|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smrdljivo perilo
20.8.2007 8:37:49   
Anonimen
Grozljivo me bega ena reč. In sicer:

Zvečer sem dala v pralni stroj temne cunje. Zjutraj sem jih obesila in zdelo se mi je, kot da imajo nekam čuden vonj po mehčalcu in po cunjah kot bi jih kakšen teden mokre imela v pralnem stroju.
Res, da sem dala kar precej perila v stroj....mogoče malo preveč.
Ko se je perilo posušilo pa je smrdelo kot user posted image .Pa sušila sem ga zunaj na prepihu.

A se je kateri že to zgodilo?
A sem pozabila prašek dat.....mehčalec sem vsekakor dala.
Ali je bil prepoln stroj?

No sedaj sem še enkrat oprala....samo polovico zaenkrat, ampak je OK.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smrdljivo perilo
20.8.2007 8:40:35   
lemavrica
Isti problem sem imela sama zadnjih nekaj strojev. Tko da sem zdej zamenjala mehčalec in vklopila dodatno izpiranje, ki ga do sedaj nisem dostikrat uporabljala.
Men se to vsake toliko časa zgodi in nisem še ugotovila od česa to pride. bi pa rada vedla.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smrdljivo perilo
20.8.2007 8:41:40   
Pajaca
Jaz vedno obesim cunje max eno uro po tistem ko neha prat. Tako nič ne smrdijo. Če pa bi pozabila cunje čez noč, bi jih pa kar dala še enkrat prat.

Meni je smotano že to, ko je tako deževno vreme in se cunje sušijo 3 dni in potem smrdijo še pa še, tako da pozimi dostikrat kaj še enkrat preplaknem.

Po moje je bilo pri tebi le to, mokre cunje celo noč v zaprtem prostoru, ni čudnega da smrdi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smrdljivo perilo
20.8.2007 8:41:54   
klepetka
ja točno to se je zgodilo že ene parkrat meni.In zanimivo ,smrdele so samo moževe stvari.user posted image
Pa sem dala prašek in mehčalec.

Jaz sem nazadnje ugotovila ,da določene moževe majice začnejo smrdet ,če jih takoj ko stroj opere ,ne obeseim.Ker jaz ponavadi perem zvečer ko grem spat,pa pol obesim dopoldne.Zdaj pa se trudim da obesim takoj ko opere in je vredu.



_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smrdljivo perilo
20.8.2007 8:48:48   
žigolino
Jaz pa sem ugotovila da ko se mož našprica s  svojimi parfumi in deodoranti,tiste majice ne smem prat ker vse smrdi v stroju.Zdaj ko se pa več ne parfuma pa problema nimam več.Zgleda da parfum in prašek ne gresta skupaj,pol ppa še mehčalc zraven in dobimouser posted image .

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smrdljivo perilo
20.8.2007 8:51:38   
Lunca1
Pri nas je perilo smrdelo po kombinaciji praška Persil gel in mehčalca Silan. Smo oboje zamenjali in je zdaj v redu.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Smrdljivo perilo
20.8.2007 8:55:33   
Anonimen
Po moje bo to to!

Točno to sem naredila.....ker malo se mi zdi čudno, da bi pozabila dati prašek. Dala sem Persil Sensitive gel in potem mehčalec Silan......

Meni ni še nikdar smrdelo, res pa sem prvič uporabljala gelni prašek.

Jaz pa večkrat dam zvečer ob kake 11h prat perilo in ga zjutraj obesim, pa ni še čisto nikoli smrdelo. Res.

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Smrdljivo perilo
20.8.2007 8:56:13   
Aja32
Tudi meni se je to že zgodilo... pa res samo temno perilo... po mojem je to splet vsega skupaj - barva perila, pa prašek in mehčalec... pa še sušilo se ni dobro...



(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Smrdljivo perilo
20.8.2007 8:57:56   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Pri nas je perilo smrdelo po kombinaciji praška Persil gel in mehčalca Silan. Smo oboje zamenjali in je zdaj v redu.


Pri meni tud ta kombinacija ni šla dobro skupi.
Ima pa moj stric super kombinacijo: Ariel gel + Silan modre barve, ful diši perilo

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Smrdljivo perilo
20.8.2007 9:00:54   
klepetka
pri meni pa sem prepričana da ni bila kriva kombinacija praška in mehč.Že od pamtiveka uprabljam lenor+ariel.pa je v glavnem zmeraj brez problema.Je pa res ,kot je že ena napisala,da smrdi sam o temno perilo ,belo nikoli

_____________________________



(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Smrdljivo perilo
20.8.2007 9:02:56   
Maleal
Meni se to tudi zgodi pri temnem perilu,pa ne vem zakaj,saj sem imela ariel,pa dash in lenor,pa se to še včasih zgodi,tak da kakega nasveta ti nebi mogla dat.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Smrdljivo perilo
20.8.2007 9:18:38   
DANVARI
jaz pa vedno cunje, ki so bolj prepotene prvo dam na izpiranje, da tisti taglavni švic ven gre potem pa šele s praškom in mehčalcem perem, ponavadi zvečer, in drugi dan obesim, pa nič ne smrdi.

_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Smrdljivo perilo
20.8.2007 9:24:45   
orhideja75
Do tega pride, ker so cunje notri ostale čez noč. Tudi meni se je to že zgodilo. Če pa obesim takoj, je pa vredu. Zato ponoči ne dajem več cunj prati, pa čeprav je cenejši tok. Se mi bolj splača podnevi, ker potem sem morala itak še enkrat prepati.



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Smrdljivo perilo
20.8.2007 11:21:33   
Naty*Taja
Prepoln stroj prešvicanih cunj pusti nekaj časa stat v stroju na toplem in vlažnem in se razvije prijetenj vonj, ki te pripravi do tega, da daš še enkrat prat - tokrat na polovico.... Ne verjamem pa, da ima s tem kej opravit kombinacija praška in mehčalca, ker sem sama sprobala že velik kombinacij in je bilo vedno takole le ob prej povedanih pogojih. user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Smrdljivo perilo
20.8.2007 15:18:27   
Anonimen
Ampak po moje ni krivo to, da sem čez noč pustila.....res tako običajno perem perilo, pa se je to zgodilo prvič.


(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Smrdljivo perilo
20.8.2007 19:57:12   
čaki
jaz cunje ponoči operem, zjutraj jim dodam mehčalec in potem obesim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Smrdljivo perilo
20.8.2007 21:05:10   
nimfica
tudi nam cunje smrdijo, pa tudi samo moževe temne, svetle nikoliuser posted image

vcasih en stroj 3x peremuser posted image

pa ne puščam čez nočuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Smrdljivo perilo
21.8.2007 10:44:54   
DANVARI
včasih se mi zdi da so ti tanovi stroji tolk varčni z vodo da se cunje v lastnem znoju perejo user posted image Na srečo ima naš funkcijo "dodatno izpiranje, ki pa jo jaz uporabim kar na začetku....

_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu nimfica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Smrdljivo perilo
21.8.2007 10:48:51   
Anonimen
Ko se tako perilo enkrat osmradi, se tega vonja ne znebiš več. Tista, ki je napisala, da samo temne moževe cunje smrdijo, najbrž so kdaj mokre kje stale, pa zdaj lepo naprej smrdijo in smrdijo. Tega vonja se ne rešiš več tudi z večkratnim pranjem.

(odgovor članu DANVARI)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Smrdljivo perilo
21.8.2007 11:23:04   
Tanayya29
Ja,jaz imam tut kdaj problem s temnimi cunjami,pa res ne vem od kaj je to?
svetle pa vedno fulll dišijo...
tako,da težko karkoli rečem...jih pa vedno tudi jaz takoj obesim!
Nekaj že mora biti na tem,če se to večim dogajauser posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Smrdljivo perilo
21.8.2007 12:21:08   
saraja
Tudi meni se je to zgodilo, ko sem pustila čez noč, sem morala dat še enkrat prat, ker je bilo svinjsko. Zdaj pa obesim takoj ko opere!če le morem.

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Smrdljivo perilo
22.8.2007 7:59:31   
S@nta
Zanimivo, da sem ravno zdaj zasledila to temo, ker se že cel teden ubadam s to svinjarijo, pa perem pa perem, pa že mislim, da sem se rešila smradu, pol pa se stvar obleče in kakor hitro se samo malo navklaži, že je spet tukaj ta smrad.
Pop.... bom, ker se to dogaja pri temnih, ki jih ne morem rabvno ven skuhat, ker pol ode barva. Razlagam si, da so se nakotila bakterije, ki jih pri nizkih temperaturah pač ne spraviš ven. Krivo pa je bilo, da so stale cel dan v stroju oprane. Tak, zaj pa imam hudiča, če drži kar pravi Splišni, da se vonja več ne bom rešla.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
22.8.2007 11:37:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Smrdljivo perilo
22.8.2007 15:04:12   
jerikou
Punce...
temno perilo obicanjo peremo na nižjih temparaturah in dalj ko po pranju pustite cunje not se bojo skor vedno osmradile (kle je odvsno tudi iz kerga materiala so cunje,na kak kemicen postopek so bili materiali narejeni,in in in).
belo perilo pa obicajno zmeraj peremo precej na vroče in s tem vse tiste nadlezne smratke (ki se pri temnem perilu razvijejo) pobijemo in perilo tudi dalj casa zdrzi v zaprtem stroju (tudi cez noc).
Ni kriv prasek in niti mehcalec pac odvisno od temparature....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Smrdljivo perilo
29.8.2007 21:53:26   
takero
tudi meni je perilo smrdelo kot da bi bilo dolgo v stroju,pa ne sam pisano.Potem pa mi je prijateljica svetovala da neham uporabljati tekoče praške +mehčalec.Tako sem naredila,perem sam še z detergentom v prahu+mehčalec in tistega čudnega vonja ni večuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jerikou)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?

Z robčki in fiziološko raztopino. (0%)

S pumpico. (0%)

Z baby vac. (0%)


Število vseh glasov: 0

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!