi.Potolaži se,nič ni hudega,res sanja.
Saj parvijo,da celo v maminem trebuhu hlipajo in sanjajo tudi.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Med spanjem hlipa
11.4.2007 22:06:12   
NIN@
Ej to se je mojemo Boru tudi dogsjslo dva dni zaporedoma ko je bil star 5 mesecev. Pri nas je to zgledalo grozno in se je tudi zbujal zaradi tega. On je normalno dihal ponoči pa je na momente malo hitreje zadihal in začel loviti zrak tako da sem ga imela kr nasebi in se zmeraj ustala ko je do tega prišlo. Potem smo šli v ambulanto povedala in opisala sem situacijo, pa so nas kr v bolnico pošibal, ker smo bili na dežurstvu. V bolnici so ugotovili da ima laringitis v lažji obliki, šele v bolnici je začel hripat......se pravi da je hripavo jokal in kašljal sicer zelo poredko ampak lajajoče. Po dveh dneh sva bila doma. Meni je sestra razložila da to sicer ni tako hudo in da sejim sapnik zoža in tudi osuši!!! pa da bi naj to bilo povezano s prehladom

nič te nočem strašit nam se je pač to naredilo!


pa nikoli večuser posted image


lp
nin@

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Med spanjem hlipa
12.4.2007 8:37:56   
Anonimen
Hlipat ali hripat sta dva različna pojma.

(odgovor članu NIN@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Med spanjem hlipa
12.4.2007 10:53:18   
NIN@
Bor je tudi "hlipal "dva dni, šele potem ko  se je v bolnici pokazalo kaj se je s tega razvilo je bil hripav oz zahriopan kar je značilno za "laringitis" .Jaz sem zato to napisala da naj bo pozorna pri joku! Naš bor se je tudi teško jokaj on kašljal


lp
nin@



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Med spanjem hlipa
12.4.2007 15:38:59   
Nika v službi
Pety, ej, pri vas pa res ni konca. Bodi pozorna, kako je z Vidkovim dihanjem ponoči, glede na to, da je bil (je še?) na antibiotikih.... Lahko se res še kaj kuha in je tole lovljenje sape ponoči samo eden od kazalnikov. Opazuj, ampak če se ti zdi, da ne diha normalno, bi se jaz šla pokazat. Naj mu izmerijo kisik v krvi.

Kaj pa nosek - ali je prehoden? Pri nas je Nika tudi imela težave z dihanjem, ampak predvsem takrat ko je bil nosek povsem zapacan. In smo morali potem ven pumpat, pa nalivat hektolitre fiziološke....

Držte se!

(odgovor članu NIN@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?