|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Konec porodniške... Kaj pa zdaj???
24.5.2007 11:20:15   
baby22
POZDRAVLJENI,
mene pa zanima, kako se preživi čez mesec,  sedaj ko smo ostali brez starševskega dodatka... socialne pomoči pa ne dobim,user posted image saj pravijo , da je cenzus za 3-člansko družino 96.000 sit oz. 400 €... user posted image user posted image user posted image   toliko je za plenice, mleko, hrano za otroka in položnice, pa še to ni dovolj...
zanima me če je kakšna možnost, da pridem do drževnega denarja, saj mi zaenkrat še ni uspelo najti službe, tako da je zelo težko... obstaja kakšna "fora" da prideš do denarja???
jaz sem se pogovarjala z kolegico, pa je rekla da je ona dobivala od zavoda za zaposlovanje okrog 40.000 sit na mesec, pa ni imela niti dneva delovne dobe... a je bilo to samo takrat, ali obstaja tudi sedaj...
hvala za pomoč...

< Sporočilo je popravil Nalin RR -- 29.6.2007 22:33:28 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KONEC PORODNIŠKE... KAJ PA ZDAJ???
24.5.2007 11:25:29   
eya
Če še nimaš nič delovne dobe, ti ne pripada nič od Zavoda za zaposlovanje. CSD ti pa da toliko, kolikor vam manjka do 96 tisoč, če ima mož višjo plačo, ne dobite nič. Na CSD se da samo dobit enkratno denarno pomoč, za nakup kake otroške opreme, kurjave,...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KONEC PORODNIŠKE... KAJ PA ZDAJ???
24.5.2007 11:31:48   
Alisa
Obstaja sicer neka enkratna socialna pomoč, ki ti jo dajo 2x na leto. Vem da ne pomaga veliko, sm neki pa je.
Pojdi na internetno stran od CSD šiška in imaš gor kar nekaj obrazcev in napisano kdaj ti kaj pripada. Upam da boš kja našla.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KONEC PORODNIŠKE... KAJ PA ZDAJ???
24.5.2007 11:57:12   
Spark
Če imate avto in tvoj mož prevozi veliko kilometrov, je lahko tukaj nekaj malega zaslužka.  http://www.artcar.si/modules/wfchannel/
Drugače pa upam, da dobiš čimprej sanjsko službo in da bo vse OK.
Žal ti pa ne vem povedati, kakšno pomoč še nudjo.


(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?