|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lupinica s podstavkom ali brez
13.11.2007 17:38:15   
vaney
ogledujem si kataloge z lupinicami in nekatere imajo podstavke za v avto, na katerega se lupinica samo pritrdi z enim klikom. če jo hočeš vzeti stran, pa tudi pritisneš samo en gumb. še posebej se mi dopadejo Per Peregove lupinice s temi podstavki. a ga ima katera in kakšna je prednost oz. slabost tega podstavka? je lupinica kaj bolj stabilna, je ni treba vezat s pasom al kako?
hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lupinica s podstavkom ali brez
13.11.2007 17:52:46   
emaa
Vaney peg perego ima dva tipa lupinic s podstavkom. Peg Perego primo viaggio ima podstavek, ampak je potrebno lupinico še pripeti, je pa lupinica tako bolj stabilna, ta je cenejša (mi smo jo imeli, čisto v redu lupinica, se je pa meni šlo, da ni pretežka, so pa med manjšimi lupinicami). Peg Perego primo viaggio SIP je dražja, tu pa res samo s klikom vzameš lupinico s podstavka. 

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lupinica s podstavkom ali brez
13.11.2007 21:26:55   
mala pikica
To zdaj ne vem, če je ravno tako...

Razlika med PP primo vagio in PP primo vagio SIP je samo v tisti blazinici okoli glavice. Vse te lupinice pašejo na njihov podstavek. In če imaš podstavek, potem se lupinica nič ne pripne s pasom, pripne se ravno podstavek. In lupinico samo s klikom pritrdiš na ta podstavek. Pravijo pa, da je enako varno, če podstavka nimaš, in lupinico zmeraj pripneš s pasom. V glavnem, razlike v varnosti med osnovno bazo in brez baze pravijo pri Peg Peregu, da ni. Obstaja pe še en podastvek, to je ISO FIX, ta pa je baje najbolj varen.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lupinica s podstavkom ali brez
13.11.2007 22:25:49   
emaa
Mala pikica sigurno je tako, normalno peg perego primo viaggio pripneš  najprej podstavek, ki je vedno v avtu, zaklikaš gor lupinico in od zadaj spelješ še pas, čez zatič v lupinici. Sem pripenjala dve, ker imam dvojčke, pa vem. 

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lupinica s podstavkom ali brez
14.11.2007 12:19:18   
mala pikica
Saj SIP lupinica ima tudi podstavek zraven, ki se tudi pripne s pasom. Hotela sem reči, da če imaš podstavek, potem lupinice nič ne pripenjaš s pasom, ker je že podstavek pripet.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lupinica s podstavkom ali brez
14.11.2007 13:05:01   
emaa
Mala pikica to je SIP, tam ne rabiš lupinice dodatno pripeti, to je pa razlika med tema dvema lupinicama, pri navadni pa še dodatno poleg podstavka pripneš lupinico. 

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lupinica s podstavkom ali brez
14.11.2007 15:46:29   
Anonimen
Tudi PP Primo viaggio Sip pripneš s pasom! Je lepo gor narisano.

Razlika med navadno in to je, da je SIP v avtu lahko tudi brez podstavka! Se jo pa drugače montira. Je pa sigurno bolj varna s podstavkom.

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lupinica s podstavkom ali brez
14.11.2007 17:25:23   
mala pikica
Ne bom pametovala, meni so pri PP v trgovini rekli, da se podstavek pripne s pasom. Kje pa naj dobim še en pas za lupinico user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lupinica s podstavkom ali brez
15.11.2007 9:06:08   
emaa
saj ne rabiš še enega pasu, z istim pasom pripneš podstavek (kot tisti del, ki gre nam čez kolena), potem pa še za lupinico (kot tisti del pasu, ki gre nam čez prsi), z enim pasom, saj se kar navadiš. 

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lupinica s podstavkom ali brez
15.11.2007 9:22:07   
lorch
Mala pikica sej ne rabiš šenga pasa, ampak zgornji dela pasa, ki teče po avtosedežu, na koncu zahaklaš še na jajčko. Samo sekunda dela. Sem pa ugotovila, da tisto kar rečejo neki prodajalci je velikokrat daleč od resnice, ker nikjer ne piše da obvladajo uporabo vseh izdelkov, ki jih prodajajo.
SIP pomeni Side Impact Protection, kar pomeni zaščita pred bočnim trkom, in je res le dodatna ojačitev okoli glave.  Drugače pa se res pp Primo viagio in pp Primo viagio SIP pripneta na enak način, se pravi sklikom, le da morda nekateri pasa potem ne potegnejo še čez jajčko (Samo zgornji del, spodnji del pasa pa fiksira podstavek) Te stvari vem ker imam to jajčko in sem prebrala originalna navodila, ki so sicer v angleščini, kar pa dobro razumem in moram rečt, da v trgovinah ne povedo vedno tako kot je. Se tudi kdaj kaj zmotijo, saj imajo tam ogromno artiklov.


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lupinica s podstavkom ali brez
15.11.2007 10:29:09   
mala pikica
A potem tudi to ne drži, da je lupinica enako varna z osnovnim podstavkom (ne iSO FIX) ali brez podstavka? Ker tudi to so mi rekli v trgovini mami na Celovški. Človek bi res pričakoval, da bodo vsaj oni kot uvoznik poučeni o vseh teh stvareh.
Ker ti novi modeli PP modularni sistem tri fix sploh več nima baze zraven, pravijo pa, da je enako varno, če je lupinica brez baze.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?