|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žurat?
23.9.2007 14:00:51   
Anonimen
Živjo, ker se morm spovedat pa mal dušo počistit jo bom kr semle.Situacija je sledeča.Ko sem bila samska sem ga žurala vsak vikend pa še med tednom sem kdaj zalutala,bila sem totalno neobremenjena,imam dobro službo,ne tko male finance,kupila sem si nov avto,blo me je vsepovsod za vidit...skratka družabna.Ko sem spoznala mojga sem še kr žurala vsak vikend,dobesedno živele smo za vikende,kaj bomo oblekle,kam gremo...ok spoznam mojga,zaljubila sem se 100 na uro in še kr sem zaljubljena v njega,imama prekrasno hčerko,imamo se radi,hodimo v hribe,na izlete...srž tega pisanja pa je,da sma se včeri skregala,ker mi je začel tečnarit da sem postala zapečkarica,da sploh ne grem več vn,pa da naj grem žurat,plesat,da bo mel on malo in naj grem uživat.Sam men pa enostavno ni za it.Sej vem kako se sliši,sam enostavno se ne počutim več eno s tisto družbo in se mi ne da gledat slinjenja okol sebe.Kak mesec nazaj smo šle s sestro v kino in pol še na bovling in če sem iskrena sem komi čakala da smo šle.Čez 14 dni grem nazaj v službo in me je groza da bom spet cele dneve od doma,po drugi strani se pa na tihem že kr veselim in sem si kupila nov kostim pa torbico in čevlje v isti barvi..v glavnem hočem povedat,da me moj tera naj grem žurat,men se pa ne da.Boljš se počutim doma na kavču ko se mal potiškamo in ko gre mala spat da si ukradema kako uro zase.A je z mano kej narobe,me je zadel sindrom tečnobne zapečkarice al kaj?
Pa hvala forumu za objavo teh globokoumnih misli..
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žurat?
23.9.2007 14:10:53   
lenika
Mož ti očitno hoče samo dobro. Hoče, da se malo sprostiš. Če ti pa ni do tega, mu pa enostavno povej. Meni osebno občasno paše kakšen odklop.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žurat?
23.9.2007 14:12:57   
muki1
Mislim, da si v zrelih letih user posted image .
Pa saj to ne pomeni, da si zapečkar, če ne greš plest celo noč. Ko imaš enkrat družino ti postanejo pomembne druge stvari. Tudi če greš kdaj žurat - hvala bogu, ampak po prežurani noči pride tudi dan. Otrok ne razume, da bi ves dan poleževala, ker ti tolče v glavi in nisi naspana. Mislim, da se tega zavedaš in prav je tako. Če živite aktivno družinsko življenje, hodite na izlete.... pa sploh nisi zapečkar.
Edino ena stvar mi hodi po glavi, če pišeš, da si se prej ful rihtala, pa živela za vikend in študirala, kaj boš oblekla....morda si se malo zanemarila v tem smislu, pa si bolj trenirka varianta, kar meni osebno čisto odgovarja, ampak mogoče tvojemu možu ne user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žurat?
23.9.2007 14:42:28   
Naja30
Ah, seveda ne pomeni, da si za "v staro šaro" user posted image  Si pač dala svoje čez, nažurala si se, zdaj pa ti je na prvem mestu družina. Saj večinoma je povsod tako. Vsaj prvo leto se ženski niti ne da.
Pri meni je tud tako, da sem ga žurala dobesedno vsak drugi dan, ko sem bila študentka. Ko sem spoznala mojga, sma ga skupaj fajn žurala. Potem pa me je minilo, še preden sma se poročila in imela user posted image user posted image  Pride tak čas, spremeni se človek in spremeni se to, kaj mu je na prvem mestu. Sej ne rečem, še ga bom žurala, ampak tisti nori žuri brez obveznosti in brez meja so pa minili.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žurat?
23.9.2007 15:15:17   
Anonimen
Sam men pa enostavno ni za it.


Meni tudi ne, dokler sem doma user posted image .

....ampak ko sem enkrat zunaj....zakon user posted image . Sam muzka mora bit, za plesat, drugače mi tudi ni....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žurat?
23.9.2007 15:45:03   
jade1
Jaz sem bila enako kot ti dokler nisem spoznala moža, se poročila, rodila 3x in zdaj ni šans, da me spraviš ven v tiste zakajene, nabasane lokale polne slinežev. Ne, ne hvala lepa. Je bolj luštno zvečer, ko spraviva otroke spat se tiščat skup na kavču.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žurat?
23.9.2007 16:14:50   
Anonimen
Očitno res drži, da te otrok spremeni. Ampak, če se ti dobro počutiš, možu lepo povej.

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žurat?
23.9.2007 16:25:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jade1

v tiste zakajene, nabasane lokale polne slinežev.


Zakajeni že nekaj časa niso več user posted image

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žurat?
23.9.2007 16:36:06   
jade1
user posted image user posted image user posted image  Se vidi, da že dolgo nisem bila zunaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žurat?
23.9.2007 19:06:10   
Anonimen
Mene pa nikoli ni mikalo da bi hodila ven, imam to po moji mamiuser posted image

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Žurat?
23.9.2007 20:37:17   
Magi*
sem bila tudi kar žurerka, pa grem še vedno tu in tam rada ven. res pa je, da sem postala zapečkarica, sploh, ko sem rodila sem rabila ene parkrat it ven, da sem se sprostila zunaj.

ko boš šla v službo, bo že en korak k "osamosvajanju" in potem ti bo lažje it kdaj tudi ven. in čisto nič ne bo narobe, če boš šla kdaj ven. pa tudi čisto nič ne bo narobe, če se boš rajši zgužvala na kavč user posted image .

mož te pa verjetno zato "sili", da greš ven, ker morda vidi, da si izgubila en majčken delček sebe, si sebe dala na stranski tir. to ženske rade nardimo, ko pridejo otroci. no, to v bistvu velja za ženske in moške.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Žurat?
23.9.2007 20:41:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

sem bila tudi kar žurerka, pa grem še vedno tu in tam rada ven. res pa je, da sem postala zapečkarica, sploh, ko sem rodila sem rabila ene parkrat it ven, da sem se sprostila zunaj.

ko boš šla v službo, bo že en korak k "osamosvajanju" in potem ti bo lažje it kdaj tudi ven. in čisto nič ne bo narobe, če boš šla kdaj ven. pa tudi čisto nič ne bo narobe, če se boš rajši zgužvala na kavč user posted image .

mož te pa verjetno zato "sili", da greš ven, ker morda vidi, da si izgubila en majčken delček sebe, si sebe dala na stranski tir. to ženske rade nardimo, ko pridejo otroci. no, to v bistvu velja za ženske in moške.


Tako kot pravi Magi* user posted image , samo da se mi ne da tako na dolgo pisat user posted image . Tudi to pride z leti user posted image .

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Žurat?
23.9.2007 20:56:28   
Blejka26
sem v podobnem stanju kot ti.Tudi jaz sem nonstop žurala,delala sem v takem lokalu kjer se je full dogajalo..in sedaj mi enostavno ni več do žuranja..tista glasna glasba,pijani ljudje..tud moj me jaga ven,da se malo sprostim,pa se mi ne da.Sedaj sem itak noseča(ponovno),toda tudi če ne bi bila,sem najraje doma pred tv-jem

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Žurat?
23.9.2007 21:32:04   
Pupica
Evo da te potolažim!Še ena zapečarica! Moj nori vikend, je čas preživet z mojim dvema sončkoma in mojimuser posted image
Komaj čakam da bo zima, da se bomo lahko mal več notr družili, ležali pred TV, ga "žurali" ob otroških pesmicah in plesanju račk...

Aja pa jaz ne mislim, da je kej narobe z manouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Žurat?
24.9.2007 9:01:27   
Ze pequeno
Zakaj se je pa potrebno pri takem vprašanju skrivati za anonimnostjo. Saj ne, da bi bilo kaj narobe, samo mislim, da ni nič sramotno, če ti ni več do žuranja in si raje doma.
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Žurat?
24.9.2007 9:46:02   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Ze pequeno

Zakaj se je pa potrebno pri takem vprašanju skrivati za anonimnostjo. Saj ne, da bi bilo kaj narobe, samo mislim, da ni nič sramotno, če ti ni več do žuranja in si raje doma.


saj veš: najhuje je bit odkrit s samim seboj user posted image  za začetek bi bilo to kar tisto pravo, potem najbrž tudi anonimnost ne bi bila potrebna.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Ze pequeno)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Žurat?
24.9.2007 11:20:39   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*
saj veš: najhuje je bit odkrit s samim seboj user posted image  za začetek bi bilo to kar tisto pravo, potem najbrž tudi anonimnost ne bi bila potrebna.


   Einsteinovo nagrado za tistega, ki bi razumel žensko  user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne, nič ni narobe. Tako ti trenutno pač odgovarja. Kot otroci smo se enkrat naveličali gledat risanke, igrat indijance, kasneje pa non stop žurat .... vsaka od teh stvari je v določenem obdobju zelo pomembna. Ko pa mine, pa postane pomembno kaj drugega.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Žurat?
24.9.2007 11:21:10   
daddy
P.s.: odgovarjal sem seveda anonimni  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Žurat?
24.9.2007 11:43:13   
kofetek2010
Men se tud ne ljubi žurat... včasih pa ni bil problem bit vsak četrtek, petek in soboto do jutranjih v lajfu. user posted image  

Ja, "kva čmo", leta so tukaj. user posted image   In da bi bila med ljudmi, ki bi jim lahko bila mama - ne, hvala! user posted image  


(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Žurat?
24.9.2007 15:22:50   
Slončica
Jp še ena taka.
Žurali smo ko smo bli mladiuser posted image ,zdej pa smo stari in betežni pa še v teh časih te lahk zaprejo ko kazga žrebca pogledaš,pol pa vidiš da ma komaj 16 letuser posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Žurat?
24.9.2007 16:19:31   
Magi*
a ve žurate sam tko, da si žrebce jagate?user posted image user posted image user posted image

ja valjda, da žuri niso več taki, kot so bli včasih. jih niti ne pogrešam. ampak, da pa ne bi šla na kak koncert, pol bi se pa res že zasekirala, da me emšo baše user posted image  no, meni pač koncerti velik pomenijo, nekomu drugemu pa kaj drugega.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Žurat?
24.9.2007 20:23:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

a ve žurate sam tko, da si žrebce jagate?user posted image user posted image user posted image


To še takrat ni bil đir, ko se me je manj let prijemalo user posted image .

Zgleda da se nič ne lepi na neketer letnike, ne leta, ne žrebci user posted image . Kaj čmo, pride tudi taka serija user posted image .

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Žurat?
24.9.2007 21:09:11   
tincci
Jaz sem žurirala na polno, ampak me je minilo že kako leto dve preden sem zanosila. Pač vsaka stvar enkrat pride do konca. Zdaj mi sede kak bowling parkrat na leto, kaka poroka in kak piknik in to je to. Sem šla nedolgo nazaj žurat po LJ lokalih in sem bila čisto razočarana. Out sem. Pa tudi očitno sem malo za modo in sem bila v svoji naj kikli v primerjavi z ostalimi kot teta user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Žurat?
24.9.2007 22:21:11   
caillou
Žurat sem nehala pri 22 -ih. Takrat sem spoznala fanta (sedaj moža), ki mu je bil žur vse kaj drugega kot pa nočna pohajkovanja po barih, diskotekah,...Njegov najboljši žur je bil obisk Narodne galerije in raznih razstav, ki so jih pripravljali njegovi sošolci. Zanimivo, da je zadišalo tudi meni.

Nikoli nisem pogrešala tistih prekrokanih noči in tigrov za umret. Tudi danes jih ne. Če pa slučajno grem kdaj zvečer ven, sem pa ob 23 uri že tako zaspana, da spim z odprtimi očmi. Nisem več za nikamor. Počutim se pa krasnouser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Žurat?
24.9.2007 23:01:41   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

a ve žurate sam tko, da si žrebce jagate?user posted image user posted image user posted image


To še takrat ni bil đir, ko se me je manj let prijemalo user posted image .

Zgleda da se nič ne lepi na neketer letnike, ne leta, ne žrebci user posted image . Kaj čmo, pride tudi taka serija user posted image .


pol morva pa sup enkrat žurat. sam, da dobim nazaj svoje telo user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?