|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Standard - tv
30.9.2007 9:05:37   
Strawberrie Cherrie
Drage moje, dragi moji - a mi lahko kdo pove, koliko je standard (višina) za LCD tv pritrdit na steno? Tolk da si na načrtu zarišem. user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Standard - tv
30.9.2007 10:09:33   
Anonimen
ne vemuser posted image , vsedi se na kavč, poglej naravnost na steno in zmeriuser posted image .

Mi imamo zdaj nekej 110 cm (od tal, do sredine ekrana), pa je še kar ok. Prejšnji lastniki so imeli na višini 135cm (so še luknje videtuser posted image , nama bi bilo to previsoko ). Prej pa smo imeli nekej 90 cm, pa je bilo tudi ok. Se itak navadiš. Poleg tega je pa vse odvisno koliko oddljen je TV od kavča,  a tebi paše bolj gor gledat ali bolj naravnost. Navadiš se pa vsega.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Standard - tv
30.9.2007 11:02:45   
Strawberrie Cherrie
Mišek ne morem se vsest na kavč in gledat v steno. Ker 1. je vse v prahu in 2. ni še postavljena stena, ki bo ločila sobo in 3. kavča še niuser posted image user posted image user posted image

Kolk maš diagonale?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Standard - tv
30.9.2007 11:08:09   
Anonimen
Evo sm šla merituser posted image .

Midva imava plazmo na stojalu na omarici, ki je visoka 60 cm. Torej je spodnji rob televizije ene 65 cm od tal, sega pa do 140 cm višine. No do sredine ekrana je glih nekje 1m. Nama je tko glih prav.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Standard - tv
30.9.2007 11:22:17   
Anonimen
Ja nekje okrog 1 m je še najboljš.

Diagonala tv,  ki ga imamo zdaj in je na višini 105cm (tokrat točen izmerek) je 80 cm.

Prej, ko smo pa imeli na nekje 90-95cm pa je bila diagonala 110cm.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Standard - tv
30.9.2007 11:25:17   
Strawberrie Cherrie
Ma nič, bom upoštevala tvojo višino, ker bova imela enako diagonalo. Drugače bova pa potem vekslala, tolk da si vem naročit pohištvo.. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Standard - tv
30.9.2007 11:28:48   
Anonimen
Ta večji tv, nama je takrat bil malo nizko, predvsem so obiski to boj opaziliuser posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Standard - tv
30.9.2007 11:29:48   
Strawberrie Cherrie
Aja od tvja do sedežne bo 3muser posted image po mojih izračunih...ampak to do sedežne - potem se vsedeš gor na kavč, tko da je še kak cm...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Standard - tv
30.9.2007 11:46:14   
Anonimen
to bi moglo bit okuser posted image , če ne pa kavč prestavišuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?