|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Laži
12.11.2007 17:58:22   
Anonimen
prebrala sem nekaj zadev, ki so mi potrdile, da ta moja kolegica ni kolegica ki sem jo imela za pravo prijateljico. zakaj? ugotovila sem da se kar nekaj stvari zlaže tukaj gor kadar piše določene zadeve. naj ji povem? naj jo opomnim na to? naj zahtevam pojasnilo? kaj bi vi naredili v mojem primeru?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Laži
12.11.2007 18:01:28   
tanikaa
Nič. Ker verjemi, pri takih ljudeh odkrit pogovor ne zaleže...lahko pa probaš...samo pazi, da ne boš razočarana...kot sem bila jaz...zdaj v soboto. user posted image  Ali jo vzameš tako kot je in jo imaš za prijateljico v narekovajih, ali pa...

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Laži
12.11.2007 18:02:53   
Anonimen
ta moja kolegica ni kolegica ki sem jo imela za pravo prijateljico

kaj bi vi naredili v mojem primeru?


Kaj bi ji pa ti rada bila? Kolegica? Prijateljica? Nič od tega?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Laži
12.11.2007 18:04:46   
Anonimen
Kaj je zdaj, kolegica ali prijateljica? Kako pa veš,da laže? Bodi bolj jasna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Laži
12.11.2007 18:06:52   
mika
Nič. Ker verjemi, pri takih ljudeh odkrit pogovor ne zaleže...

podpis
laž na laž na laž...samo to bi ti prinesel 'odkrit' pogovor. jaz bi se je ognila, ker se mi s takšnimi ljudmi ni za ubadat.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Laži
12.11.2007 18:07:23   
Anonimen
hvala.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Laži
12.11.2007 18:08:30   
Anonimen
Nič. Ker verjemi, pri takih ljudeh odkrit pogovor ne zaleže...

podpis
laž na laž na laž...samo to bi ti prinesel 'odkrit' pogovor. jaz bi se je ognila, ker se mi s takšnimi ljudmi ni za ubadat.


Zakaj nič?

Odločitev za nič pomeni, da dajemo moč odločitve v roke lažnivcu...

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Laži
12.11.2007 18:10:35   
tanikaa
Ni nujno, da se takih ljudi izogneš. Preprosto sprejmeš jih take kot so. Saj majo tudi dobre lastnosti, lastnosti, v katerih prekašajo tebe...v katerih so boljši, uspešnejši, kot si sam...in to lahko sprejemaš kot nekaj dobrega, kot nekaj, kar ti je lahko za vzor...nekaj, za čemer lahko sam stremiš in s časoma sam prisvojiš...

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Laži
12.11.2007 18:14:10   
mika
Odločitev za nič pomeni, da dajemo moč odločitve v roke lažnivcu...


sploh ne. jaz imam moč odločitve...odločam koga bo sprejela v svoje življenje, koga ne. če laže in  to sama ugotovim, je konec. naslednjič bi se samo spraševala..al govori resnico al ne...prevč energije bi mi vzelo, zato mi se ni s takšnimi za ubadat.
moč izgubi lažnivec, ker mi ne more več lagati, najde pač drugo žrtev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Laži
12.11.2007 18:15:37   
Anonimen
Kako pa veš da laže?
Se osebno poznata, al sam tle na rr?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Laži
12.11.2007 18:16:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kako pa veš da laže?
Se osebno poznata, al sam tle na rr?


Mogoče sta to karin24 in Taly, sem opala zadnje čase, da se kr drajsata tukaj gor user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Laži
12.11.2007 18:17:04   
Anonimen
prevč energije bi mi vzelo, zato mi se ni s takšnimi za ubadat.

moč izgubi lažnivec, ker mi ne more več lagati, najde pač drugo žrtev.


Kaj pa če ima določene pozitivne izkušnje? Ki jih ti zavrneš, ker ga v celoti zavrneš kot lažnivca?


(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Laži
12.11.2007 18:21:40   
tanikaa
In na koncu koncev, ne samo, da se lahko učimo iz dobri lastnosti takih ljudi...učimo se lahko tudi iz slabih lastnosti teh ljudi...torej so tako ali drugače ustvarjalni za naše življenje....

Samo že v samem štartu moramo razčistiti sami pri sebi...me bodo njegove slabe lastnosti vedno znova prizadele ali pa jih bom sprejel kot kreativno stimulacijo...odločitev posameznika. In ko človek razčisti to situacijo lahko sprejme odločitev ali bo ta oseba še prisotna v njegovem življenju ali ne...jaz še premišljujem...in vedno bolj se nagibam k temu, da bom to oseba sprejela kot model...taka pa jaz nočem biti.  Se pravi...njegove slabe lastnosti povzročijo, potencirajo tvoje dobre lastnosti...kakor koli...rezultat je lahko pozitiven...če sam tako hočeš.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Laži
12.11.2007 18:24:50   
Anonimen
Za moje pojme si ti slabša kot ta tvoja kolegica/prijateljica.Ti si še bolj neiskrena, ker to ne rešuješ z njo osebno, ampak jo obsojaš, da je lažnivka, brez, da imaš za to dokaze.
Če bi meni to nekdo naredil, me sramotil pred vso Slovenijo, verjemi, da bi se mu slabo pisalo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Laži
12.11.2007 18:25:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kako pa veš da laže?
Se osebno poznata, al sam tle na rr?


Mogoče sta to karin24 in Taly, sem opala zadnje čase, da se kr drajsata tukaj gor user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  si pa faca. Midve prideva v navzkrižje, sam je to že ob naslednji kavi pozabljeno. Sam trenja imate itak vsi med sabo.

Zdejle sem jaz reševala krvavitev iz nosa. Mi je kar lilo kr pr norcih. In trenutno pišem z robcem v nosu.

Karin, kje si?????user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Laži
12.11.2007 18:27:10   
Anonimen
Karin, kje si?????user posted image


Ja verjetno sodeluje v temi že od začetka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Laži
12.11.2007 18:32:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Karin, kje si?????user posted image


Ja verjetno sodeluje v temi že od začetka user posted image


Ne verjamem. Po mojem je na poti domov. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Laži
12.11.2007 18:41:51   
mika
Kaj pa če ima določene pozitivne izkušnje? Ki jih ti zavrneš, ker ga v celoti zavrneš kot lažnivca?


nikoli, ampak res nikoli se ne odločim kar tako. sem imela izkušnje z eno lažnivko in iz njenih ust je prihajala resnično sama laž. najini pogovori so sedli name kot skala in ko sem prišla domov sem šla spat. sem izkala odgovor zakaj tako laže in našla odgovor, kljub temu pa nimam več stika z njo.

pred kratkim sem jo srečala, sva se vsedli na kavo in je spet trosila takšne, da bog pomagaj. v pogovoru sem ji tudi povedala, da ni res, ampak ona ne sliši.

sem jo sprejela takšno kot je, ampak v moje življenje ne sodi. pri človeku, katerega življenje je laž, začneš dvomit v njegove izkušnje. pa tudi če bi bile resnične in poučne, niso vredne tega, kar sem slišala pri njej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Laži
12.11.2007 18:43:20   
Anonimen
ena je spraševala kako se poznama.ja, nekajkrat sva se dobili na kavi pa je drugače povedala ko tukaj.user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Laži
12.11.2007 18:44:55   
mika
jaz še premišljujem...in vedno bolj se nagibam k temu, da bom to oseba sprejela kot model...taka pa jaz nočem biti.


in ko boš spoznala naslednjega lažnivca/lažnivko, ti bo takoj jasno, brez premišljevanja.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Laži
12.11.2007 18:47:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Karin, kje si?????user posted image


Ja verjetno sodeluje v temi že od začetka user posted image


Sm glih kar iz šihta pršlauser posted image

Drgač pa...lubice moje če mi gre gospodična Taly na kur... ji to prou lepo direktno povem. Tko k vsakmu(no razn šefu k mi daj kešekuser posted image ).
No jst nism teme odprla. Mogoč jo je pa onauser posted image user posted image user posted image

Nimam pa potrebe po laži kle gor. Lažem oz. nakladam včasih folku direkt v fris, k vem da resnice ne prenesejo pa so pol ful dobre volje k se kao strinjam z njimi. Sam to pa niso moji prijatelji ampk bl znanci.

Drgač pa mene noben glih kej preveč dobro ne pozna in bi že skor težko me proglasil za lažnivca. K edina dva človeka k vesta o meni skor vse nista kle gor nikul. Tak da....

Bad luck...nism jstuser posted image


Anonimna tebi pa en nasvet. Mal jo podj.... to tvojo kolegico. Jst tud včasih z eno kle gor tko delam k vem ktera je pa naklada sto na uro. Men je to ena najboljših zabav zadnje čase, njene poste brat pa ful resno na njih odgovarjatuser posted image user posted image user posted image . Sam ni pa prjatlca, jo pa poznam, še bolj pa njenga tipauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Laži
12.11.2007 18:47:59   
Anonimen
sem imela izkušnje z eno lažnivko in iz njenih ust je prihajala resnično sama laž. najini pogovori so sedli name kot skala in ko sem prišla domov sem šla spat.


Kaj pa če ne gre za tako ekstremne laži?

Ali pa da gre samo za prikrivanje resnice, kar je blizu laži....kaj pa potem?

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Laži
12.11.2007 18:49:14   
Anonimen
kako se poznama


Savinjski konec....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Laži
12.11.2007 18:50:00   
Anonimen
Aha, tukaj si. So te pogrešali tudi drugi. user posted image

No, jest grem pa papat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Laži
12.11.2007 18:50:36   
tanikaa
Mika, strinjam se. Laž in vedno znova laž ni sprejemljiva. Vendo znova dvomiš. Tu maš čisto prav.

Moja posta se nanašata na situacijo v kateri sem trenutno jaz. In ne morem povedati, da gre za čisto laž. Če sploh lahko govorimo o čisti in "nečisti"  laži. Sem v situaciji, o kateri razmišljam že tri mesece. Mam prijateljico, pa ji rečimo pač prijateljica, ki je res dobra žena, mama, gospodinja, na koncu koncev tudi prijateljica. Ampak kot prijateljica samo tako dolgo, dokler je ona prva v mojem življenju. Dokler komuniciram izključno z njo. In če se slučajno v času najinega druženja pojavi še ena oseba, kateri namenim vsaj malo pozornosti, postane zajedljiva, žaljiva, ljubosumna. In že tri mesece se ukvarjam s tem, kako naprej. In nevede, sem sama sebi dala odgovor v svojih prvih postih.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?