|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   drugi avtosedež za 9-18kg
11.9.2007 17:09:37   
ČebelicaMaja
Z možem kupujeva drugi avtosedež, da bom našo pikico lahko jaz peljala v vrtec, mož jo bo pa prišel iskat in me zanima, če ima katera Trimaxa od Concorda? Zanima me, kako se obnese, dobrodošel pa bo vsak nasvet, pripomba... testi zanj so kar dobri, kako pa je v praksi? 


_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: drugi avtosedež za 9-18kg
11.9.2007 20:23:40   
pikapolona2
mi ga imamo za prvi avtosedež...sej je fajn....sam je pa bedno kolk se smotano da v rahlo ležeči položaj (naklon je zelo majhnen) ker rabiš obe roki z eno gumb dol tiščiš z drugo pa stol gor vlečeš. V drugem avtu imam sedež ramatti pa ga lahko kar od spredaj z enim potegom premakneš v zelo ležeč položaj.
Je pa fino blago ker je bombaž in res se otrok v tem sedežu manj poti zaradi tistih stranskih odprtin.
Moje skromno mnenje 

P

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
13 predlogov za zabavne aktivnosti na prostem
Igre na prostem so lahko odlična zabava za otroke v vseh starostnih skupinah. To je 13 predlogov za otroške igre na pros...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?