|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Flek na keramiki....
2.11.2007 11:04:57   
Anonimen
Na omarici v kopalnici sem imela vrečko(pakngo vložkov), včeri sm se pa spravla kopalnico pucat in dam tist stran....se je barva iz vrečke na keramiko prijela oz. ne vem če je glih keramika, pač umivalnik oz. omara v kopalnici.
In ne gre stran z ničemer. Sm drglna, čez noč pustila čistilo gor....nič.....še zmer je tam. Prou ogabnouser posted image . V bistvu mi je obarvalo omarico, ne da je plastika gor. Sam barva je videt k da bi se "vpila" v omaro.

Ima katera kkšno idejo kako to spravit doluser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Flek na keramiki....
2.11.2007 11:56:27   
fragola
Si provala tusi s cilit bang(nevem če se tako napiše), ker s tistim jaz dosti stvari spravim dol!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Flek na keramiki....
2.11.2007 13:19:33   
Anonimen
Ne k ga nimam doma. Probala sm z enim čistilom za kopalnice, za vodni kamen. Z odstranjevalcem madežev, z megliotom in še parimi stvarmi. Nič. No letim zdej po cilit bang v trgovino.

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Flek na keramiki....
2.11.2007 15:37:14   
fragola
karin24 poračaj če je šlo dol!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Flek na keramiki....
2.11.2007 16:22:01   
tanikaa
Meni je zakon Kolpa San specialno čistilo. Sem mela na umivalniku rjo. Ni pomagalo nobeno čistilo. Niti cilt beng. Potem mi je pa moj Kretenček prinesel to Kolpa san čistilo in sem pošpricala pa je šlo dol. Niti malega flekeca več ni. user posted image  Samo ne vem, če je primerno tudi za omarico. Verjetno bi bilo dobro, da  bi probala na kakem mestu, kjer ne bi bilo tak vidno. Sem pa to čistilo videla edino v tej prodajalni, kot dela moj Kretenček, tak da ne vem, če ga boš dobila kjer koli. Če se odločiš, piši zs in ti pošljem. Je sicer malo dražje vendar verjemi, vredno tega denarja. Jaz za kopalnico uporabljam izključno to čistilo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Flek na keramiki....
2.11.2007 17:32:43   
Anonimen
Je šlo dol z cilitomuser posted image . Hvala za nasvet.

Tanika tisto čistilo pa že mam, ga uporabljam za banjo k je od kolpa sana. Je res ful dobrouser posted image . Sam ta flek pa z njim ni šel doluser posted image . S cilitom sm pa kar našpricala pa dve uri pustila zdej pa zdrglna pa je ful mal še vidno. Morem še mal zdrgnt pa bo.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Flek na keramiki....
2.11.2007 17:33:42   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Je šlo dol z cilitomuser posted image . Hvala za nasvet.

Tanika tisto čistilo pa že mam, ga uporabljam za banjo k je od kolpa sana. Je res ful dobrouser posted image . Sam ta flek pa z njim ni šel doluser posted image . S cilitom sm pa kar našpricala pa dve uri pustila zdej pa zdrglna pa je ful mal še vidno. Morem še mal zdrgnt pa bo.user posted image



Lažeš. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Flek na keramiki....
2.11.2007 17:40:01   
Anonimen
Pridi preverituser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Flek na keramiki....
2.11.2007 17:41:37   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Pridi preverituser posted image .


Ne povabi me dvakrat. user posted image  Koliko km pa je od Ritograda do Živalskega vrta? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Flek na keramiki....
2.11.2007 17:44:40   
Anonimen
Mah ni deleč, ti se sam vsed v avto pa prid. Pa še cunje prnes če maš kej za peglat, k mojmu se blede in likauser posted image . K bi imel le večkrat letno vročinouser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?