|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 7:24:47   
Anonimen
Ko tako berem po forumih, večkrat zasledim stavek - Samski pri 30+, gotovo je razlog zakaj je samski.
Zdaj se mi že vklopijo alarmi, ko nekdo izjavi da je 30+ pa še samski. Sploh če živi v isti hiši s starši (lastno stanovanje).
Pa se mi zdi, da veliki večini delamo s tem veliko krivico. Sej koneckoncev sem tudi jaz še samska (27), pa bi lahko tudi kdo izjavil, da sem čudna al pa da je z menoj kaj narobe.
Kako pa vi gledate na samske pri 30+?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 7:32:04   
rija
jih ne "gledam"......

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 7:46:22   
Anonimen
Tukaj je podobna debata.user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 7:51:09   
puncica
Moja sodelavka je stara 30 let in je samska no zdej ima menda enga fanta al kaj jaz vem koga vem pa da ima doktorat user posted image Živi pri starših zato ker je rekla da se sama zbujat v prazni bajti noče in je zato še vedno doma ima službo in nima nobenih otrok, ki si jih pa ful želi....

Moja sestrična je stara 28 let tudi samska imela je fanta ful let pa sta šla narazen zdaj je že ene 3 leta sama pa bi tud zelo rada imela nekoga ampak pravi da najboljši so itak že poročeni da so zdaj ostal sam še čudni user posted image zelo si želi otrok in družinskega življenja... tudi ona živi pri starših.

Moj bivši fant je bil z mano 3 leta s punco prej 5 let in je danes po 5 letih se mi zdi da sam in star 34 let....

Men se take osebe ne zdijo čudne včasih se pač življenje takole zasuče da oseba dolgo ne najde pravega oz. se druži z napačnimi in leta tečejo in tečejo. Mene je bilo tega najbolj strah ampak se je meni v prid vse lepo izteklo imam 30 let, 2 otroka, ljubega moža in super taščo, tako da sem kar zadovoljna s svojim življenjem, le nekaj našega še manjka - hiška kar pa tudi pride user posted image


Sem se pa zadnič prav nasmejala ko sta se dva stara ata v hofru pogovarjala o otrocih pa reče en drugmu ej moj je star že 38 let pa je še kr samski. Jst ne vem kaj je s temi otroci user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 7:57:12   
orhideja75
Se podpišem pod puncico.
Včasih pride taka situacija, da si samski. Sej zdej se za otroke odločajo bolj pozno. Pa če pogledamo, da spoznajo partnerja tam nekje pri 25 letih, pa skupaj hodita cca 5 let, potem ugotovita, da nista za skupaj in gresta narazen. In stara sta 30 let in samska. Pač tako pride. Si pa ne predstavljam, da bi bila zdej še samska.
Sem kar srečna.
Stara 32 (bom kmalu), dva otroka, ljubečega moža, stanovanje, vikend v hribih. Kaj si lahko še drugega želim... ja ZDRAVJA!!!!!


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 8:03:27   
mika
Men se take osebe ne zdijo čudne včasih se pač življenje takole zasuče da oseba dolgo ne najde pravega oz. se druži z napačnimi in leta tečejo in tečejo


sem enakega mnenja. poznam tud nekaj moških, ki se bližajo 30 al so čez in so  fajn ljudje, samo partnerice niso našli. dva živita pri starših in sta oba rekla, da ju je groza, ko pomislita, da bi živela sama in bi prišla domov v prazno stanovanje. nekateri pa so na svojem in sami, pa se dobro počutijo, ker so za sebe.
tud tega ne razumem, zakaj bi bili čudaki, ker živijo s starši. danes je teško živet z eno samo plačo, kupit stanovanje pa skoraj nemogoče. da bi pa životaril v svojem stanovanju, zato, da ne bi za koga bil čuden- zakaj le? koliko družin pa živi s svojimi starši...a te pa niso čudne? vsak si uredi življenje tako kot mu ustreza in kako to zgleda okolici je nepomembno.

aja, tem samskim moškim, ki jih poznam in  živijo na svojem so pomagali starši.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 8:07:07   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ko tako berem po forumih, večkrat zasledim stavek - Samski pri 30+, gotovo je razlog zakaj je samski.


Ja sigurno je razlog, da je samski, drugače ne bi bil samski. In seveda je  vedno vprašanje, "kako" samski. Moj mož je tudi bil "samski" do svojega 40. leta, vendar tako, da ni imel resne punce, žensk pa ...bom napisala ...dovoljuser posted image . Ni se hotel vezati.... Ampak uradno je to tudi samski ali ne?


Tako, da čudakiuser posted image  No ja, če pomislim, da je mene vzel, je res moral biti čudakuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 8:17:01   
fragola
Jaz mam sodelavca ki ima 35let in ni imel še resnega razmerja oz. z ženskami sploh ne zna! Rekel je da j z ženskami sam strošek, jaz pa mislim, da tako pravi, ker ni sposoben si dubit ženske, doma živi z mamo ona mu se naredi pospravi zlika in kaj češ več pravi! Če bi imel žensko bi moral še pospravljat!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 8:33:21   
Polona31
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Jaz mam sodelavca ki ima 35let in ni imel še resnega razmerja oz. z ženskami sploh ne zna! Rekel je da j z ženskami sam strošek, jaz pa mislim, da tako pravi, ker ni sposoben si dubit ženske, doma živi z mamo ona mu se naredi pospravi zlika in kaj češ več pravi! Če bi imel žensko bi moral še pospravljat!


No tole je zame čudaško razmišljanje. če pa življenje tako prinese, ja takšno je pač življenje. Eni prej drugi pozneje. Upam da bomo vsi ki smo 30+ našli tisto kar iščemo in želimo - LJUBEZEN, ISKRENOST, RAZUMEVANJE.....DRUŽINO 

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 8:35:08   
Anja25
Jaz imam soseda, ki je star 53 let, pa je do nedavnega še spal z mamo v spalnici na zakonski postelji. Pred nekaj meseci mu je mama umrla in tip je čisto izgubljen.
Poznam tudi punco, ki je stara 32 let - samska, ravnokar si je uredila velik zgornji del hiše v nulo, desca pa od nikoder, ker pravi, da ne bo noben na njenih žuljih čepel.
In še bi lahko naštevala, samo meni se to ne zdi normalno, to so čudaki in starejši kot so, blj so zbirčni in potem za take patrone pač ni noben dober pa naj bo to moški al pa ženska,
Moje mnenje in LP

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 8:37:22   
Anonimen
Čudni ali ne čudni, vse kar je odklon od družbeno ustaljene prakse le ta zazna kot čudno.


A veste kaj - se mi zdi bolje bit čudaško samski po 30 kot v nesrečnem zakonu po 30, po 40, po 50 itd...
In koliko je takšnih slednjih. Ki po vseh družbenih normah so normalni in poročeni ali v partnerstvu, kaj je odzadi  takega 'srečnega' partnerstva pa je dostikrat očem skrito.


Pa tud tle dostikrat to beremo, se mi zdi da čedalje večkrat.

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 8:53:36   
snake
poznam kar enih par samskih tridesetletnikov...... ne vem zakaj pride do tega.........pravijo da nimajo kje srečat nobene pametne, samske punce pa verjetno obratno, nimajo kje najti enega pametnega.........


bo, jaz bi težko bila sama

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 8:58:42   
Anonimen
Se strinjam, velikokrat je bolje biti sam kot v bedni zvezi.

Ima pa moj mož dva samska prijatelja 30, pa jaz 3 prijateljice... eden ne zna pristopit k punci oz je izredno kul fant, ko pa mu je kakšna všeč, pa take stresa, da je groza, prov butla iz sebe dela user posted image user posted image Eden ima svoj biznis in nima časa oz ne vidi nobene prave. Pa z mojim možem sva bla 28, ko sva se spoznala.. prej sva imela oba resno zvezo, potem pa pavzo nekaj časa.. pa nisva bla čudna.. prijatelca je 11 let hodila s tipom in ga pri 29 pustila.. zdaj sta oba samska, ona pri 30, on pri 34... pa je on zelo ok dečko, ampak pač vsak ima svoje fore in kakor pač lahko kdo to prenaša.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 9:44:35   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Anja25

Jaz imam soseda, ki je star 53 let, pa je do nedavnega še spal z mamo v spalnici na zakonski postelji. Pred nekaj meseci mu je mama umrla in tip je čisto izgubljen.
Poznam tudi punco, ki je stara 32 let - samska, ravnokar si je uredila velik zgornji del hiše v nulo, desca pa od nikoder, ker pravi, da ne bo noben na njenih žuljih čepel.
In še bi lahko naštevala, samo meni se to ne zdi normalno, to so čudaki in starejši kot so, blj so zbirčni in potem za take patrone pač ni noben dober pa naj bo to moški al pa ženska,
Moje mnenje in LP


temu se pa reče hudo posploševanje.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 10:24:15   
piščanc
samo je res, da starejši kot smo, težje se prilagajamo drugemu in imamo vedno bolj svoj prav. starejši kot smo težje se spuščamo v avanture, težje se prepustimo toku življenja.

drugače pa poznam kar nekaj 30 + in samskih (obeh spolov). vsak človek je drugačen in včasih traja nekaj časa, da najdeš svojo drugo polovico. nihče pa ne bi smel prenašati poniževanja in trpinčenja.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 10:33:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Jaz mam sodelavca ki ima 35let in ni imel še resnega razmerja oz. z ženskami sploh ne zna! Rekel je da j z ženskami sam strošek, jaz pa mislim, da tako pravi, ker ni sposoben si dubit ženske, doma živi z mamo ona mu se naredi pospravi zlika in kaj češ več pravi! Če bi imel žensko bi moral še pospravljat!


Sam to je pa res eno razmišljanje. Mislm...a ni bolš da je človek sam kot pa z nekom s katerim ni srečen, sam zato da ne bo izpadel čudak k je pr 30+ samskiuser posted image

Pa vsak si je sposoben najdt partnerja. Sam nekateri pač niso glih z vsem kar gre mimo zadovoljni in do tega imajo vso pravico. Nekateri pač najdemo nekoga z katerim nam fajn laufa pri 15ih, nekateri pri 20ih, nekateri pa pri 40ih. In ne vem zakaj bi bilo kar koli od tega čudno.

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 10:36:14   
Tiamo
midva z mojim ima same samske prijatelje tam okoli 30 let, pa ni z njimi nič narobe. Vsi so uredu, vsi si želijo družine...

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 10:41:48   
Marogica
Meni se pa zdi čudno, če 53-letni spi z mamo v zakonski postelji...to pa res ni normalno. Da bi meni mož rekel, da je do svojega 40ga spal pri mami  v postelji...najbrž ne bi bil moj mož. Eni primeri so res extremni.

Če pa je nkedo pri 30-ih samski, sploh dandanes, ko se ljudje na splošno kasneje "resno" vežejo...to pa je že skoraj vsakdanje. Imam dve prijatlejici, ki sta imeli otroka po ali okoli 38. leta. Sta normalni in dovolj atraktivni, celo sexi....tako, da kar tako posploševati ni treba.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 10:44:07   
Anonimen
Jaz sploh ne razumem kaj ima opravit samskost z leti. Mogoče pa nekateri enostavno ne želijo se ustalit in vezat, hvala bogu. Te bolj cenim, ko pa eni ko se hočejo igrat heroje in pogrnejo na celi črti kar se tiče družine.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 11:02:41   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Meni se pa zdi čudno, če 53-letni spi z mamo v zakonski postelji...to pa res ni normalno. Da bi meni mož rekel, da je do svojega 40ga spal pri mami  v postelji...najbrž ne bi bil moj mož. Eni primeri so res extremni.


seveda je to čudno, že skoraj morbidno. sam ne moremo glih na podlagi enega extremnega primera posploševat, a ne? user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 11:41:44   
Colt
Ta tip...ki pri 53 spi z mamo v pojstli...maš v mislih Normana Batesa? user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 11:58:02   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Čudni ali ne čudni, vse kar je odklon od družbeno ustaljene prakse le ta zazna kot čudno.


A veste kaj - se mi zdi bolje bit čudaško samski po 30 kot v nesrečnem zakonu po 30, po 40, po 50 itd...
In koliko je takšnih slednjih. Ki po vseh družbenih normah so normalni in poročeni ali v partnerstvu, kaj je odzadi  takega 'srečnega' partnerstva pa je dostikrat očem skrito.


Pa tud tle dostikrat to beremo, se mi zdi da čedalje večkrat.


Se popolnoma strinjam, raje sama kot z napačnim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 12:12:44   
sazi
čudni, ne čudni - imaš take samske ali vezane

eni so samski po lastni izbiri, eni še niso srečali prave, eni pa so bili zelo dolgo v zvezi, ki je propadla, pa se še niso pobrali - poznam kar dosti vseh

mi je pa zelo čudno mišljenje v stilu (nekaj mojih kolegic je bilo na tem pred letom dni, pa so zdaj že vse poročene): joj, čez 30 sem, pa sama, nikoli ne bom nikogar našla, ker so vsi ali zasedeni ali pa čudni - ja in isto si lahko tip misli zanjo "joj, čez 30 je, pa sama!!! Zihr je čudna, pejmo čimdlje od nje" - mislim HALO?!?

Tako razmišljanje dela v obe smeri in če ena samska ženska travmira, kako so prosti samo čudni, je torej čudna tudi ona sama.

No, po mojem mnjenju pa kot sem zgoraj napisala - niso čudni, le splet okoliščin je takšen.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 13:33:37   
nicnic
Jaz poznam veliko 30+, tako ženskih kot moških, pa ni z nobenim nič narobe.user posted image

Le to razliko občutim, da če tam 20+ hodiš s fantom par let, potem neko skupno stanovanje, poroka (če je), otroci,... vse nekako traja. Pri 30+ pa gre vse na hitro. Po večini stanovanje ni problem, poročijo se na hitro (če se), po letu zveze imajo prvega otroka, hitro sledi še drugi. Vse gre bolj na hitro, pa ne toliko zaradi let, ampak se mi zdi, da si takrat že bolj zrel za vse stvari in jih drugače gledaš kot pri 20+.


_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Samski pri 30+ - res sami čudaki?
20.11.2007 13:53:55   
mojamura
eni so samski zaradi tega ker:
- jim tako odgovarja
- nimajo časa za zmenke zaradi biznisa
- nočejo resne zveze
- so bili pred kratkim razočarani v ljubezni
- imajo smolo
- imajo raje mamico kot da bi si omislili žensko
- so čudaki....itd

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nosečke in COVID.
пеперутка16

Nosečke, ste se cepile proti COVID?

Da. (29%)

Ne. (71%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!