|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj mrzla hrana, sladoled...?
17.7.2007 22:13:43   
CeluLitka
Kdaj ste svojm malčkom začele dajate mrzle jogurte, sladoled...? Moja pupa je stara 15 mesecev in ji dam tudi stopljen sladoled in ga ma full rada. Pa se pogovarjam zadnjič s kolegico, (mali je star 2 leti in pol) pa mu še nič ne da sladoleda. A sem jaz čudna?user posted image
Kdaj ste ve začele?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj mrzla hrana, sladoled...?
17.7.2007 22:27:07   
Anonimen
Pa se pogovarjam zadnjič s kolegico, (mali je star 2 leti in pol) pa mu še nič ne da sladoleda


Hecno.

(odgovor članu CeluLitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj mrzla hrana, sladoled...?
17.7.2007 22:28:39   
CeluLitka
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Pa se pogovarjam zadnjič s kolegico, (mali je star 2 leti in pol) pa mu še nič ne da sladoleda


Hecno.


Eh

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj mrzla hrana, sladoled...?
17.7.2007 22:48:24   
beba76
Naša je stara 10 mesecev in veselo je kornete, lučko, ...vse živo, kar je pač sladoled. Začela je pa pri dobrih 7. mesecih.

A naj sem raje tiho s tem?user posted image user posted image

(odgovor članu CeluLitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj mrzla hrana, sladoled...?
18.7.2007 7:18:03   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: beba76

Naša je stara 10 mesecev in veselo je kornete, lučko, ...vse živo, kar je pač sladoled. 

A naj sem raje tiho s tem?user posted image user posted image



Se podpišem.

Pa kaj naj naredim, ko tavečja ali mi jemo sladoled in ona tuli ko user posted image , če ne damo še njejuser posted image

Jogurte mrzle pa je jedla tudi že prej - ne glih direkt iz hladilnika mrzle mrzle, ampak dokaj...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj mrzla hrana, sladoled...?
18.7.2007 8:19:03   
Lenny
A potem otroci tudi jogurt jedo topel user posted image  To sem jaz vprašala, ko so me nažirali, zakaj dam otroku sladoled.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj mrzla hrana, sladoled...?
18.7.2007 8:55:05   
honey
Naš je začel s sladoledom tam nekje okrog 6., 7. meseca, jogurte, skutke ipd. pa sem mu malenkost pogrela v vodni kopeli, da ni bilo ravno direkt iz hladilnika mrzlo, ampak še vedno dovolj hladni, da so bili osvežilni. No, zdaj, pri 2,5 letih pa je jogurte direkt iz hladilnika - če mu sladoled ne škoduje, mu tudi mrzli jogurti ne bodo. Ja, obstajajo pa taki starši, ki komplicirajo 500/h - se pravi, da 2-letnik ne je sladoleda user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj mrzla hrana, sladoled...?
18.7.2007 10:12:53   
Anonimen
No, potem sem jaz čudna, ker sem mu dala sladoled že takrat, ko je lahko jedel mlečne izdelke. Torej nekje pri 6. mesecu ali že prej. user posted image

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj mrzla hrana, sladoled...?
18.7.2007 10:56:49   
Anonimen
Jogurte, skutke in podobno je jedel že okrog 6 meseca. Mu pa nisem čist direkt iz hladilnika dajala, ampak sem kakih 15 minut na sobni temperaturi pustila stat. Za sladoled se točno ne spomnim, sam verjetno okrog enega leta (prej je bila zima in pozimi nam ne pride ravno pogosto na misel, da bi jedel sladoled)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj mrzla hrana, sladoled...?
18.7.2007 13:08:16   
Bejba
Jaz glede tega res ne kompliciram. Tamalemu itak ne morem prepovedat sladoleda, ker ga je ta večji, tako da ga potem pač jesta oba.
Tudi jogurte in pijače dobita iz hladilnika, pa sta oba redko bolana (že trkam, že trkam).  


_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj mrzla hrana, sladoled...?
18.7.2007 13:10:52   
Anonimen
ja tam okol 9 meseca..prej je bal pa zima pa noben ni jedu sladoleda

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj mrzla hrana, sladoled...?
19.7.2007 21:14:36   
eya
Sladoled je dobil po enem letu, ker je bila prej pač zima. Jogurt pa ponavadi vedno pustim nekaj minut na sobni temperaturi, da ni prav mrzel.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj mrzla hrana, sladoled...?
21.7.2007 9:06:22   
bt08
Pri meni je tud kr kmal začel jest sladoled,sam stopljen,do letos ga ni ne vem kako maral,je rajši sam kornetek jedu.Zakaj ga ne bi dala 2 letniku?Saj mu nič ne more bit,razen če ga tistega na ulici na morju kupiš,tisti so pa vprašljivi,greš v market kupiš lučko in ga malček fajn zmaže.Če nam paše ob taki vročini,kaj ne bi otroku?!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
23.7.2007 12:28:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj mrzla hrana, sladoled...?
27.7.2007 13:58:17   
lenika
Sladoled je prvič dobil pri enem letu, prej je bila zima.

Jogurtke in skutke sem mu vedno dajala iz hladilnika ven za eno uro, preden je jedel, pri enem letu pa je začel jesti tudi to direkt iz hladilnika.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj mrzla hrana, sladoled...?
22.8.2007 16:50:42   
sončnica13
Našmu že kar nekaj časa dajemo sladoled, prvič ga je dobil okoli 9-ega meseca. Mu pa dam le tiste iz zmrzovalnika, tistih z raznih stojnic mu pa še nisem dala-no 1x sem mu ponudila, pa niti ni hotel, ker ne more tako lepo polizat kot lučke.


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj mrzla hrana, sladoled...?
22.8.2007 22:48:54   
janca
Tud našuser posted image je začel s sladoledom nekje okrog devetega meseca. Pa še kako rad ga ima. V vseh oblikah. Tudi s kepicami s stojnic smo že probali, vendar mu vsi niso dobri. Te sem mu prvič dala pri enem letu. Pa ni blo nič panike. Malo me je edino skrbelo, ker je prevelike kose imel v ustih. Pa se je stopilo pa kako je bilo dobro. Samo brundanje je bilo. Vendar ne pretiravam. Vse v mejah normale.

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?