|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri sesalec kupiti?
17.10.2007 7:34:10   
livia
Živjo!
Do zdaj sem vedno imela neke cenejše sesalce samo za prah, ker smo bili podnajemniki.
Zdaj se selimo na svoje in bi rada kupila en res kvaliteten sesalec. Hiša je v več nadstropjih, se pravi kar nekaj stopnic. Tepihov imamo bolj malo, veliko je parketa in ploščic. S sesalcem bi rada tudi pomivala po tleh. Ali se to sploh obnese? Vidim, da eni sesalci imajo to funkcijo, ne vem pa koliko je dejansko uporabna. Kakšna stekla pa glih ne mislim s sesalcem čistit.
Se pravi, da bi rabila kak lažji sesalec, ki je praktičen, saj ob 2 otrocih sesamo večkrat na teden.
Hvala za informacije.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri sesalec kupiti?
17.10.2007 8:12:33   
orhideja75
zelo pohvalijo batagelov vodni sesalec. čeprav meni vodni sesalci niso vredu.
mi  imamo vorwerk in sem zelo zadovoljna. zraven imamo tudi dodatno posebno krtačo za loščenje (parketa, ploščic,...) in je res vredu. lahko pa dokupiš tudi krtačo za tepihe, vendar jo mi nimamo, ker tudi nimamo tepihov.
drugače pa je trenutno zelo velika izbira sesalcev.
bodi pa pozorna na moč sesalca. bolje, da ima večjo kot manjšo. ker itak takoj, ko se vrečka mal napolni, ne sesajo tako dobro,...


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri sesalec kupiti?
17.10.2007 8:17:22   
mika
druga kot cenejši sesalec za prah ne potrebuješ. midva imava  kirbija in je težek kouser posted image . sploh ga več ne uporabljam, ampak tla obrišem z vlažno krpo. vsakih toliko časa posesa mož.
če nimaš tepihov je škoda denarja za drage sesalce, najbolj primerni so  majhni  lahki sesalci.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri sesalec kupiti?
17.10.2007 8:35:24   
bamby
Jaz imam tudi vorwerkov sesalec, malo starejši model kot orhideja (sklepam po opisu). Z njim sem zelo zadovoljna. Jaz tepihov in tapisonov nimam, ga pa uporabljamo večkrat namesto metle, ki se veliko bolje obnese od nje. Ni pa to vodni sesalec user posted image . Po mojem mnenju so učinki čiščenja zelo zadovoljivi, če z njim posesaš, potem pa pomiješ ročno z vodo. Ima pa ta sesalec tudi suho pranje tepihov, ki pa je tudi učinkovito.
Ima pa tudi svojo ceno.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri sesalec kupiti?
17.10.2007 8:53:53   
Laubica
Jaz pa imam Delfin vodni sesalec in ga uporabljam za take zadeve kot ti rabiš -sem zadovoljnauser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri sesalec kupiti?
17.10.2007 9:54:46   
ona
Mi imamo tudi tega worwerka in sem zadovoljna z njim,ker je res močen!
Nima pa mokrega pranja,samo suho!
Edino cena je pa toomuch za njega,ne vem,če je res vreden takega denarja,jaz sem pred 6,7 leti dala zanj 300 jurjev tolarjevuser posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri sesalec kupiti?
17.10.2007 19:05:17   
*BellaLuna*
Jaz pa z Delfinom nisem zadovoljna - saj je s sedsalcem vse vredu, ampak ko pomislim na njegovo čiščenje, me pa vse mine. Mama ima nek drugačen vodni sesalec in je ful bolj enostaven za čiščenje, ta Delfinov je pa katastrofa.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri sesalec kupiti?
31.10.2007 18:13:38   
ursikazala
Jaz si pa najbolj želim nek TIH sesalec, ker mi gre ta zvok total na živce.

Ima katera takega, pa ni treba, da je kak zakompliciran... lahek, majhen, pa tih. Takega iščemuser posted image

(odgovor članu *BellaLuna*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri sesalec kupiti?
31.10.2007 18:30:19   
tanara
Jest imam elektrolux-ovega pa je tak kot želiš, tih in enostaven. Ne vem na pamet tipa, piše gor ultra silencer
Star je pa cca 4 leta, pa je bil takrat med dražjimi - okoli 40 jurjev, če je to kak podatek

Če pa boš kupovala sesalec za mokro čiščenje pazi na to kako iz njega vzameš vedro, kot je že prej BellaLuna omenila. Biti mora posoda, ki jo enostavno potegneš ven, ker ko imaš polno vedro umazane vode je zadnja stvar, ki si jo želiš, da se ti to polije. 

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri sesalec kupiti?
31.10.2007 18:35:09   
natasaom
Jest pa vem,da si bom kupila parni sesalec-ne vem katerega leta-se mi zdi,da je to najbolš sploh,če imaš veliko hišo

(odgovor članu tanara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri sesalec kupiti?
31.10.2007 19:08:10   
abj
Tudi mi imamo vorwerk in moram reči, da sem zelo zadovoljna. user posted image Je zelo priročen. Pri vodnih me moti, da traja celo večnost, da ga pripraviš in pospraviš.user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri sesalec kupiti?
31.10.2007 20:41:45   
purple
Jaz imam vodnega - batagel, pa je varno spravljen v omari. Preden ga sestavim in pripravim, mam že posesano po hiši z navadnim sesalcem.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu abj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?