|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razdrla zakon
24.7.2007 10:18:57   
Anonimen
Poznate koga oz. koliko je takšnih zakonov oz. zvez, katere je razdrla tašča s pomočjo svojih "pajdašic". Jaz poznam en tak primer.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 10:20:00   
Anonimen
Jaz tudi enega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 10:20:46   
Anonimen
Jaz ne poznam nobenega. Čeprav je moja stara mama bila zelo v to smer narejena, ji ni uspelo. Mislim, da če je človek (sin) na mestu, potem ji to ne more uspeti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 10:24:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz ne poznam nobenega. Čeprav je moja stara mama bila zelo v to smer narejena, ji ni uspelo. Mislim, da če je človek (sin) na mestu, potem ji to ne more uspeti.



s tem pa se strinjam...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 10:31:25   
blue sky
Jaz tudi ne poznam takšnega primera.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 10:34:10   
kjava
Jaz vem za primer, ko se je žena z drugim gonila, pa ji je mama rekla naj gre od bajte, zet naj pa ostane.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 10:34:28   
Taula
Mislim, da če je človek (sin) na mestu, potem ji to ne more uspeti.


Se podpišem pod to. Če je on ali pa ona Ok, pol nobena tašča ne more uničiti zakona.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 10:35:46   
Anonimen
Zakon, ki se razdre zaradi tašče, ni trden zakon.Največkrat se to zgodi tam, kjer je mož še vedno pod vplivom mame, mamin sinček.

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 10:35:57   
Anonimen
moja stara mat je bla taka žleht, brez pšomočnic. ampak sta se moja starša namest da bi šla narazen raj odselila pa sta zdej že 40 let poročena

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 10:54:27   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zakon, ki se razdre zaradi tašče, ni trden zakon.Največkrat se to zgodi tam, kjer je mož še vedno pod vplivom mame, mamin sinček.

točno tako! poznam pa en tak primer. moški potegnil s svojo mamo, žena je pa potem sama šla. zdej je na novo poročena in ima še enega otroka (poleg že dveh iz prvega zakona), moški je pa še vedno sam. s tem, da zdej tudi mame nima več, ker je žal umrla.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 12:26:11   
srki
Nobenega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 12:27:49   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Jaz vem za primer, ko se je žena z drugim gonila, pa ji je mama rekla naj gre od bajte, zet naj pa ostane.


Ta je pa svetska.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 12:28:10   
mojamura







ne poznam sicer takega primera,
vendar moja tašča (o kateri sem imela vedno dobro mnenje) spletkari za mojim hrbtom in poskuša nahujskati mojega, da bi šla narazen. Pa to s takimi bolanimi izjavami, da mi gre takoj na bruhanje, če le pomislim na to.
Vendar ji ne uspeva, zdaj iščeva stanovanje oz. hišo, ker tam več ne misliva biti (živiva v hiši od tasta in tašče imava sicer svoj vhod)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 12:29:20   
Anonimen
Vsega so spet tašče kriveuser posted image . A pa da je s sinčkom ali hčerkico kaj narobe pa ne, ali kakouser posted image .

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 12:33:25   
Anonimen
Ja poznam svoj nekdanji zakon.Ker je  bil mamin sinek je pač ostal z njo in še zdaj je z njo pri teh letih sam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 12:37:25   
Taula
Vsega so spet tašče krive . A pa da je s sinčkom ali hčerkico kaj narobe pa ne, ali kako .


Sej piše..če je mamin sinček/punčka pol itak da gre zakon narazen.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 12:47:30   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Vsega so spet tašče kriveuser posted image . A pa da je s sinčkom ali hčerkico kaj narobe pa ne, ali kakouser posted image .



...mislim, da je vsaka štorija tu zgodba zase
jaz sem mela taščo zmeraj rada....zdaj se mi je pa pač do amena zasrala...tak pač je

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 12:52:39   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Jaz vem za primer, ko se je žena z drugim gonila, pa ji je mama rekla naj gre od bajte, zet naj pa ostane.


Jaz vem glih za obraten primer. Sinko je hodil k drugi pa so ga starši spodili, tamlada je pa še danes tam.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 12:56:09   
pajčolanka
poznam  tak primer ampak je bil tud sine pravi mamin sine. če bi bil na mestu bi potegnil z ženo ne pa da je k mamici se "stisnu". No ta sine je moj stric in je še zmeri pri mamici, njegova ločena žena pa je sedaj že pri novem in se imata lepo...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 13:19:40   
Micy
Poznam ja . In to je moja lastna mati. Vse bi nardila da bi me z mojim narazn spravla. To pa zato, ker ga ne mara in ker mi zavida da imam moža na mestu no ni še mož bo pa.user posted image

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 19:05:08   
ammra
Tudi sama poznam en tak primer, s tem da je tašča snaho nagonila, ji popokala stvari in še osebno dostavila do vrat njenih staršev (mat`r je bla prijazna).

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: razdrla zakon
24.7.2007 20:28:31   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Jaz vem za primer, ko se je žena z drugim gonila, pa ji je mama rekla naj gre od bajte, zet naj pa ostane.




Tak primer poznam tudi jaz.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: razdrla zakon
25.7.2007 7:22:45   
srki
Sem se spomnila in ja, poznam tak primer. Sicer še nista bila poročena, živela sta skupaj, mama je bila za njega na prvem mestu, vse je moralo biti tako, kot je mama rekla. Ženski je bilo dost, je spokala, sedaj ima z drugim hčerkico (ravno v nedeljo), on pa še sam.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?