|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtanje po ritki
25.7.2007 20:24:54   
čaki
moj 8 letni sin je začel s prstom "vrtat" po ritki. ko se kopa po vodi plavajo majhni drekci...nevem zakaj to dela. pravi da kar tako.spodnjice ima vedno čist umazane.pa sva z mojim mislila, da se dobro ne ubriše, pa smo uvedli umivaje po kakanju, ampak hlače so ble iste. zadnjič sem ga pa prijela, pa mi je povedal, kaj dela. sva se mal pogovorila in zdaj 2 dni pravi, da tega ne dela več, da ko se spomni, se spomni tudi, da tega ne sme.
nevem- zna bit to resna težava? je to ista oblika, kot otroško samozadovaljevanje? bo minilo?
svetujte...user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtanje po ritki
25.7.2007 20:27:24   
Anonimen
otroško samozadovoljevanje????user posted image

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtanje po ritki
25.7.2007 21:10:40   
Naty*Taja
Jao Škorpijonček, a nisi še nikol vidla npr. malih deklic, ki se drgnejo med nogicami - ja čudno se sliši, ampak za moje pojme čist neki normalnega, ko otorček začne spoznavat sebe. to je pač ena stopnja razvoja.
Ampak za tole pa še nisem slišala Čaki  - a misliš, da je mogoče, da bi mali imel gliste? tud v tem primeru bi se čohal po ritki. In ker to pač srbi, se tudi globlje v danko počoha? Preveri - a se mogoče tudi po konici nosu čohlja - baje je tudi to en znak glist, če je to to?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtanje po ritki
25.7.2007 22:04:15   
crci06
zdaj ga bom pa čisto mimo usekala... pa ne zamerite moji nevednosti in neizkušenosti...

Kaj pa, če za vikend jeste kakšno hrano, ki pohitri prebavo... pomoje, če bo fanta napenjalo in bo imel drisko, da si ne bo želel po ritki vrtat, če pa bo, pa mu posledica ne bo všeč, pa bo potem raje kar nehal, brez, da iz tega delate galamo.

A je mogoče kje ujel kakšno besedo v zvezi z ritko, užitkom itd? Internet, debate itd...
Otroška domišljija nima meja, to veste (vemo). Lahko, da si je v svoji mali glavici sestavil zgodbico, da to pomeni biti velik, biti odrasel... in zdaj sam sebe prepričuje, da je to tako.

Možno pa je tudi ja, da ga kaj srbi. Potem je pa fajn zdravnika vprašat.


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtanje po ritki
26.7.2007 12:40:52   
Anonimen
Jao Škorpijonček, a nisi še nikol vidla npr. malih deklic, ki se drgnejo med nogicami - ja čudno se sliši



ja že sm slišala pa vidla tud ja samo nebi rekla glih da gre za samozadovoljevanje,no......


(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtanje po ritki
26.7.2007 12:49:16   
orhideja75
lahko pa, da gre res za gliste-podančice. in ga to tako moti, da potem kar noter "povrta". ker gliste so lahko nadležne. ene niti ne prilezejo čisto do luknje, druge so pa čist pri luknji. ma zdej sem pa mal zafilozofiralauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtanje po ritki
26.7.2007 12:57:03   
Anonimen
čak mal kako si po ritki vrta? se praska pač po riti ker ga srbi al si tiši prst v danko - js sem to razumela po ritki vrtat. ker ne razumem tut kako lahko od navadnega praskanja riti sploh čez hlače drekec ven pride?

edino če drekec najprej ven pride pol ga pa srbi in se praska ne vrta??!! pol lahko da ma gliste, al pa mogoče kako drugo zadevo, ne zadržuje blata al kaj? recimo da pri punkanju še drek ven pride?! a mogoče zadržuje blato?

men je tole ful čudno! user posted image

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?