|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čudo od zob
14.9.2007 15:24:19   
lukec
Moj sine, dve leti in 8 mesecev, je imel odkar so mu pognali zobki med dvojko in trojko spodaj desno kar precej prostora, skoraj za cel zobek. Zobki so mu že zdavnaj vsi zrasli, tudi petice, včeraj pa ga gledam in opazim, da mu v tem prostoru poganja še en zobek in sicer šestiuser posted image  Je že kakšne štiri dni roko v usta tlačil kot kak šestmesečnik, včeraj pa toleuser posted image . Je to sploh mogoče? Je možno, da je na dan pokukal že stalni zobek, al kaj? Naj ga peljem k zobozdravniku, ampak najbrž dokler zob ni čisto zunaj, nima kaj pomagati.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 14.9.2007 20:44:36 >


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čudo od zob
14.9.2007 18:59:37   
Jančika_
Če boste v kratkem imeli kak pregled pri (zobo)zdravniku, počakaj do takrat, drugače pa pokliči in malo povprašaj. Sicer se ponavadi res ne da kaj narediti, sploh pri takih malih, ampak fajn je pa vedeti, kaj lahko pričakuješ.

Pri zobeh je možno vse sorte. Moj brat ima recimo pri 30-ih še vedno en mlečni zobuser posted image . Moj starejši sin ima spodnjo levo dvojkico in trojkico zraščeno skupajuser posted image . Moj ati je zobozdravnik in pravi, da je to vse OK. No, tudi sinova zobozdravnica je istega mnenja.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 14.9.2007 20:44:50 >

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čudo od zob
14.9.2007 19:50:11   
lukec
Sicer imamo posvetovalnico šele januarja, takrat tudi prvi pregled pri zobozdravniku pa bo že povedal kako in kaj. Bom pa še pediatrinjo ob prvi priliki vprašala kaj je to.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 14.9.2007 20:45:05 >


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čudo od zob
15.9.2007 6:30:22   
Gordana-3
če je med dvojko in trojko, je lahko kak zob dvojček. dvomim, da bi bil stalni zobek. mi imamo zgoraj npr. tri enke.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čudo od zob
15.9.2007 7:54:32   
muška
 

Da bil to že stalni zobek  dvomim. Po moje je dvojček(dvojkice imajo najpogosteje dvojčke).

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čudo od zob
15.9.2007 21:34:04   
lukec
In kakšna je potem usoda tega zobka? Ga vržejo ven ali počakamo, da bo sam izpadel?

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čudo od zob
16.9.2007 7:54:16   
Gordana-3
nam je zobozdravnica rekla, da ni to nič takšnega, je pa zelo redek pojav. zobek bo izpadel, nič pa to ne vpliva na stalne zobe.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
VIDEO: Odvajanje od plenic v treh dneh
video
Odvajanje otroka od plenic je lahko stresno in zelo utrujajoče. Tale mamica pa je našla odlično rešitev. Preverite!




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?