|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko oseb v sobi pri NS?
25.7.2007 9:07:35   
itata
Ali gresta lahko z mano na NS mama in sestra? Ali gre lahko samo 1 oseba z mano noter dojenčka pogledat?
Hvala za odgovor. LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
25.7.2007 9:14:11   
Anonimen
ne vem, js sem mela moža. še na misu mi ni blo da bi še mat s sabo vlekla??!!
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
25.7.2007 9:29:23   
ThinkPink
Pri meni sta bila lahko noter fant in moja mama, sploh ni bilo problema. Samo lepo moraš vprašati, pa mama naj bolj milo pogleda...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
25.7.2007 9:32:50   
itata
Ja se opravičujem, lahko gre tudi katera od vas z mano, če želi. Ampak glede na to, da ne uživam podpore očeta mojega otroka glede moje nosečnosti in bi šla drugače pač sama, se mi je zdel za moralno podporo vseeno lepo, če vse pridete tja srečne in nasmejane s fanti in možovi, ki se veselijo vaših otrok, da gre pa vseeno tudi z mano kdo, ki se veseli vnuka ali nečaka...

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
25.7.2007 9:47:24   
Nika v službi
Po mojem je vse stvar dogovora. Jaz sem imela NS pri Pušenjaku na Ginekološki, z mano je šel mož, notri je bila poleg Pušenjaka in naju dveh še medicinska sestra, pa bi bil prostor še za koga user posted image

Kar pogumno, naj gredo s teboj, potem pa lepo vprašaj, če gredo lahko noter.... Saj res ne bi smel biti večji problem.

Čim lepše doživetje želim vsem, ki boste prisotni! In zdravo pikico!

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
25.7.2007 10:17:27   
Anonimen
Če ne bi šel moj user posted image  z mano, bi šla sama.
Pa dobro opravi-teuser posted image

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
25.7.2007 10:32:09   
lunca2
Z mano je šel moj user posted image . Če pa bi bil v službi bi šla pa kr sama.user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
25.7.2007 11:10:25   
Pia77
Ce bos sla na NS samoplacnisko, potem lahko zahtevas, da je s tabo kdorkoli, itak sama placas preiskavo... Ce so obicajno zraven preiskave moz in se kaksen otrok ali dva, potem ne vidim razloga, zakaj ne bi s tabo mogli prit mama in sestra! Pa lepo uzivajte ob pogledu na malo dete! :)

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
25.7.2007 13:19:44   
Anonimen
Z mano je šel vedno mož na UZ. Potem sva pa 1x vzela s sabo tudi najinega sinčka in naju je nadrl, če misliva, da je to javna predstava? user posted image  In to ravno takrat, ko sva izvedela za spol. V bistvu sem ga jaz izvedela, ker je moral mož s sinekom zunaj počakati. Mi smo se pa mislili še skupaj slikati noter kao, 1. slikica povečane družinice. user posted image

(odgovor članu Pia77)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
25.7.2007 13:22:41   
Anonimen
Jaz ne vem, in ne vidim razloga zakaj ne bi smela priti cela moja žlahta na UZ ali NS, ali soseda. Saj se gre o meni, vraga, o mojem telesu, mojem dovoljenju. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
25.7.2007 14:52:12   
itata
Ja sej grem samoplačniško. Bom lepo prosila najprej, če je to ok. Če bo kej mutila bom pa rekla, da če je plac gremo vsi, če ga pa res ne bo dovolj v sobi, da bi doktor lahko opravljal svoje delo, da pol bo šla pa ena ven počakat... Upam, da res ne komplicirajo, sej njih to nič ne stane.
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
25.7.2007 15:45:18   
TinaUros
Ojla
Vprašanje za Paštetov kruh,
kje pa si bila na NS, me zanima, ker imam sama v petek 3D pri isti G kjer sem imela NS. takrat sem šla sama, zdej bi pa rada, da bi bil fant zraven.

Lp
Tina

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
25.7.2007 15:47:46   
TinkiBinki
Po mojem ne bodo komplicirali, ko bosta enkrat tam obe, jih že ne bodo pustili pred vrati čakat. Kar pogumno. Lepo vprašaj in nima kaj bit.

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
25.7.2007 16:03:04   
Anonimen
V MS user posted image .

Pomoje bo najboljše, da ko vstopiš noter rečeš G, da si želiš, da bi bil fant zraven.

Pomoje je moj G popizdil zato, ker je otroček majhen, pa ne more biti tiho in ga je motilo pri delu. Morajo pa biti G res previdni na teh UZ.

(odgovor članu TinkiBinki)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
25.7.2007 17:06:09   
scubadiver
TinaUros
mislim da za fanta ne bodo nikjer komplicirali. Moj je zraven na vseh preiskavah in niso nikjer nič rekli. Predvsem pa na samoplačniških nimajo pravice. Saj je tudi njegov otrok... 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
26.7.2007 11:56:29   
bodoča
Jaz misli, da če je normalen G in ima v ordinaciji dovolj prostora, da bosta lahko obe zraven, če ti tako želiš.

Pri moji G tudi ni v navadi, da bi partner šel zraven na pregled (na UZ ja, sam tega ima v drugi sobi, kot pa opravlja preglede) in sva zadnjič imela z mojim željo, da pa bi enkrta šel zraven prav na pregled in sem vprašala pa je bilo rečeno, da njih to ne moti, da gre itak za nas in mi odločamo.

Aja, jaz sem tudi na NS imela mamo zraven, ker je bil mož službeno odsoten takrat.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
26.7.2007 13:28:15   
TinaUros
O hvala še za moje info.
....komaj čakam jutri.
Lp Tina

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
26.7.2007 14:51:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča



Aja, jaz sem tudi na NS imela mamo zraven, ker je bil mož službeno odsoten takrat.


Jaz bi tudi vzela mamo zdraven, če takrat ne bi bilo partnerja. Pa je bil, tako da...
Sem pa videla v čakalnici full nosečnic z mamicami, pa s partnerji.. Stvar dogovora.

(odgovor članu bodoča)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
26.7.2007 17:00:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

Jaz ne vem, in ne vidim razloga zakaj ne bi smela priti cela moja žlahta na UZ ali NS, ali soseda.


Moja soseda je šla na 3D UZ s celo svojo familijo, možem in dvema sinovoma. Baje, da so se nasmejali do konca vsi, z G vred.

Je bilo pa to v Postojni, pri T. Jordan. Odvisno od dobre volje g, očitno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
26.7.2007 17:02:55   
Maxica
Mi smo v Postojni tudi bili na NS, mož, sin in jaz seveda.user posted image  Pa ni bilo nobene panike, ne vem, zakaj bi bila.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
27.7.2007 11:28:16   
zirafa76
hej, jaz sem bila v Lj,pa so me se vprasal, ce hoce kdo z mano..sem imela brata  sabo, ker je moj bil v tujini..tako, da mislim da sploh ne bi bil problem..imas pa ene bolj take no....
pa srecnouser posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko oseb v sobi pri NS?
27.7.2007 16:18:33   
Anonimen
No, da še pojasnim, zakaj sem v začetku vprašala, če ne bi še sosede peljala s sabo? (Sicer tega odg. več ni gor, ampak pač user posted image )

Nekoč sem čitala, mislim, ne vem točno kater G je pravil, da zelo neradi vidijo, da pride na UZ oz. NS cela žlahta iz razloga, kaj če gre kaj narobe. Da ima za sporočiti slabo novico o zarodku in to zadevo težko razlagati pred vsemi. Samo zato.

Pa tudi mislim, da je treba nekje potegniti mejo med "javnim" in zasebnim.

(odgovor članu zirafa76)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?