|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanositev in alkohol
3.12.2007 10:06:04   
Anonimen
Čao punce!
Imam eno vprašanje. S user posted image  sva v času moje ovulacije spila kar nekaj alkohola. Ker delava na user posted image  , me zanima ali to lahko vpliva na zanositev oz. na plod? Drugače ne pijeva alkohola (včasih kozarček pri kosilu), to se je zgodilo povsem nenačrtovano in spontano.
Vsak odgovor oz. izkušnja je dobrodošla.

Hvala in lp user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanositev in alkohol
3.12.2007 10:09:41   
lelaval
S sva v času moje ovulacije spila kar nekaj alkohola. Ker delava na , me zanima ali to lahko vpliva na zanositev oz. na plod?

A se ti ne zdi, da to dvoje ne paše skupaj? Načrtno delata otroka in načrtno pijeta? user posted image
Drugače pa se ne bat - ne bo škodilo otročku, če je že ratal.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanositev in alkohol
3.12.2007 10:24:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Imam eno vprašanje. S user posted image  sva v času moje ovulacije spila kar nekaj alkohola.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanositev in alkohol
3.12.2007 10:26:23   
Naja30
Nič ni narobe, ko si imela O otrok še ni bil spočet. Sploh pa alkohol škodi, ko se razvijajo otrokovi organi. Zdaj pa le zdravo naprej user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanositev in alkohol
3.12.2007 10:28:30   
ajam27
Nič ni narobe, ko si imela O otrok še ni bil spočet. Sploh pa alkohol škodi, ko se razvijajo otrokovi organi. Zdaj pa le zdravo naprej

Se strinjam.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zanositev in alkohol
3.12.2007 10:40:44   
jabi babi
lalaval,če se to enkrat zgodi ni to popolnoma nč narobe oz sem ter tja malo....sej še nosečnice spijejo kakšen kozarček,groza ampak ne morm verjet kako ene ženske komplicirajo.še zelo dobr zdravnik je enkrat reku kar ti paše to zaužij.....itak da logično v zmernih količinah če si noseč,ampak če nisi,,,,joj enga komliciranja.....haloooooooooo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zanositev in alkohol
3.12.2007 11:33:18   
lelaval
alaval,če se to enkrat zgodi ni to popolnoma nč narobe oz sem ter tja malo....sej še nosečnice spijejo kakšen kozarček,groza ampak ne morm verjet kako ene ženske komplicirajo.še zelo dobr zdravnik je enkrat reku kar ti paše to zaužij.....itak da logično v zmernih količinah če si noseč,ampak če nisi,,,,joj enga komliciranja.....haloooooooooo


Ne kompliciram- sem naslednji stavek lepo napisala.

Drugače pa se ne bat - ne bo škodilo otročku, če je že ratal.

user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zanositev in alkohol
5.12.2007 12:40:43   
kat007
se strinjam z jabi babi.. tud midva naceloma delava na bebici (prvi mesec), ampak cisto neobremenjeno, ce bo bo, ce ne ne... trenutno je pa pac veseli december in se ne bom odpovedala kozarcku za nazdravit.. ali pa dvema.. ker sem mogoce noseca.. ko bo potrjeno, bo pa druga zgodba... 

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zanositev in alkohol
5.12.2007 19:02:17   
Ayo
Midva sva spila steklenico vina na vecer, ko sva izvedela za user posted image  in to na prazen zelodec. Bila sem noseca 5t (to je 5t po zadnji M). Drugace pa jaz sploh ne pijem, sem tudi to povedala g in je rekel da naj se ne obremenjujem.
Imam krasno nosecnost, PDP cez 13 dni! user posted image

Srecno!

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?