|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jetrca
1.11.2007 21:22:03   
saraja
Bodo jutri za kosilo. Kako jih naj pripravim? Da bodo dobre, pa kaj zraven!

Hvala

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jetrca
1.11.2007 21:30:06   
Balonchy
Na maščobi prepraži čebulo, jetrca nahitro opeči in preden so končana zalij MALO z belim vinom,posoli, potem pa hitro na krožnik!
Zraven ponavadi naredimo tenstan krompir. Morda še kako solatko!

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jetrca
1.11.2007 21:46:44   
kaycha
enako kot Balonchy pravi, ampak lahko dodas na koncu se malce paradiznikove mezge, da se mal omakce nardi. zraven pa jemo krompir v kosih, lahko s petersiljem in maslom, ali pa samo kruh in solato

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jetrca
1.11.2007 23:20:04   
čaki
o madonca sm lačna ratala-mljask, mljask...pa sveži beli kruh zraven, da še fajn pomakaš v omakouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jetrca
2.11.2007 9:20:12   
Jessy
Moja mama jih je vedno delala tako, da jih je izredno na tanko narezala, potem pa na olju prepražila veliko čebule, ki jo je narezala samo na lističe. Ko je zarumenela, je dodala jetrca in jih je pražila samo 3 minutke, na koncu jih je posolila in poprala. Z vinom jih nič ne zaliva.

Mi smo jih vedno jedli s širokimi rezanci.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jetrca
2.11.2007 19:34:18   
Peteršilj
jaz jih delam kot Jessy, vendar jim na koncu dodam malo vina. Zdaj ste me spomnile, jih bom naredila en dan za kosilo. 

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jetrca
2.11.2007 19:46:38   
cmokec
Najbolj mehka so telečja jetra, ampak jih je težko dobit. Osnovno je, da se soli, preden se servira, da ostanejo mehka. Sol med kuhanjem jih naredi trše.

Mi pogosto jemo jetrca v omaki in pire krompir.

Prepražiš čebulo, dodaš na tanko narezana jetrca in popražiš. Nato malo potresež z moko, pomešaš in zaliješ z vodo. To moraš dostikrat pomešati, da se ne zasmodi, ker moka zgosti in naredi omako. Med kuhanjem dodam majaron. Kuham cca. 15 minut, posolim in postrežem.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jetrca
3.11.2007 19:01:56   
kajsica
Ali pa kurja jetrca!

Že mami jih je tako pripravljala za nas majhne otroke.

Jih samo nastrgaš (zmiksaš na grobo), par kaplijic olja in jih na brzino popečeš. 3-5 minut in si konec. Soli in popra pa si jih kasneje vsak sam, da ne postanejo trde, zraven pa solata in krompir v kosih.

Njami, men je to še vedno ful dobro, ampak morajo obvezno biti kurja jetrca.

Ja vem da se sliši čudno, ampak mislim, da je to bila kaj hitro trda hrana, ki smo jo začele uživati (3 sestrice). Poskusite!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jetrca
3.11.2007 23:18:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Moja mama jih je vedno delala tako, da jih je izredno na tanko narezala, potem pa na olju prepražila veliko čebule, ki jo je narezala samo na lističe. Ko je zarumenela, je dodala jetrca in jih je pražila samo 3 minutke, na koncu jih je posolila in poprala. Z vinom jih nič ne zaliva.

Mi smo jih vedno jedli s širokimi rezanci.


Pri nas isto. Njami.user posted image

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Policistični jajčniki - pripravki za zdrav...
Policistični jajčniki so pogosta težava žensk, veliko preglavic pa jim povzročajo predvsem pri zanositvi. S hrano lahko ...
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?