|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izmenska OŠ
18.7.2007 17:07:20   
karmy
poleg tega da ne verjamem da nisem edina ki dela izmensko, me zanima če sploh obstaja kakšna osnovna šola ki ima izmenski pouk?user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izmenska OŠ
18.7.2007 18:20:45   
Anuška79
Ne. Po prenovi oŠ so vse prešle na enoizmenski pouk. 

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izmenska OŠ
18.7.2007 18:28:31   
Anonimen
To je bilo včasih, ker je bilo zelo veliko oddelkov za en razred.
Nevem mogoče je še kje vpisanih toliko otrok, da imajo izmenski pouk. Pri nas v Celju ni kolikor vem. Na tej šoli na katero moj sin hodi je ta letnik samo en razred in še to jih je samo 20 otrok.
Ja je pa to velik problem, ko je šel v prvi razred, še 6 let ni imel sem delala izmensko in je zelo hudo, sploh pa ker tako malega otroka prvi razred moraš pripeljati do šole in priti po njega.
Pa še doma ga ne moreš pustiti samega tako malega, ja je pa podaljšano bivanje, samo mora nekdo ponj, ko si ti v službi.
In ta teden, ko delaš popoldne otroka sploh ne vidiš in mu tudi ne moreš biti kaj veliko v pomoč pri učenju.

Res bi bilo bolje za nas mamice ki delamo izmensko, da bi bil pouk izmenski.
Tudi jas bom do takrat, ko moj najmlajši začne z OŠ dobila zaposlitev in to bo izmenski delavnik in bojo težave. No sedaj je vsaj vrtec tudi izmenski.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izmenska OŠ
18.7.2007 18:38:02   
karmy
čipka kako pa ti to rešuješ? ker mene tud to skrbi...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izmenska OŠ
18.7.2007 18:45:13   
Anonimen
Po njega mi je hodil takrat ko sem delala moj najstarejši sin, takrat je bil v srednji šoli. Nevem kako bi drugače naredila če njega nebi imela. Še dobro, da imam več otrok in takšno razliko med njimi in pri najmljajšem upam, da bo tasrednji tako prijazen in mi bo pri tem v pomoč.

Upam, da se boš tudi ti nekak znašla.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izmenska OŠ
18.7.2007 18:50:08   
Anonimen
Pa še tole, ko je moj prvi sin začel obiskovati prvi razred je bil že v 8 letu in toliko samostojen, da nisem imela nobenih težav.
Res me jezi tale devetletka, tako majhen otrok v šolo naj bi ostalo tako, kot je bilo in res mamice, ki delajo izmensko imajo težave, če nimajo druge pomoči.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izmenska OŠ
18.7.2007 19:51:50   
karmy
a si bom lahko tvojega sina sposodila da bo varuška? user posted image sej sam za par let

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izmenska OŠ
19.7.2007 9:22:09   
poliloni
A vrtec imate izmenski? Blagor....
Pri nas (kjer je mimogrede turističen kraj in večina staršev dela izmensko ali pa kar po cele dneve) je vrtec namreč le do treh oz. z nekaj slabe volje do 4h....
Šol pa z izmenskim poukom (kolikor jaz vem) ni več! Če se motim me pa popravite...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?