|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Notranje okenske police
18.6.2007 13:17:16   
Pingvinčica
Tiste ki ste v gradnji, ali pa ste že zaključile mi lahko prosim svetujete kje se naj pozanimam za notranje okenske police? In okvirno ceno prosim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Notranje okenske police
18.6.2007 13:28:07   
honey
Poskusi pri kamnosekih, jih je precej. Ne vem sicer iz katerega konca Slovenije si, ampak midva sva se zanima pri dveh (1 iz Vrhnike in 1 iz Logatca), drugače je tudi mislim da Marmor Hotavlje precej ugoden, za kaj več pa ne bi vedela. Cene so pa itak različne in odvisne od vrste kamna, ki si ga izbereš. Midva sva itak izbrala najdražje (kaj drugega bi lahko user posted image ) tako da sva dala takrat okrog 240.000 SIT, imava pa 28 oken, 24 standardnih dimenzij, 4 pa take precej dolge - tam okrog 2 m. So pa precej drage, res.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Notranje okenske police
18.6.2007 13:28:58   
Anonimen
kašne bi pa rada? marmor, granit, plastika, umetni marmor, les, neki umetni material...

jaz sem hotla da so police bele, nič lisaste nič pikaste. plastika mi ni ok, les tudi ne, marmor in granit je flekast in pikast. zato sem se odločila za umetni marmor, kupila v ajm-ju. cene se ne spomnim točno imajo pa na svoji spletni strani tudi cenik (tudi drugih materialov), tako da pobrskaj.

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Notranje okenske police
18.6.2007 13:31:13   
Pingvinčica
smo iz okolice Celja. Hvala vam za vse informacije. A pol je najboljš umeten marmor?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Notranje okenske police
18.6.2007 13:33:40   
Anonimen
ne ni najboljš.
odvisno kaj bi rada. pri policah je veliko izgled. marmor je lep, ponavadi z lisastimi vzorci, zna pa vpijat kake tekočine pa maš pol recimo krogce od teglcov od rož lahko po polici, če kdaj poliješ mem k rože zalivaš, granit je najbl trpežen so pa spet različni vzorci in barve. palstiko maš tut enobarvno sam zna zgledat ceneno.

najprej se odloč kak izgled bi rada mela.

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Notranje okenske police
18.6.2007 13:50:54   
Pingvinčica
Ej nisem si misla da se bo okol polic tak zakompliciral. Najboljš bo da grem v merkur in malo pogledam kaj sploh ponujajo pol se pa odločmo a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Notranje okenske police
19.6.2007 7:48:51   
Anonimen
hehe ja taboljš :) paejt še kam drgam k v merkur :)

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?