|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Winsor Pilates
4.8.2006 15:40:56   
Anonimen
Malo gledam to reklamo in me prav zanima, če res tako deluje, kot oblubljajo. Ja, saj v bistvu vsaka telovadba deluje, samo se mi zdi, da pa vseeno malo pretiravajo.
Je katera kupila ta cd? In učinki?

Lp.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Winsor Pilates
4.8.2006 15:53:16   
Samoyedka
Jaz sem hodila na organizirano pilatesovo vadbo tu pri nas (Dravograd) in je bilo fajn- si ne moreš mislit, kaj s svojim telesom lahko delaš, pa muskelfiber je tut bil od začetka, počutje boljše,... Nisem pa dolgo hodila, ker je bilo vedno manj zanimanja, pa so pol ukinili. Drugače imam CD-je (ne za deset jurjev hehe), pa sem pred nosečnostjo vsake tolko doma delala vaje- meni je všeč, se ga bom po porodu spet lotila. Je pa tako kot pri vsaki "čudežni" telovadbi: veliko vode pit, pazit na prehrano, se gibat pa redno vaje delat. Od samo 3x na teden po 20 minut vadbe pa jest ko user posted image , pa nič migat drugače, tut ne more nekih rezultatov prinest. Ne rabiš nobenih nobel pripomočkov razen neki za pod hrbet dat, se pa dajo vaje fajn kombinirat in otežit še z elastiko, veliko žogo in overballom.



_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Winsor Pilates
4.8.2006 17:43:18   
Anonimen
Jaz delam že kak mesec vaje Winsor Pilates  in sem navdušena, je pa res, da je povezano tudi s prehrano in pitjem vode. Mišice bolj čutim, nekak se res telo bolj oblikuje, nisem pa dala za CDje 10 jurjev, ampak sem si jih sama snela z neta, je pa pol v angleščini.
lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
4.8.2006 17:48:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Winsor Pilates
4.8.2006 18:10:13   
puncica
Sama delam vaje iz CD-ja zdej 1 mesec vsak dan razen sobot in nedelj, če je kej napredka kaj pa vem, mogoče malo ampak ne v videzu pač pa v tem da lahko zdej že kr dost vaj naredim tako kot je treba, zdej pa pride baje napredek. Nekje sem prebrala da je treba 20 ponovitev vaj, da se jih naučiš in pravilno delaš, potem pa se začne preoblikovanje telesa. je pa res da pri prehrani ne pazim saj dojim, pa nočem zdej neki eksperimentirat, vode pa spijem od 5-6 litrov na dan tud zarad dojenja.

Kot si rekla vsaka telovadba pokaže rezultate, če jo redno izvajaš in po moje je s tem tudi tako. Mi je pa všeč, ker ni vse tako intenzivno kot aerobika pač pa bol umirjeno. user posted image Sicer pa lahko dobiš CD-je tud na kak drug bol cenejši način user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Winsor Pilates
4.8.2006 21:34:09   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Sicer pa lahko dobiš CD-je tud na kak drug bol cenejši način user posted image



user posted image  Sploh se nebi branila CD-jev. Kje? Kako? user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Winsor Pilates
4.8.2006 22:29:27   
Samoyedka
Z neta, s kakšnim izmed programčkov kot so DC++, Bearshare, Emule itd. Samo te nisem jaz k temu napeljevala hehehe user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Winsor Pilates
4.8.2006 22:50:01   
Naty_ka
user posted image  Hvala.user posted image
Se že "dol vleče"

Lp.


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Winsor Pilates
7.8.2006 14:00:42   
Elysabeth
Punce...eno majčkeno pomoč bi rabila pri zadevi "vleči dol". Kaj ste vtipkale pod iskani pojem? Men je samo 1 cd presnelo dol, bi pa rada kaj več kot to. Da je v ang. me niti ne moti, se mogoče pa le dobi kaj v našem jeziku?

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Winsor Pilates
7.8.2006 14:26:42   
Samoyedka
Pod iskanje daš Winsor ali Pilates, pa jih ful ven vrže- od CD-jev do wordovih in adobovih dokumentov- je pa odvisno s katerim programom delaš, pa koliko uporabnikov ima to zadevo. Se najde tudi v slovenščini, ampak vaje so itak tak lepo pokazane povsod, da jezik niti ni pomemben user posted image . Probaj dobit Pilates for dummies- je CD v stilu knjig ala windows za telebane itd.- greš vaje res po korakih skozi.
Kak bomo lepe pa natrenirane user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Winsor Pilates
7.8.2006 21:43:04   
Naty_ka
Em, ženske, zdaj pa rabim nasvet: a obstaja še kak način, kako priti malo ceneje do teh cd-jev? Ker dc++ mi jih bo očitno do decembra dol vlekel, ker te osebe, ki jih majo so vedno/večino odsotne.
Drugega programa za dol vlečt pa nimam.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Winsor Pilates
9.8.2006 10:48:08   
Elysabeth
Naty_ka...tudi mene zanima, ali obstaja še kakšna druga pot do teh CDjev. Tudi jaz že tri dni dol vlečem in nič!? Sem pa hotela naročiti od Topshopa in je čakalna doba 3 tedne ??? Ojej....mene je pa zdej zagrabilo in hočem to takoj imet!!!

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Winsor Pilates
9.8.2006 20:38:36   
njelci
živjo...no jst se pa moram pohvalit da mi ja uspelo pobrat iz DC++ pilates for dummies...včerej sm poskusila in mi je uspelo, danes mi ga je pobralo dol...če vam upam kako pomagt da ga tudi vi dobite pa mi povejte...ga rade volje delim z vami....user posted image

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




tjaša
bonicefa

Jaz mislim da vzamejo vse,,sorry probavam kako se vklučit

haloooooo (72%)

ne vem (28%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!