|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj pa prvošolčki
5.9.2007 20:31:20   
mala maja
no mamice, kako so se vaši malčki privadili na šolo.user posted image

naš je bil včeraj ves navdušen in ni mu bilo všeč, da eni klepetajo.
danes pa je že jamral, da so celo uro nekaj risali in da revež ni bil nič vzunaj.
Da se nič ne igrajo, sam rišejo, pa pojejeo in se pogovarjajo.user posted image user posted image

Pa kar čez noč pozna vse številke do 10 tudi napisat, ki jih prej ni znal.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj pa prvošolčki
5.9.2007 23:34:20   
Marogica
Naš je zelo navdušen, saj si je že nekaj časa želel v šolo. Tako, da zaenkrat ga je samo navdušenje, večina v razredu pa so tako ali tako prijatlejčki iz vrtca. Učiteljcica in vzgojiteljica sta mi všeč, kolikor lahko rečem za ta kratek čas...Za naprej pa bomo videli...Upam, da bo tako ostalo-to z navdušenjem in šolo...

AJa, pa ne smem mu reči več moj veliki fant, temveč "ŠOLAR"user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj pa prvošolčki
6.9.2007 7:29:29   
purple
Tudi pri nas je prvošolček. Navdušen, da bolj ne more biti.user posted image  Za njega se še premalo učijo. Vse bi zajel z eno veliko žlico.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj pa prvošolčki
6.9.2007 7:38:01   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
večina v razredu pa so tako ali tako prijatlejčki iz vrtca. "user posted image


pri nas pa ne. Pozna samo 3 iz vrtcauser posted image  amapk se je zgleda kar ujel

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj pa prvošolčki
6.9.2007 8:12:20   
*maja
Uf pri nas pa je naša zaštrajkala že takoj drugi dan user posted image , je rekla da ona pe nebi več hodila v šolo bi šla raje nazaj v vrtec. Pa kosilo ni dobro, pa učiteljica za podaljšano bivanje je tečna, pa še polno drugih stvari user posted image . No upam da bo s časoma tudi njej v užitek tale šola. Pa tako se je veselila, zdaj pa tole....

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj pa prvošolčki
11.9.2007 10:15:22   
Anonimen
Tudi mi smo prejšnji ponedeljek na široko odprli šolska vrata prvič.
Maruša se je hitro vklopila v novo okolje, čeprav je prišla med čisto nove obraze. Vrtec je namreč obiskovala drugje kot njeni novi sošolci. Pa ni bilo nobenega problema...uf sem si oddahnila, res.
Naučili smo se že eno novo pesmico in ker še ne izgovarja r-ja....je zvenela še posebej prisrčno.
"Jutri grem v vrtec, kam greš pa ti,
da rutka rumena vrat ti krasi?
V šolo odhajam in sem vesel,
da v prvošolca sem dozorel"

......in mamici so zopet tekle solzice ponosa....
Po enem tednu moram rečt, da smo zadovoljni...z okoljem, z učiteljicami. Upam, da bo še tako naprej.

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?