|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jahač
30.7.2007 16:36:02   
lojzika
Kje prodajajo najcenejše jahače. Enega bi dala tašči v avto.

A katera slučajno ve, kakšna je kazen če nimaš stolčka v avtu, namreč tašči ne morem razložit da če pelje malega brez stolčka da jo orng po denarnici udari. Je še iz stare šole, ko so lahka otroke vozili kar zadaj med sedežema stoječki user posted image  No da varnosti sploh ne omenjam
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jahač
30.7.2007 16:45:59   
Anonimen
Tale je malo manj kot 12 evrov.

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=142778

Tudi jaz sem ga kupila za babico v Baby centru znižanega za male pare. Se pa ne spomnim, koliko je že bil.

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jahač
30.7.2007 16:46:25   
kajalin*
Js sm ga kupla v bbc Celje za ta dragega sm dala 3.500sit,ga pa imajo še ceneje.Povej tvoji pametni tašči,da je kazen okol 30.000sit(vsaj bla je),pa da to ni nič proti tistemu kar se lahk zgodi,če pride do trka.Ka ona se tud ne pripasa,ko vozi?

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jahač
30.7.2007 16:47:34   
pika30
Za tako ceno ga imajo tudi v Pikapolonici.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jahač
30.7.2007 16:52:51   
Anonimen
Kazen je pa po temle zakonu iz leta 1998 bila 30.000 SIT. Zdaj je torej kvečjemu več kot manj.

http://www.spv-rs.si/vsebina/pdf/SPVzakon.pdf

(odgovor članu pika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jahač
30.7.2007 16:54:51   
lojzika
hvala hvala bom šla kupit eno poceni varjanto. Sem pa mislila da je kazen še višja. Glede na to da je za pas (odraslega 40€)

Kako pa se pritrdi? a to potem skače sem pa tja ali je fiksno kot oni drugi avtosedeži? A je samo podstavek pa se otrok gor usede nič se s pasi ne pričvrsti?

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jahač
30.7.2007 16:56:28   
Anonimen
Ja, to je samo podstavek, ki pleše sem in tja.user posted image

Aja, no, otroka potem normalno pripneš s pasom, saj to je jasno,  a ne. Mora pa biti otrok toliko veik, da mu pas ne pride čez vrat, na to je treba pa pazit.

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jahač
30.7.2007 16:57:28   
pika30
IZVIRNO SPOROČILO: lojzika

hvala hvala bom šla kupit eno poceni varjanto. Sem pa mislila da je kazen še višja. Glede na to da je za pas (odraslega 40€)

Kako pa se pritrdi? a to potem skače sem pa tja ali je fiksno kot oni drugi avtosedeži? A je samo podstavek pa se otrok gor usede nič se s pasi ne pričvrsti?

Otrok se vsede na jahač in ga normalno privežeš kot ti sebe.Simpl ko pasulj.user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jahač
30.7.2007 17:03:00   
pika30
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Mora pa biti otrok toliko veik, da mu pas ne pride čez vrat, na to je treba pa pazit.

Ja saj mora otrok za jahača imeti vsaj 18kg,če pa je majhen,pa se kupijo takšni jahači,vem da je od Brevija,ki imajo zadaj pasek ki lahko reguliraš varnostni pas tako,da otroku ne reže po vratu.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jahač
30.7.2007 17:05:17   
kajalin*
Pika js mam jahača od 15 kg dalje.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jahač
30.7.2007 17:42:34   
pika30
Maš prav kajalin,jaz sem prehitro napisala.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jahač
30.7.2007 23:49:28   
klepetka
drugače so tapoceni jahači tud v leclerku.Za mojega sem dala lani pribl.2000 sit(bivših)

_____________________________



(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: jahač
31.7.2007 6:28:17   
Snowflake
včeraj sem ga kupila v baby centru...15 evrov...imaš pa še cenejše za 11 user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?