|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pripravljena hrana
26.11.2004 8:26:41   
Babsy

Živjo!

Sem brala, da vas večina hrano za malčke pripravlja kar doma. Imate kakšne recepte?
Vejamem, da sčasoma sam pogruntaš kaj in kako je najbolje, vesela pa bom kakšne začetniške ideje.

Babsy
:)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pripravljena hrana
26.11.2004 8:37:53   
žužu
za koliko starega?
jaz sem obema vedno kuhala, samo če smo kam šli, sem imela s sabo od hippa hrano.

(odgovor članu Babsy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pripravljena hrana
26.11.2004 8:48:05   
dory
Tudi jaz enako kot zuzu :)

(odgovor članu Babsy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pripravljena hrana
26.11.2004 10:06:40   
Babsy

Hrano za malega, torej nekje od 6. meseca dalje.

Hvala
Babsy
;)

(odgovor članu Babsy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pripravljena hrana
26.11.2004 10:47:45   
BARBARA R.
Ojla!
:) Na parih kaplicah olivnega olja prepražiš baby korenček in na kocke narezano jabolko.Zliješ z 150ml vode in dušiš 15 min.Zapoje palični mešalnik in imaš obrok za 6 mesečnika.Korenje kombiniram skorajda z vso zelenjavo.Trenutno je to še krompir,grah in cvetača.
:) Blitvo oziroma špinačo klasično skuham in zmiksam.Pred serviranjem dodam žličko kisle smetane ali žličko mlečne žitne kaše.
:) 2 jagolki na kocke narezani,6 suhih marelic in žličko rozin zalijem z 150 ml vode,dušim,vodo precedim za žejo,sadje pa zmiksam v kašo.

Z jabolki kombiniram tudi suhe slive ali hruške.

:) 1/4 sesekljane čebule prepražiš na parih kapljicah olivnega olja dodaš na kocke narezan krompir iz zopet pražiš,zaliješ z 2 žlicama mleka in 3 žlice vode in kuhaš 15 min.Dodaš žlico naribanega ementalca in kuhaš da se sir raspusti.


Nekaj malega iz naše kuharske ponudbe!Obilo užitkov,upam,da bo tudi vaš sonček vzljubil kaj od napisanega.

:muca:


(odgovor članu Babsy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pripravljena hrana
26.11.2004 10:54:55   
BARBARA R.
Pozabila sem na koruzo.To tudi dodam korenju in grahu.

Par dni nazaj sem pa skuhala eno banano in dve žlički rozin.Malo čudno se sliši,Kristina pa je veselo jedla.

:muca:

(odgovor članu Babsy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?