|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posodica za med
15.10.2007 21:24:39   
Rubin.
Jaz imam zelo rada med in ga praktično uživam vsak dan. Tu pa nastopi problem. Včasih ga kupim v plastični embalaži z ducem, ampak se mi je že večkrat zgodilo, da je embalaža počla in potem med izteka. Če pa kupim literski med v stekleni embalaži pa ga je težko na kruh namazat.
Me zanima kako ve uporabljate med. Da bi žlico not namakala pa potem kaplja ...
A se dobi kakšna posodica za med ali kaj podobnega.
Sem že spraševala po trgovinah pa so me trgovke pisano gledale, češ a to tudi obstaja, ena mi je svetovala naj vzamem kar posodo za sladkor.
Če katera ve kje se da posoda nabavit, bi prosila da mi prilepi kako izgleda in kje se dobi. Plis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: posodica za med
15.10.2007 21:30:24   
Marogica
Ja, dobi se. Ne vem, kako bi ti jo opisala...Mogoče najdem kakšno slikico. Kje pa se je da dobiti, pa ne vem, sama sem jo videla še v Švici, pred mnogimi letiuser posted image ..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: posodica za med
15.10.2007 21:32:28   
Anonimen
http://www.keradom.si/embalaza.html

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: posodica za med
15.10.2007 21:33:11   
melanija
Ne bi ti znala odgovorit. Nisem še nič takega zasledila, pa tudi oče bi mi kaj povedal ker je čebelar.

Oče ima steklen kozarec noter pa žlico, ki je na sredini ročaja malo ukrivljena in se jo obesi na rob kozarca in ko ga radi ga vzame s to žlico ven. Žlica je pa vedno v medu, dokler ga je kaj v kozarcu.

Spomnim se edino enega keramičnega lončka, ki pa ga zaradi nepraktičnosti ne uporablja. Je z pokrovom, noter je pa kot ena palčka na koncu zadebeljena in narezana. Pa je isto kot če imaš kozarec z žlico, ko vzameš ven ti lahko pokapa pa še majhen je.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: posodica za med
15.10.2007 21:33:55   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

http://www.keradom.si/embalaza.html


Jaz nisem takšne mislila. Gre za stekleno posodo, ki ima zgoraj "duc", da lahko med "naliješ"...Mater, saj moram kje najti..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: posodica za med
15.10.2007 21:40:13   
Rubin.
Hvala ti da si se potrudila in poiskala te posodice, vendar jaz nisem takšne mislila, ampak takšno, kot verjetno misli Marogica, z ducem.

user posted image


Evo sedaj sem prilepila plastično, samo se duc najbolj ne vidi. Ampak pri teh plastičnih je problem, ker so dosedaj vse počile, zgleda da je plastika bolj tako-tako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: posodica za med
15.10.2007 21:45:09   
Marogica
Ja, vendar v tej stekleni je bilo zgoraj kot neko zapiralo, ko si to zaprl, si "pretrgal" med, da ni kapljal. Bila je neka finta.. Iščem hudiča, pa ne najdem... Sem pa sedaj razmišljala, če bi se dalo v kaj podobnega dati, kot je tekoče milo.....recim to

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/10074175 

Me zanima, če bi tudi šlouser posted image user posted image  Imaj pa v Ikei toliko različnih "stekleničk", da bi prav ludo zgledalo...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: posodica za med
15.10.2007 21:54:53   
daša
Kaj pa Tupervare, a niso nekaj imeli. Nisem pa sigurna. Če kakšno poznaš vprašaj.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: posodica za med
15.10.2007 22:08:17   
Anonimen
Kaj pa Tupperware(al kak se že napiše) nič nimajo?

Čaki,da čekiram...

user posted image  Evo,tole sm našla:

To sem našla jaz-in nekaj stavri vidim kot primerne za med!


Mogoče se najde kaka tu na RR,ki prodaja to posodo.Poišči jo(jaz je žal ne poznam) in se pozanimaj.

Upam,da najdeš kaj praktičnega...

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: posodica za med
15.10.2007 22:10:44   
Anonimen
Neki mi štekajo povezave-no,v glavnem poglej na njihovi strani-imajo kar nekaj primernih strani zate!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: posodica za med
16.10.2007 9:43:43   
grešnica
Pozanimaj se tukaj:

http://www.fanor.si/sl/


LP

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: posodica za med
16.10.2007 11:33:33   
KIKI****
Mi kupujemo med v SPAR-u v taki embalaži ki je medvedek ampak je tko meko da  ne more počit. Jaz sem zelo zadovoljnauser posted image

(odgovor članu grešnica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: posodica za med
16.10.2007 11:34:58   
KIKI****
tole :





Med natočimo tudi v priročne medvedke narejene iz plastike za shranjevanje živil. Lahko jih poklonimo kot darilo, saj so nepogrešljivi v vsaki kuhinji, radi pa jih imajo tudi otroci. Njihova prednost je higienska uporaba, zato služijo tudi kot pripomoček pri degustacijah medu. Manjši medvedek je visok 155mm vanj pa shranimo 250g medu. Večji medvedek je visok 182mm vanj pa gre 350g medu. Na pokrovu (rumen in zelen na fotografiji) odrežemo čepek, da dobimo primerno luknjico za iztiskanje medu, ki jo po uporabi pokrijemo s čepkom (rjave barve na fotografiji). Ker je čepek manjših dimenzij ni odveč previdnost pri uporabi, če imamo doma mlajše otroke, ki bi lahko tak čepek med igro pogoltnili.
user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: posodica za med
20.10.2007 22:09:35   
ninocka
Marogica, verjetno si mislila neki v tem stilu?

http://image.www.rakuten.co.jp/intrecs/img1040222877.jpeg

http://image.www.rakuten.co.jp/intrecs/img1040222855.jpeg
 
Mi smo tud  meli doma tako, zdej mam pa tako plastično - medvedka (kot je dala KIKI slike), kupim litrski med, potem pa samo pretočim v medvedka.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: posodica za med
22.10.2007 7:02:06   
ellie
Ima pa tudi Lidl med v eni takšni embalaži...ampak je spet plastična...tako da je možno, da bi počila...al pa tud ne...mogoče pa je boljše kvalitete. Mi pa deluje kot embalaža za gel za tuširanjeuser posted image

Lp

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: posodica za med
22.10.2007 13:02:36   
s.
Ja dobi se.

Če si iz Lj, poglej pri Magistratu v tisti štacuni ( mislim, da se ji reče DOM), tam boš ziher našla.
Drugače pa poglej povsod, kjer imajo darilni program.
Npr. izdeluje jih tudi KILI Liboje, pa v BTC-ju kjer ima Matjaž Ferkol svojo trgovino z darilnim materialom ( nekje nad / za/ v isti stavbi/ Mullerjem je mel svoje prostore.)

Ponavadi sta v kompletu dva lončka- eden za med, drugi za marmelado + 2 dolgi žlici. Dobijo se tako stekleni, kot keramični.

Trgovke- hja, nekatere pa res ne vedo....user posted image

Upam, da najdeš.

Vsekakor pojdi pogledat k magistratu.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?