|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroška soba s toboganom
19.4.2007 12:17:33   
honey
Upam, da je naslov razumljiv. Zadnjič sem bila v neki trgovini, kjer sem videla otroško sobo, ki je imela dvignjeno posteljo nad omaro, spodaj ena manjša omara, nekaj polic in predvsem v oči mi je padlo to, da je imela pod posteljo z zaveso zagrnjen prazen prostor, kjer se lahko otrok igra in skriva in tobogan za sestop s postelje. Zanima me, če ima kateri od vaših otrok tako posteljo oz. tako opremljeno sobo in koliko so stari otroci - uporabniki teh postelj.

Ker se mi zdi, da je naš 2-letnik še malenkost premajhen za kaj takega. Selili se bomo pa v roku 2 mesecev in mu bomo itak na novo opremili sobo, zato bi rada kakšno vaše mnenje o tem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška soba s toboganom
19.4.2007 12:29:18   
žlička
http://www.flexakidsfurniture.com/Default.aspx?AreaId=9

flexa ima takšno pohištvo, prodajajo pa jo v lesnini

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška soba s toboganom
19.4.2007 12:31:31   
Urša
Mi imamo flexo, tavelika jo je dobila pri 2h letih. Zdaj je stara 3 in ji bomo dokupili nogice, da bo polvisoka in dali tiste zavese.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška soba s toboganom
19.4.2007 14:00:42   
honey
Ja, evo, ravno to modro sem gledala od Flexe, nisem se mogla spomnit firme.

Urša, lepo prosim, če mi poveš, kako se je to obneslo pri 2-eh letih, ker meni je prodajalec rekel, da je to še malenkost premajhen otrok za tako posteljo user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška soba s toboganom
19.4.2007 14:12:28   
April
Honey mi smo kupili flexovo posteljico. Dodatne nastavke, ki dvignejo posteljico bom pa dokupila čez kakšne dve leti. Prej se mi zdi še premajhen. Potem bom pa pod dvignjeno posteljico imela omare, za tobogan pa ni prostora v otroški sobi.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?