|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZANOSITEV
1.5.2007 22:21:06   
ključek
živjo!
imam eno vprašanje, in sicer me zanima, koliko časa traja, da se telo "spuca" jemanja KT, saj jih jem zadnjih 7 let, femoden. z možem razmišljava (že to je napredek)!!! user posted image , da bi bil počasi čas, da si ustvariva družinico. a veva, da mora preteči nekaj časa, da se telo očisti, saj tabletke jem res že zelo dolgo.kaj predlagate, koliko časa ste ve porabile za čiščenje?
uživajte še v jutrišnjem frej dnevu. user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZANOSITEV
1.5.2007 22:33:19   
VIT@
sama sem jemala Cileste cca. 5 let, pa sem prenehala 8 mesecev pred zanositvijo. Dete ni bilo načrtovano zato sem se tudi sama bala mogočih vplivov na otroka.

Baje so tabletke različno močne in ni potrebno ful neke pavze. Je kolegica jemala ene druge (mislim da Diane) in ji je ginekolog rekel da je potrebna le trimesečna pavza.

Pozanimaj se pri ginekologu.

lp

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZANOSITEV
1.5.2007 23:11:36   
eya
Jaz sem jih nehala jesti kake pol leta pred zanositvijo, mi je pa G rekla, da je dovolj trimesečna pavza.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu VIT@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZANOSITEV
1.5.2007 23:17:46   
madela
Moja sestrična je zanosila ob jemanju tabletk(eno je pozabila) pa je mislila,da bo morala zaradi tega na splav,pa ji je G. razložiL,da so te tabletke,ki se danes uporabljajo dosti manj nevarne,kot včasih(manj hormonov).
Glede na vse kar je zvedela se ni odločila za splav in ima danes prekrasno10-mesečno punčko.
Kljub vsemu pa je fajn vsaj malo pavze,koliko pa se pozanimaj pri G.Lahko jih pokličeš kar po telefonu,ti ni potrebno hodit tja,samo poveš kaj si jemala in ti povedo.
Želim ti da hitro zagledaš svoji dveuser posted image user posted image .

(odgovor članu VIT@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZANOSITEV
2.5.2007 12:09:34   
Taula
Meni je G rekla da naj se ene tri mesece pucam, a da naj se zavedam da bo telo potrebovala verjetno več časa. (težave z M) In žal je res tako.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZANOSITEV
2.5.2007 21:05:28   
ključek
Taula, živijo!
Želim ti, da se ti težave čimprej uredijo in boš kmalu srečka nosečka. Ja pa ravno to ena izmed stvari, ki me skrbijo. Ker če toliko časa ješ tabletke, potem (včasih) žal traja, da je telo pripravljeno na otročka. A bodimo optimistke, sicer jaz nekaj časa še ne (pucanje pa to), tebi Taula pa želim, da čimprej zagledaš user posted image  user posted image  in se veseliš svojega user posted image . Držim pesti!!user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZANOSITEV
6.5.2007 9:55:21   
Paprika76
Jaz sem jemala Diane 35 malo manj kot 7 let in so mi je m. sestra rekla, da so trije cikli pavze dovolj. Ker pa imam zelo dolga cikle (42-43 dni) sem poskusila že prej, pa ni uspelo.

Čaj krvomočnice (lahko kupiš v Sanolaborju ali Biotopic-u) naj bi ti pomagal odebeliti sluznico maternice in tako omogočil prejšnjo uspešno vgnezditev, vendar ti glede na to da mi še ni uspelo (grem v 4 rundo) težko iz prve roke zatrdim, če je res tako.

Vsekakor pa ni nič narobe če ti takoj uspe, ker KT niso več kar so bile nekoč.
Želim ti, da bi čimprej uspela!

_____________________________

In all things of nature there is something of the marvelous.
Aristotle

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZANOSITEV
6.5.2007 10:36:36   
natasarobi
jaz sem jedla stediril m približno 6 let. Nehala sem 6-7 mesecev pred zanositvijo. Ginekologinja mi je rekla, da je dovolj 3 mesece.
Slišala sem, da tudi če prej zanosiš, ni rečeno, da bo to vplivalo na plod.

(odgovor članu VIT@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZANOSITEV
6.5.2007 19:07:16   
baja*
KT (Logest) sem jemala 4 leta in pol. Nato sem imela 4 mesece pavze, pol pa sva šla z user posted image v akcijo in je ratalo v prvo.user posted image  Priporočajo vsaj 3 mesece pavze, če pa rata takoj, pa tudi ni nič hudegauser posted image .
Ne pozabi pa jemat folne:)
Srečno!user posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...
5 položajev za manj potenja med seksom
Preverite seksualne položaje, s katerimi vam bo med seksom najmanj vroče ter si boste tako zagotovili najmanj neprijetne...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?