|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 11:51:17   
cuma
... a jih poleti postrižete na kratko?

Moja Ema ima goste in že malo daljše laske (toliko, da lahko delamo zadaj čopek ali dva) in se precej poti ... Razmišljam, a bi jo ostrigla .. pa se ne morem odločit. user posted image

Kako pa vi rešujete problem potnih glavic user posted image ?

Lp Cuma
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 11:55:37   
CUKRČEK
Moje hčere nikoli ne strižem zarad vročine....ima pa vedno narejene kitke ali čopke, ostale lase pa spete z špangicami. Pa ji ni nič bolj vroče, kot če bi imela kratke lase.

ČE ima pa lase bolj kratke, da se jih je težje spet, jih pa z špangami komot ukrotiš.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 11:58:39   
Erdbeere
tudi moje ne strižem zaradi vročine ima pa laske dolge že skoraj do riti...pa vedno ali v čopu ali spletene kitke...nekaj ji že naredim user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 12:03:11   
puncica

IZVIRNO SPOROČILO: cuma

... a jih poleti postrižete na kratko?

Moja Ema ima goste in že malo daljše laske (toliko, da lahko delamo zadaj čopek ali dva) in se precej poti ... Razmišljam, a bi jo ostrigla .. pa se ne morem odločit. user posted image

Kako pa vi rešujete problem potnih glavic user posted image ?

Lp Cuma


JA smo jo ravno v soboto peljal k frizerju ker grozno švica pa čopov noče nosit.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 12:07:20   
Felicity
Mi smo tudi bile pri frizerju kakšen mesec nazaj, prav zaradi tega, ker se je potila in imela skozi mokre laske zlepljene po čelu in vratu.
Stara pa je 20m in ne prenese sponkic, čopkov, ipd.

Lahko pogledate slikce v albumu z novo frizurco - geslo  albuma maj-junij 07 je pomlad.
Slike so slabše kakovosti ker so slikane z gsm-om.user posted image

< Sporočilo je popravil Felicity -- 21.6.2007 12:10:06 >

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 12:34:45   
kofetek2010
sprednje ji spnem s špangico, ob strani in zadaj pa se ji kodrajo, tako, da ji vse štrli stran od glave user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 12:49:56   
maychika
moja je stara skoraj 15 mesecev ima kar dosti lask, vendar še nima kaj konkretno frizure ali kaj. naslednji teden jo bomo šli vseeno ostriči, ker se ravno pod lasmi ful prešvica in jo pol cela glava srbi. tko da ja...bomo strigli...

_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 12:55:37   
žarnica
Mi ji ne strižemo, ji še sploh nismo. Ima pa do ramen dolge, čist skodrane laske. Ji naredim zgoraj čopek in pol še spodaj enga. Al pa tako kot ima Pika NOgavička.user posted image

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 12:56:05   
taška30
Naša ima ful goste in ja, smo jo ostrigli 'na gobico', da ima vsaj vrat zunaj, pa je še vedno čist prešvicana.
In ne, žal ne presene špangic in čopkov niti za sekundo.user posted image

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 12:56:43   
abi
Kljub temu da je takoj potna nisem razmišljala da bi jo ostrigla, naredim dva čopka in je zadeva urejena.

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 13:11:26   
sneška_
samo ji poberem laske v čopek in špangice gor ker ne dovoli da bi je strigli in ima lase skoro do  polovice hrbta

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 13:16:50   
skuštrana
Ne. Jaz je ne bom postrigla, naredim ji čopek pa je.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 13:18:58   
bskrle
Danes obe peljem k frizerju, nočeta nosit čopkov, kdo bo pa skozi glave sušil in umival!
Zame je prehud napor imeti 3 punčare z dolgimi laski, potem pa pesek, pa sol, pa mivka ...
Naj živi frizer!

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 13:23:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cuma

... a jih poleti postrižete na kratko?



Ne. Itak ma skodrane in jih nima kaj preveč ob glavi, pa tudi niso glih gosti. K sreči, ker tudi ona ne prenese špangic in gumic.

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 13:25:58   
Bubamaraa
Danaja ima zelo dolge in goste laske..samo jo ne peljem k frizerju..ji delamo čopke in kitke..ter sve kar nam porata...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 13:27:25   
Anonimen
lani sem jo postrigla pa je bla prov smotana, tako da sme se odločila da ji pustimo dolge. zdej ma tko rada laske da jih ne pusti strišt, sva šle včerej samo fru fru postrigli k je bil že skor v oči. pa še to je bil problem, no potem k ji je frizerja naštrihala rdečo farbo na fru fru pol je bla pa frajerka. tko da zdej jo navajam na čopke k jih prej ni marala špang še manj tko da zdej rečem lej ko ti je vroče al boš mela čopke al pa ustrišt pa ma pol raj čopke :)

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 14:03:18   
Ninica
Mi je zaradi vročine ne bomo postrigli. raje ji lase spnem, naredim čopek ali dva.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 17:35:43   
Anonimen
Kar se vročine tiče, je vsaj meni manj vroče, če imam lase spete v čop kot če imam kratke.

(odgovor članu Ninica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 18:42:26   
Teni_
Jaz ju ne strižem na kratko zaradi vročine. Teja ima malo daljše lase in jih spnem v čop ali kitke, Nika pa ima še bolj ali manj kratke, ampak je bolj potna kot Teja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
21.6.2007 19:12:42   
mojčika
Tudi jaz mislim, da kratke lase ne prinesejo manj potenja, ostane isto, samo manj dela je s kratkimi kot dolgimi laski

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
22.6.2007 8:47:33   
Pajaca
Lani je imela kratko frizuro, letos ima lase do ramen, pa pravi, da bo imela dolge laske. Špangic in čopkov niti ne mara, tko 1x na mesec se ji neki zazdi da bi mela čopke, drgač pa ne.

Kot se je odločila tko bo mela, men je vseen. Men ne bo vroče, jaz sem se na kratk postrigla. Ne prenesem las na vratu v tej vročini, ona pa kot želi. Še vedno jo lahko peljemo k frizerju če bo hotela kratke lase.

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
22.6.2007 10:30:16   
Špacka
 
Ne, je ne strižem, itak ne vem, kako bi zgledalo striženje, verjetno bi bila postrižena samo po polovici glave user posted image



(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
22.6.2007 12:28:27   
Mateja82
Do zdaj je bila postrižena samo 1x spredaj, ker so ji laski že silili na oči.
Ko je vroče naredima palmico zadaj pa ji spnem navzgor s špangico. Nekaj časa si je vse dol vlekla zdaj se je pa že navadila in se ji fajn zdi ko se gleda v ogledaluuser posted image

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
22.6.2007 12:34:24   
nejcko
Naša 3-letnica ima kar dolge laske, ampak jo bomo verjetno postrigli; ne čisto na kratko, ampak na paža. Bi ji pustila dolge, ampak nobene špangice in čopki na njej ne obstojijo več kot 10 min.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tiste, ki imate doma punčke ...
25.6.2007 1:23:44   
viv_
Naša ta velika bi pa vsak teden visela pri frizerju user posted image  Ni šans, da bi mela dolge laske, ali pa karkoli... Ona pride k frizerki, se usede in reče:"Kar na kratko, prosim!". Je pa frizerka mamica od njenega sošolca iz vrtca, tako da se poznata. Pa frizerka je ful prijazna z otroki, res super...

In mamo eno kratkolaso, super luštno punčaro user posted image

Mogoče nam bo pri ta drugi uspelo delat kitkel, čopke in te stvari...user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?