|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pazite, kaj govorite pred otroki?
25.5.2007 22:38:27   
Maxica
Zanima me, če pazite, kaj se npr. z možem pogovarjate vpričo otrok ali se vse pomenite kar vpričo njih ali selekcionirate kaj? Jaz sem se tega "problema" bolj zavedela sedaj, ko je naš skoraj triletnik končno spregovoril in vse ponavlja za nami. Kar pomeni, da "informacije" iz naše družine gredo kdaj tudi naprej.user posted image  Spomnim se ene družine, ko so vpričo otrok kakšne take bolj pomembne stvari med sabo debatirali kar v italijanščini, da otroci niso razumeli. Kako pa je glede tega pri vas?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pazite, kaj govorite pred otroki?
25.5.2007 22:43:01   
Anonimen
Moj ati je občasno v nemščini govoru, da ga nismo zastopil, k mnde sm vse sčvekalauser posted image , sam zastopu ga ni pa noben k je edin nemšk znal domauser posted image -tko da predvidevam da so ble bl kkšne kletviceuser posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pazite, kaj govorite pred otroki?
25.5.2007 23:08:46   
lin
Mi imamo tudi doma triletnico(no kmalu bo) in vem kako to zgleda.
Naša ponavadi kakšno stvar ki jo sliši ko se pogovarjamo pol vrže ven čez kakšen teden,tako da smo včasih še tolko bolj presenečeni in vedno bolj pazimo kaj govorimo pred njo.
Velikokrat tudi mi uporabljamo italjanščino,če si moremo kaj povedat tisti trenutek in stvar ni za njena uha.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pazite, kaj govorite pred otroki?
25.5.2007 23:09:37   
total
Izogibamo se kletvic,ker jih hitro rad pobere...user posted image ,drgač pa ni panike.Rad ponavlja stvari za mano in mi je včasih prav hecen,ko pove tisto,kar mene mori..user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pazite, kaj govorite pred otroki?
25.5.2007 23:13:48   
Anonimen
Hmmmmm....ne vem.

Me pa zanima, kaj vse bo prijavila, ko spregovori user posted image  user posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pazite, kaj govorite pred otroki?
25.5.2007 23:33:24   
Anonimen
Premalo in se zavedam, da bo treba čimprej začet bolj pazit. Zaenkrat sicer še ne govori, samo ko bo začela, me bo pa najbrž hitro po buči usekala nepazljivost, če ne bova kmalu začela selekcionirat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pazite, kaj govorite pred otroki?
26.5.2007 0:35:39   
Marogica
Ja, paziva. Ker otrok sliši in razume mnogo več, kot nam da vedeti. To se pokaže včasih kasneje, v drugi situaciji, kjer povezuje s kakšno prejšnjo. In zato je bedasto misliti, da otrok ne razume, pa še daš mu vedeti, kot da je objekt in ne subjekt. Zato paziva, kar se tega tiče. Kletvic pa tako ali tako ne uporabljava.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pazite, kaj govorite pred otroki?
26.5.2007 6:46:53   
dory
pri nas pazimo vsi in ne samo na besede tudi na mimiko...ker vse amapk res vse pobere...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?