|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šolske počitnice
26.6.2007 13:55:53   
karmy
drugo leto gre moj v šolo, in me skrbi kako ga bom zaposlila tistih 8 ur med poletnimi počitnicami, ko nima šole... kam jih vi date medtem ko delate? ali jih vpišete v kakšne poletne tabore, ali kakšno drugo aktivnost? Jaz imam možnost da ga dam moji mami samo da jo pol več kot dva meseca obremenjujem se ji bo spet zmešalo... kakšna alternativa?

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šolske počitnice
26.6.2007 13:59:34   
tanikaa
Jaz mojega dam v kak tabor, potem gre za teden dni na počitnice k teti, vpisala sem ga vsako leto v plavalni tečaj...v glavnem dosti je vsega. In sem zagovornik tega, da otrok naj bo zaposlen. Seveda do normalne meje. Tudi v šolah organizirajo razne tabore in o tem boš pravočasno obveščena.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šolske počitnice
26.6.2007 14:05:05   
karmy
in koliko časa to traja? ti tečaji? prav osem ur al kako? sem firbec me prej vse zanima da se pripravim user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šolske počitnice
26.6.2007 14:09:02   
tanikaa
Plavalni tečaj je bil od 9.00 do 13.00. Tak da ti še vedno manjkajo 4 ure. user posted image  Tabori pa so tak. Eni so taki, da otrok tam tudi prespi, moj pa je trenutno v taburu, kjer se učijo dobrega odnosa do narave v sklopu Eko šole. Majo razna raziskovanja, poskuse...Začen se ob 9.00 in traja do 18.00 ure in spi doma. Pravim, ogromno je variat. Tak da se nikar ne obremenjuj že zdaj s tem, ker itak boš vse zvedela še pravočasno. In še preveč boš mela skrbi okrog tega, tak da zdaj uživaj, glavico pa si boš potem že razbijala s temi obveznostmi, ko bo temu čas. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šolske počitnice
26.6.2007 14:12:56   
karmy
user posted image user posted image  ja sej maš prav... men pa mankata še vedno tiste dve uri zjutraj od sedmih naprej... k ne delam vsak tedn isto..to je problem.. drugače pa do drugega leta se lahko marsikaj spremeni user posted image  saj druge tudi napišite kam vaše šoloobvezne otroke date med počitnicami... :))

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šolske počitnice
26.6.2007 14:26:42   
kofetek2010
moj mulc me že od 08:40 najeda user posted image


tukaj zraven sedi in igra igrce na PCju user posted image  

in čaka, da končam, da ga odpeljem k babici in dediju .................... jupi, pa bo mir pr bajti user posted image user posted image user posted image  


zdaj gre za 14 dni k njima, pol gremo mi za 14 dni na dopust, pol gre spet k njima, zadnji teden pa bo doma user posted image



(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šolske počitnice
26.6.2007 14:27:41   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: jana73



zdaj gre za 14 dni k njima,




Lahko pošljem še svojega zraven?user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šolske počitnice
26.6.2007 14:28:19   
kofetek2010
eno leto smo ga dali v Poletno nogometno šolo v Bohinj (za 7 dni), drugače pa je najraje pri babici in dediju user posted image


meni pa je tud prav, ker sem tko najbolj mirna user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šolske počitnice
26.6.2007 14:30:22   
kofetek2010
če v najdi.si vtipkaš aktivne počitnice ti vrže še pa še user posted image  

http://www.najdi.si/search.jsp?q=aktivne+po%C4%8Ditnice 



Tanika - pošlji, bosta ful vesela user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šolske počitnice
26.6.2007 14:34:24   
tanikaa
Kdaj in kam? Lahko takoj??? user posted image Jaz bom še bolj vesela. user posted image  Pa še kak ojro mu spakiram, da ne bo še na finančni grbiuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šolske počitnice
26.6.2007 19:21:25   
Njuškalo
To je mene tudi skrbelo lansko leto, ampak sem videla letos, da brez potrebe. S ponudbami za počitnice te kar zasujejo ,tako, da že ne veš več kaj bi izbral.No, mi smo se odločili, da, ker je najbolj zagret za nogomet, da gre za tri tedne v nogometno šolo- traja od 8- 16-ih vsak dan, vmes imajo še plavanje  poleg nogometa. Ko se končajo nogometne počitnice, gremo itak na morje .Potem je moj mož doma, ga bo zabaval kakšen teden ,dva..potem bo šel verjetno še za kakšen teden v plavalno šolo.Možno, da bo šel tudi kaj h babi, za nekaj dopoldnevov mogoče,ker tam itak dela kar hoče-torej skoz igra igrice in gleda tv in se mi to ne zdi ravno za 7-letnika,da cel dan to počne.No, vsekakor sem poskrbela ,da mu ne bo dolgčas. Ima veliko igre in športa, to ima itak najraje!

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?