|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 9:59:14   
Anonimen
Včeraj sva se z možem fejst sporekla - padale so žaljivke in celo beseda ločitev! To se zgodi ene 4x na leto in vedno se isto konča - da žali mene in mojo mamo. Včeraj je rekel, da sva obe pras..user posted image , da je največji gnoj gor pobral itd....saj, če bi imela veliko moških pred njim in bila res P, bi pač požrla to, ampak pred njim sem imela eno resno 7 letno dolgo zvezo in eno avanturico, ki je trajala en mesec. Te besede me dvignejo do plafona, pa še mojo mamo itak skozi žali, ko pa reče to, pa se mi zmeša. ker sem držala v rokah svojo malo pikico, se je obvladal, če je ne bi, mislim, da bi me vdaril, ne vem...Ker sem šla proti njemu in mu rekla, ti že ne boš govoril tako o meni in moji mami...
Skratka počlo je do amena, kaj se tiče ločitve je že druga zgodba, ki je ne bom pisala zdaj, mogoče enkrat drugič...

danes pa se je moja mam najavila, d apride otrokom prinest nekaj za Miklavža. Včeraj je rekel, da ove p..user posted image  noče videt tukaj. Kaj bi ve naredile?
Naj povem mami, da sva se skregala in raje pridem jaz k njej z otroci ali naj pride, saj ima pravico?
Stanovanje sva oba skupaj kupila (še jaz sem več prispevala, ker imam boljšo plačo!) in menda ima pravico hodit noter moja mama, četudi njega moti!!!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 10:00:56   
Anonimen
In tebi je všeč tako življenje?
Mislim, ga misliš kar nadaljevat?
Se ti zdi to normalno?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 10:08:51   
cukerček
mislim da tisto kar pri vama pride 4x na leto to je beseda ločitev, bi morala uresničit in ne ostat le pri besedah, vem da imata otroka ampak meni se pač ne zdi to glih zdravo okolje za otroka sploh če si prepričana v to da te je še po vrhu vsega žaljenja in zatiranja zmožen še udarit.
dlje kot boš ostala slabše bo in več si bo upal ker misli da nimaš jajc da bi ga zapustila, samo trpela boš v zvezi ki se bi enkrat sigurno končala tako ali drugače, najslabše pa je to da vse to gleda in posluša otrok....ko bo pa otrok že dovolj odrasel pa ti bo sam rekel mama loči se tako kot je sestrična pri 13 rekla moji teti...kar pa mislim da še bolj boli

poberi šila in kopita  in zaživi na novo

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 10:14:13   
facka
boljše, da greš z otroki k mami, boste vsaj z veseljem pogledali darila, drugače zna bit še kakšna scena pred otroki, kar pa ni v redu. Kar pa se tiče takega odnosa s partnerjem, bi pa osebno fino premislila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 10:15:34   
sneška_
Tvoj očitno nima osnovne  vzgoje.   Mama naj ti pride ker on nima pravice kratiti njeno veselje in ljubezni do otroka.Če je pa noče videt takrat naj gre lepo na sprehod.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 10:18:12   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: facka

boljše, da greš z otroki k mami, boste vsaj z veseljem pogledali darila, drugače zna bit še kakšna scena pred otroki, kar pa ni v redu. Kar pa se tiče takega odnosa s partnerjem, bi pa osebno fino premislila


Evo, ravno tako mislim tudi sama.

Pa mami tudi namigni (ni treba ravno danes), da med vama ni vse ok in bodo kmalu kakšne spremembe.

Pa srečno! user posted image

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 10:18:43   
sneška_
Kar se tiče ločitve to pa je že druga pesem ampak nobeden ti ne more prepovedat stike z tvojimi pa tudi ni človeško kratiti pravice babice mamice in vnukinje. Tvoje stanovanje na istem naslovu sta tako da jaz ne bi svoji mami prikrajšala veselje.

Če bi mi naredil kakšno sceno bi mu vrnila milo za drago.

Hudiči preklemani

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 10:20:14   
fricka
Neumno bi bilo, da ti rečem loči se. Ti sama veš kaj je zate najbolje. Ti tudi veš, kako bo na prihod tvoje mame reagiral. V kolikor se bodo žalitve nadaljevale vpričo nje in otrok, pojdi raje sama k njej. z možem pa se poskušaj pogovorit zakaj ne spoštuje tebe in tvoje mame. V kolikor tega ne more spremeniti, resno razlisli kaj želiš s to zvezo. V kolikor pa te samo žali na način, za katerega ve, da boli, potem pa mora to seveda spremenit in se naučit komunicirat z vama.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 10:38:29   
Anonimen
. Kaj bi ve naredile?
Naj povem mami, da sva se skregala in raje pridem jaz k njej z otroci ali naj pride, saj ima pravico?



Aha, torej to je tvoja dilema?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
5.12.2007 10:41:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 10:43:04   
natalia
- jaz bi jo zanalašč povabila v stanovanje, saj se ga menda ne bojiš, al kaj?
- če ti grozi z ločitvijo pa naj gre, stanovanje pripada tebi in tudi otroci, naj se znajde
- ne kregajta se vpričo otrok, to ni lepo.

bdw, kje si pobrala tega bedaka?

ajd


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 10:50:15   
tanikaa
Kako lahko živiš z njim in ljubiš človeka, ki ti vsake toliko pravi pra***user posted image

In če bi mojo mamo tako klical, bi ga samo vprašala, če jo sodi po svoji mami.





_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 10:53:23   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: nivess
Aha, torej to je tvoja dilema?

Nivessssuser posted image user posted image user posted image To be or not to be...

Anonimna, predlagam da se sama s sabo mal dol vsedeš in premisliš situacijo.


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 11:02:37   
Anonimen
Je kar nekaj ozadja v najinem odnosu in tudi z mamo, ampak kljub temu ne more tako govoriti ne o meni, ne o mami. Kako naj bom potem dobre volje, prej me odbija kot privlači, pa mi očita, da sem tečna in imam grd jezik, kot moja mama. Res ga moja mama ne mara preveč, on nje tako ne prenese, pa tudi vem, da je za to kriva moja mama, ampak včasih smo ljudje slabe volje in naredimo in rečemo neke stvari, ki jih potem obžalujemo. Še vedno je moja mama, kakršnakoli že je. Si jih pač ne moremo izbirat. Nam pa ful pomaga pri otrocih, vedno jim tudi kupuje za oblečt itd...On pa pričakuje, da bodo vsi takšni kot on in ne razume, da smo si ljudje različni. On vse gleda vedno iz najbolj črnega zornega kota, vse obsoja, je kritičen, nonštop se z vsemi krega in s svojimi in v službi, ker vsem pove naravnost kar jim gre, ne prenese pa pikice zajebancije na njegov račun....To mu je najhuje. In ker se mu jaz ne pustim, znori in se ne obvlada in me hoče nalašč prizadet s tako podlimi, ker ve, da me to ubija. Mogoče bi bilo bolje, če bi se smejala, se delala neprizadeto....ampak to je ful težko!!!
Glede ločitve...rekel je, da še je z mano le zaradi otrok, pa po pravici povedano, jaz tudi z njim. Ker res nisem srečna. Potem pa iščem samo pozitivne stvari in si mislim, tega pa drugi nimajo...Pa ker sem sama odraščala samo z mamo, mi je toliko huje, da bi moji otroci izgubili očeta, ker sama vem, kako je to težko in kakšne posledice pusti! Kdor ni v tej koži, tega ne more razumeti! Jaz bi se brez njega že super znašla finančno, on bi bil pa čisto na tleh, saj nima kam iti, financ tudi ne. Če meni ostane stanovanje, ker imava 2 otroka, je on na cesti. Tega si tudi ne bi dovolil. Tožil bi me do konca življenja zaradi otrok, ker bi jih on hotel imeti in zaradi stanovanja. Da si še to nakopljem...življenje je samo eno in raje živim za otroke in se jim posvetim, on pa zaradi mene naj dela kaj hoče!

Ne vem, zdaj sem ful besna in moje misli so zmedene....Če bi mu rekla danes, da bom dala vlogo za ločitev, se mu zmeša (zaradi otrok). Menda bi si najel najboljše odvetnike, da bi dokazal z lažmi, da nisem sposobna mati.......


(odgovor članu natalia)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 11:04:36   
pety78
Ti tvojega najbolje poznaš in če veš, da bo pred mamo zganjal pizd... pojdi raje ti do nje, v kolikor bo pa tiho kot miš, pa naj mama kar pride, se pa naj dec odstani, če ga tašča tako zelo moti. user posted image user posted image user posted image user posted image Pokvarjenc!!!

O ostalem pa ne bom sodila, ker premalo poznam situacijo.





_____________________________



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 11:05:12   
tanikaa
Izgovori, izgovori. In samo izgovori.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 11:06:52   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Izgovori, izgovori. In samo izgovori.


In še enkrat izgovori.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 11:15:53   
Anonimen
Aja....pol ti tako življenje ugaja....kul pol. Pol pa nimaš problemov. Skrivej mami pred možem, pejd ti do nje po darila.
Pač živite še naprej srečno družinsko življenjeuser posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 11:22:58   
Pajaca
Ma daj vsi morijo s tem kako bodo tožili pa kako bodo vzeli otroke. To so sam grožnje na katere ženske nasedajo.

Reč mu nazaj če on misli, da boš sama brez odvetnika.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 11:44:36   
lelaval
A se ti zdi bolje, da otroci živijo v prepirih staršev, kot v enostarševski družini? In, ker si sma živela brez očeta, bi pričakovala, da boš svojim otrokom želela najboljšega očeta. Že res, da je ta biološki, a za otroke (in tudi zate) je bolje  bit brez očeta, kot pa s takšnim, ki vas vse žali. Saj ne bo dolgo, ko bo rekel, da so otroci iste p user posted image , kot vidve z mamo.
Pokaži mu, da te s takšnimi stvarmi ne more ustrahovat (samo primitivci izkoriščajo otroke v ločitvah za svoje dobro user posted image ). Pokaži mu svoj jaz, da imaš hrbtenico in naj te ne zavedejo besede, da bo vzel najboljšega odvetnika (kako, ko pa navajaš, da si finančno ti bolje preskrbljena) - pa tudi za stanovanje in otroke se ne boj. Zadnjič je ena napisala, da stanovanje, če je skupno, ostane tistemu, ki obdrži otroke (zakonsko in v praksi pa ne vem, če je temu tako) - in niti pomisli ne, da bo on dobil otroke - v večini primerov jih dodelijo mamam, staršem, ki se fizično in psihično znašajo nad partnerjem (in celo otroci), pa ne. Pa še vsi ga poznajo kot vzkipljivega in prepirljivega - kot si napisala. Zdaj pa resno premisli, kdo ima več možnosti, ne pa iskat izgovorov.
Danes pa se raje najavi k mami (da slučajno ne bo pred otroci naredil scene - zakaj bi otrokom uničevali praznike, ki jih tako čakajo) in ji le zaupaj, da med vama vse le ni z rožicami postlano- pa se dogovorita za drugič (ko bosta same - brez otrok, ker vse slišijo in slutijo), in ji lahko poveš malce več.


< Sporočilo je popravil lelaval -- 5.12.2007 11:50:42 >


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 12:21:08   
Anonimen
Anonimna preberi si vse kar si napisala ponovno pa kaj si ti normalna da sploh še tega norca prenašaš .Če že ne pomisliš nase pomisli na otroke si želiš da živijo v družini polni sovraštva prepirov .Mislim da je bolje če se ločita predo tvoji otroci vidijo kako je če se začne fizicno obračunavanje.Ampak seveda mi lahko tukaj pametujemo ti boš pa naredila po svoje kakor se boš odločila upam da se boš prov in da otroci ne bodo trpeli .Glede mame je pa bolje da greš ti do nje da nebodo otroci res priča kaki p........od tvojega .In jaz bi mami povedala zakaj sem jaz prišla saj je tvoja mama valda te bo razumela.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 12:23:09   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

. Kaj bi ve naredile?
Naj povem mami, da sva se skregala in raje pridem jaz k njej z otroci ali naj pride, saj ima pravico?



Aha, torej to je tvoja dilema?


Nivess, po mojem da je to trednutna dilema, pač, situacija, ki jo mora rešit verjetno zaradi otok in ker mama ni nič kriva.

Jaz bi šla sama z otroci k mami, za naprej pa vse temeljito premislila oz. mu dala ultimat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 12:28:45   
mika
Menda bi si najel najboljše odvetnike, da bi dokazal z lažmi, da nisem sposobna mati.......


a nisi rekla, da nima nekih hudih financ. s čim bo pa plačal odvetnike? sam gobec ga je.
mama naj pride k vam domov. če boš šla ti k njej mu pokažeš, da se njegovih praznih groženj  bojiš in na koncu te bo tako spsihiral, da ne boš upala iz stanovanja.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 12:35:38   
čebelcaa.
Jaz pa ne razumem ljudi, ki so skupaj kao samo zarad ortroka. A to je za otroka najboljš, da se starša kar naprej kregata????

Če sta pametna se pogovorita in mogoče je ločitev najbolša rešitev. Če oba skrbi za otroke uredita stike, pa otroc ne bodo rasli brez očeta ali mame. Pa še z mamo ne bo težav, ker bo lahko prišla na obisk brez problemov

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Je rekel, da je noče videti!
5.12.2007 12:45:06   
jazz
On je s tabo samo zaradi otroka...
Ti si z njim samo zaradi otroka...
Vajin otrok si bo slej ko prej gor prišel, da je vse samo laž...imaš srce lagat svojemu otroku?!!! Naredi nekaj!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu čebelcaa.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?