|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stopnišče - kje?
11.6.2007 11:35:57   
Annny
Ojla,

imate doma stopnišče v zgornje/spodnje nadstropje v veži ali hodniku?
Ga ima katera v dnevnem prostoru in kako se to obnese?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stopnišče - kje?
11.6.2007 11:44:27   
Anonimen
pri naju bo tako, da prideš iz veže na stopnišče, od tam pa v hodnik. problem je v tem, ker imava stopnišče iz garaže pa do mansarde in zato ne moreva imet ravno majhno in stisnjeno stopnišče.. Bi pa rada mela iz dnevne v mansardo, ampak žal ne bo šlo.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stopnišče - kje?
11.6.2007 11:50:53   
Annny
Kako pa misliš, da je stopnišče v dnevni z vidika praktičnosti?
Sploh ko so recimo otroci večji?
Si predstavljaš...ata in mama čičata pred TV v dnevni, otroci pa morajo s svojimi puncami/fanti vsakič mimo njih v zgornji štuk...mislim, ni nobene zasebnosti...
Razen če narediš 2 stopnišči - 1 v veži in 1 v dnevni za lep izgleduser posted image  ampak škoda prostora in denarja..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stopnišče - kje?
11.6.2007 11:56:56   
Pingvinčica
Mi smo se odločili in naredili stopnišče iz hodnika, prva varianta pa je bila tudi iz dnevne sobe. 

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stopnišče - kje?
11.6.2007 12:26:57   
Anonimen
praktičnost?? Ma ne vem.. kakor se komu zdi.. Pa spet odvisno od velikosti dnevne sobe...user posted image Men je to drugače ful všeč, ampak kot sem že napisala ni šlo drugače.. Ne vem.. to je odvisno od želje posameznika.

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stopnišče - kje?
11.6.2007 13:39:40   
corfu
Iz hodnika, pa ni ne iz veže in ne iz dnevne sobe, ampak nekje vmes.

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stopnišče - kje?
11.6.2007 13:42:07   
mika
mi imamo stopnišče iz dnevne sobe. sploh ne gledam na to al je prektično al ne, enostavno mi je všeč.

Si predstavljaš...ata in mama čičata pred TV v dnevni, otroci pa morajo s svojimi puncami/fanti vsakič mimo njih v zgornji štuk...mislim, ni nobene zasebnosti...


eh, za to se pa ne sekiram, ker bo še kar nekaj let preteklo do takratuser posted image .

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stopnišče - kje?
11.6.2007 15:33:33   
Anonimen
mi imamo tudi iz dnevne. to mi sprva ni bilo ok, zdej pa mi je vizuelno všeč, ker odpre prostor. praktično iz vidika otroka ni ker ne bojo mogl pretirano tihotapit descov gor, iz mojga vidika pa super da bom lahko tečna baba in bom lahko čekirala kerga desca ma v sobi :) hehe ja mam 2 babi :) dec je že reku da bo šibrovko nabavu da bo lohk desce iz balkona odganov :P

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stopnišče - kje?
11.6.2007 17:50:46   
rija
nekje vmes: med vežo in jedilnico

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stopnišče - kje?
11.6.2007 18:08:25   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

, iz mojga vidika pa super da bom lahko tečna baba in bom lahko čekirala kerga desca ma v sobi :)



Upam, da ne bo moj mulc med njimi. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stopnišče - kje?
11.6.2007 18:18:22   
ursi
Mi bomo pa imeli stopnice v enem prostoru, kjer si bom pod njimi uredila prostor za likanje in šivanje. Bomo čimbolj izkoristili prostore, ki jih imamo.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stopnišče - kje?
12.6.2007 9:27:11   
Saša27
user posted image


No pri nas bo izgledalo nekako takole (po načrtu)







Nama so izredno všeč stopnišča iz dnevne, no tukaj pa je nekje vmes med jedilnico in dnevno.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?