|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Antibiotiki in sprehod
10.11.2007 9:36:27   
arielca
Moja punčka je imela uroinfekt (vnetje sečil), še vedno jemlje antibiotik, vendar nima bolečin in ne vročine. Zanima me, če je pametno, da greva za kratek čas na zrak, ker umirava od dolgčasa, zunaj pa sonček. In kdaj gre lahko v vrtec? Mora antibiotik jemati do konca ali lahko prej?

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Antibiotiki in sprehod
10.11.2007 9:46:44   
hrabra miška
Če nima vročine,ji po moje nima kaj škodit sprehod. Jaz bi z mojim šla ven, sploh ko je tako lep sonček.
Glede vrtca pa meni pravi pediater, da ko je dva dni brez vročine(pri prehladu) da lahko gre,  In sedaj nazadnje ko je imel tamal virozo-drisko, pa je bilo že vse ok,zdravila sem mu pa še dajala, je šel po dveh dneh ko ni bilo več driske v vrtec.


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Antibiotiki in sprehod
10.11.2007 11:30:13   
eya
Ja, veš, da gresta lahko ven, če nima več vročine. Naš je imel vročino od ned-tor, precej visoko, skoz nad 38, pa tudi do 40. V sredo je bil brez vročine, v čertek pa je bil že malo zunaj. Danes sva se pa tudi ravno vrnila iz sprehoda. Aja, pa je tudi na antibiotikih.

Glede vrtca pa vem, da vsaj v nekaterih vrtcih ne sprejmejo otrok, ki še jejo antibiotike oz. jim jih ne smejo dajat.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Antibiotiki in sprehod
10.11.2007 11:51:17   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: eya

Glede vrtca pa vem, da vsaj v nekaterih vrtcih ne sprejmejo otrok, ki še jejo antibiotike oz. jim jih ne smejo dajat.


Saj v vrtcu ji ga ne bi bilo treba vzeti, ker ga jemlje na 12 ur. Bom v ponedeljek vprašala P.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Antibiotiki in sprehod
10.11.2007 12:55:22   
Anonimen
Jah, mi smo zadnjič tudi šli ven (sicer za malo več kot 1 uro), pa je fasal vročino. Ampak je bilo očitno tako čudno naklučje. Dobil je virus, ki bi ga najbrž tudi, če bi bili notri.
Fajn oblečt, pa na zrak.

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Antibiotiki in sprehod
10.11.2007 12:57:37   
Anonimen
Ma tako čudno piha zunaj, nič ni prijazno, čeprav izgleda.

Malo gresa po moje lahko, samo res ne pretiravat. Za kratek čas, da malo presekata monotonost.

A potem je res bil uroinfekt? Je pokazalo na  vodi?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Antibiotiki in sprehod
10.11.2007 14:48:31   
NRMM
Moja mala 4 mesečnica ima tudi antibiotik zaradi vnetja uhicuser posted image ,pa mi je pediatrinja rekla,da lahko greva komot ven,če nima vročine in se počuti ok,tako da verjetno tudi vidve,ker je B toliko starejša ne rabita biti not.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?