|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšno mnenje imate o vozičku pikolo
23.8.2007 11:42:55   
smejčica
Torej. Zanimajo me vaša mnenja, kritike, ..... o vozičku pokolo, ki je trenutno za člane baby centra zdaj znižan na 44,99 EUR.
Je ta voziček vredu? Je primeren tudi za novorojenčke?
Kakšne so vaše izkušnje?

Zdi se mi blazno poceni in ravno zaradi tega sem v dvomih......

Hvala za odgovore in lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšno mnenje imate o vozičku pikolo
23.8.2007 12:02:33   
mojsoncek
Jaz ne vem ali sem malo bukova ampak ga ne najdem za 44,99€ v BC. Daj pripopaj link ali pa kaksno slikico z opisom.

Glede na ceno, ki si jo napisala, se mi pa zdi,d a bi to lahko bila samo marela, ki jo imas npr. v avtu, da ne vlacis s sabo ta velikega vozicka. Ampak taksni pa ponavadi niso ravno primerni za novorojencke user posted image .


< Sporočilo je popravil mojsoncek -- 23.8.2007 12:03:42 >


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšno mnenje imate o vozičku pikolo
23.8.2007 12:21:37   
smejčica
ko grem na zadnjih 50 debat, se mi na desni strani prikazuje reklama baby centra, tam zraven pa je ta voziček.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšno mnenje imate o vozičku pikolo
23.8.2007 12:32:39   
pika30
Tale voziček vsekakor ni primeren za novorojenčka,pač pa za kasneje,kvaliteta tudi ni najboljša.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšno mnenje imate o vozičku pikolo
23.8.2007 12:57:00   
2.2.
ta voziček ni primeren za novorojenčka. drugače imam pa jaz isto firmo vozička, ki pa je uporaben za novorojenčka in sem z njim zelo zadovoljna pa tudi cenovno

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšno mnenje imate o vozičku pikolo
23.8.2007 13:06:48   
Luns
Jaz imam ta voziček doma, kot drugi voziček, je primeren za novorojenčka kar se pa tiče kakovosti je pa podn. Kolesa otresajo tako da sploh ne moreš vozit mi je bilo že večkrat žal da sem ga kupla.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakšno mnenje imate o vozičku pikolo
23.8.2007 13:39:44   
mojsoncek
Iz te "reklame" ni kaj dosti videti, ampak mi res zgleda bolj kot marela in jaz v taksnem vozicku ne bi vozila novorojencka. Pogojno, ce bi se dala gor pritrditi lupinica ali kosara. Drugace pa le privosci svojemu user posted image   in njegovi/njeni hrbtenici malo vec, da ti ne bo kasneje zal in da bo zanj/zanjo voznja z vozickom prijetna.

p.s. Ampak na spletni strani BC pa vseeno ni nikjer zaslediti tega vozicka user posted image


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kakšno mnenje imate o vozičku pikolo
24.8.2007 9:51:22   
tina104
Jaz imam voziček Pikolo, ampak ne tega. Pred dvema letoma sem dala zanj nekje 35.000 sit z lupinico vred. V bistvu tisti voziček mi je kar všeč, lupinica pa je za moje pojme zanič.
Voziček, ki ga imam, je najbolj primeren za asfalt, uporabljali smo ga že od rojstva naprej, imajo lepe barve teh vozičkov, poceni so. Mi smo ga uporabljali samo eno leto, približno eno uro na dan, vsak dan - včasih več, včasih manj. Aljaž se namreč ni rad noter vozil, samo pozimi je bilo fajn in je celo noter zaspal, drugače pa ne. Ne vem, če je za to kriv vozičekuser posted image . Samo on ni rad bil niti v postelji, niti nikjer drugje kot na mojih rokah.
Je pa ta voziček kar velik, ko ga zložiš. Drugače pa je meni bil ok glede na ceno.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kakšno mnenje imate o vozičku pikolo
24.8.2007 9:54:38   
tina104
Voziček, o katerem pišem, lahko vidiš v mojem albumu - Aljaž 8 do 9 mesecev in 5 do 6 mesecev.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?