|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cirkus
25.11.2007 8:42:45   
bajsek
oj!

Mi se danes odpravljamo v dunajski cirkus (je v Litiji). Vem da so že prej gostovali v različnih krajih in me zanima, ali je katera bila? Katere živali imajo? Ali imajo morda slona?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cirkus
25.11.2007 9:05:02   
a.jda
Imajo konje in kamelo.

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cirkus
25.11.2007 9:05:39   
Gordana-3
ob kolkih je predstava, da še jaz pošljem moža in ta veliko pupo??? in sigurno je? da se ne bomo zastonj vozili iz celja!!!

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cirkus
25.11.2007 10:26:39   
ajna12
V Hrastniku, Trbovljah in Zagorju so bile predstave ob 16. in 19.uri.
Verjetno je tako tudi v Litiji.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cirkus
25.11.2007 10:52:40   
Gordana-3
a v celju pa ne bo tega cirkusa? al pa smo ga že zamudili ...

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cirkus
25.11.2007 11:11:51   
eva1
Ja jaz sem mojga poslala z tamalim, sta bila v nedeljo-uglaven, vprašajo te kje bi rad sedel in moj je rekel seveda spredaj, da bosta kaj videla, karta je bila 19€(se mi zdi) in sploh ne gledajo kam se vsedeš, tako da vseeno katero kupiš(tako sem tudi od drugih slišala)! od živali imajo konje, 2 kameli..baje da je kr OK predstava -sploh za otroke...pa dobro se ubujte, ker v noge kr zebe-bajeuser posted image

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cirkus
25.11.2007 16:06:32   
total
Men je bil najbpljši cirkus od Mojre Ofero....italjansko ko je bil po celi SLO in če bo še kdaj gremo definitivno gledat.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?